Skocz do zawartości

[E36] 328i Touring Technoviolet by Mr_M


Mr_M

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało sie !:D

Wygrała klasyka a w moje ręce wpadły vadery nawet w fajnej cenie. Stan skor jest jaki jest ale nie dbałem o to bo i tak bede obszywał na nowo;-)  dodatkowy plus ze sa elektryczne IMG_5394.jpg.393f831de60919cc709d486d0033d8dd.jpgIMG_5390.jpg.5277822432eb9d3c7d03cd39c6c55afb.jpgIMG_5391.jpg.b264fdadf1cacfe1b87c62d0dcae9dda.jpgIMG_5397.jpg.8b55d9e7dc6736f09f70788c95d09367.jpg

Jakby ktoś chciał to w komplecie jest kanapa do coupe chetnie sprzedam.

P.s

Jakby temat umarł, nie dozywał sie za dlugo to pewnie bede gdzies lezał martwy bo jak przyszla zona sie dowie to mnie zaj..e:lol: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, feconi napisał:

-1 za to, że to ori stare wypierdziane a nie tureckie nowe pachnące

Ostatnio były do kupienia za 7tys napuchniete jakby ktos botoks wstrzykną:lol: obszyje je ladnie i bedzie sztos;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr_M napisał:

@ryyyanty sie zawsze musisz przyczepić :lol:

@dawid82 polifty maja inne przeszycie na zagłowku, siatke z tyłu i harmonijki na napinaczu od pasa tyle roznic ja znalazłem ;-) jak dla mnie mało znaczące

Kompetnie nie znaczące, a dużo osób twierdzi właśnie, że tył fotela z przed lifta jest dużo lepiej zrobiony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, dawid82 napisał:

Kompetnie nie znaczące, a dużo osób twierdzi właśnie, że tył fotela z przed lifta jest dużo lepiej zrobiony. 

Nie wiem co maja na myśli... ja jestem zadowolony z zakupu i juz sie nie moge doczekac kiedy je obszyje i włoże do turasa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
42 minuty temu, Woodman napisał:

A w jaki kolorek? Biały zajebiście by siedział do tego 

Białe zupełnie mi sie nie podobaja i napewno ich u mnie nie zobaczysz ;-) celuje w kolor taki co mam teraz czekam na próbki kolorow wtedy bede wiedział co sie uda zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Utaś_e36 napisał:

Dobry ruch z Vaderam i:grin: 

każdy je musi w końcu mieć :wytrysk:

Na jaki kolor szyjemy? 

Narazie czekam na infi od Tomka z Monexu czy dostanie ten kolor co bym chciał a potem bede się chwalił ;-) poki co moge powiedzieć ze bedzie połaczenie skóry i alcantary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 23.12.2021 o 15:08, Mr_M napisał:

@ryyyanty sie zawsze musisz przyczepić :lol:

@dawid82 polifty maja inne przeszycie na zagłowku, siatke z tyłu i harmonijki na napinaczu od pasa tyle roznic ja znalazłem ;-) jak dla mnie mało znaczące

Jeszcze plecy zupełnie inne , również gąbki,  maja inna tapicerke i odciągi do tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamil napisał:

mi sie bardziej przedlifty podobaja zdecydowanie

Dla mnie vadery w tym projekcie i tak beda robic robote a czy polifty czy przed dla mnie nie ma znaczenia wiekszy problem mam ze  znalezieniem odpowiedniego materialu do obszycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ryyyan napisał:

Ja wychodzę z założenia, e36 przedlift vadery przedlift e36 polift vadery polift 

Uuuu to ja mam zjebanie bo mam budę polift vadery przed a zagłówki obszyte na polifcie czyli totalny mega mix z tytułem najładniejsze wnętrze zlotu 3er z 2019 roku ;)  . Vader to vader nie przesadzajcie, bo zaraz będzie kontrola szwów technicznych i się okaże, że wszystkie się nie nadają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ryyyan napisał:

Dla Mnie ma, włóż deskę rozdzielcza przedliftowa do polifta jak nie ma znaczenia, taka dygresja.

Nie mówie tu o desce tylko o vaderach. To jest naprawde mały szczegoł czy przed lift czy polift. Wole miec przedlifty niż MADE IN TURCJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dawid82 napisał:

Uuuu to ja mam zjebanie bo mam budę polift vadery przed a zagłówki obszyte na polifcie czyli totalny mega mix z tytułem najładniejsze wnętrze zlotu 3er z 2019 roku ;)  . 

Najważniejsze, ze Tobie się podoba;-)

 

Godzinę temu, dawid82 napisał:

Vader to vader nie przesadzajcie, bo zaraz będzie kontrola szwów technicznych i się okaże, że wszystkie się nie nadają. 

  Tylko gdzie to ku*** jest :mrgreen:

Godzinę temu, dawid82 napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ryyyan napisał:

Dla Mnie ma, włóż deskę rozdzielcza przedliftowa do polifta jak nie ma znaczenia, taka dygresja.

Spokojnie jest tu kilka topowych projektów które są przedliftami - błotniki i kierunki przedlift jak i cała reszta, a noski mają poliftowe. I nawet nikt słowa się nie odzywa. A sa naprawde topowe.... a tu o tak za***isty mod - fotel, szpila w tyłek. Warto czasami pomysleć czy to forum jest o tuningu czy o „puryzmie” bmw :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...