Skocz do zawartości

[E39] 540i Macias666


CrAsH

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, --=CZARNY=-- napisał:

Przód ma zbyt baloniaste opony nie ma tam naciagu tak jak było na rh, przód trzeba lekko tez obniżyć wzgledem tyłu 

Rozmiary są takie same co u Dejwa w e39 on też ma na Mito te same rozmiary opon co ja, 225/40 i 245/35 dystanse 20 przód i 12 tył i u  niego to źle nie wyglądało, fakt mogłem kupić 215 ale wtedy tył tez bym musiał zmieniać, a niestety koko robił mi renowacje 1,5 miesiąca i na wymianę opon termin minął, bo chciałem przód zmienić na 215, na żywo nie wyglada to źle, opony na zdjęciach są bez dressingu co tez uważam inaczej odzwierciedla wygląd.

Przód nie może być niżej ponieważ mam dosyć stromy zjazd do garaży a już zderzak raz mialem

naprawiany.

Na RH były właśnie 215/40 a tył 245/35

Co do wysokości jeszcze, dodam ze na RH jak i na Mito wysokości są te same nic nie było zmieniane narazie,  same Mito są felgą przejściową na ten sezon, w planach są RH XD w 19 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.04.2022 o 21:21, CrAsH napisał:

Rozmiary są takie same co u Dejwa w e39 on też ma na Mito te same rozmiary opon co ja, 225/40 i 245/35 dystanse 20 przód i 12 tył i u  niego to źle nie wyglądało, fakt mogłem kupić 215 ale wtedy tył tez bym musiał zmieniać, a niestety koko robił mi renowacje 1,5 miesiąca i na wymianę opon termin minął, bo chciałem przód zmienić na 215, na żywo nie wyglada to źle, opony na zdjęciach są bez dressingu co tez uważam inaczej odzwierciedla wygląd.

Przód nie może być niżej ponieważ mam dosyć stromy zjazd do garaży a już zderzak raz mialem

naprawiany.

Na RH były właśnie 215/40 a tył 245/35

Co do wysokości jeszcze, dodam ze na RH jak i na Mito wysokości są te same nic nie było zmieniane narazie,  same Mito są felgą przejściową na ten sezon, w planach są RH XD w 19 

Robilem Ci renowacje zgodnie z Twoją prośba na koniec marca bo mówiłeś ze nie masz szmalu bo wykosztowales się na sklejenie i malowanie przedniego zderzaka

Poza tym w szczycie sezonu 5/6tyg to normalny czas oczekiwania tymbardziej na felgi skręcane

nie ma Rh xd w 19”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2022 o 19:07, koko2403 napisał:

Robilem Ci renowacje zgodnie z Twoją prośba na koniec marca bo mówiłeś ze nie masz szmalu bo wykosztowales się na sklejenie i malowanie przedniego zderzaka

Poza tym w szczycie sezonu 5/6tyg to normalny czas oczekiwania tymbardziej na felgi skręcane

nie ma Rh xd w 19”

Czy ja tu wylewam jakieś pretensje do ciebie ? Nie, to po co się tłumaczysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
24 minuty temu, BartoszzG napisał:

myślałem, ze po takiej odbudowie zostaje na dożywocie :) 

Zostanie, jak nie otrzymam pieniążków które mnie będą satysfakcjonować w jakimś stopniu. Pojeździło się trochę szybszymi nowszymi i jest jakiś głód na coś nowego ale nie za wszelka cenę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CrAsH napisał:

Zostanie, jak nie otrzymam pieniążków które mnie będą satysfakcjonować w jakimś stopniu. Pojeździło się trochę szybszymi nowszymi i jest jakiś głód na coś nowego ale nie za wszelka cenę :mrgreen:

Mogę Ci oddać e34 na zamianę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po 2,5 latach składania czas na przepalanie, mogłeś widzieć bo pod koniec tyg co tydzień zawsze kręcę się po mieście. 
 

Wczoraj się udałem po rarytas w bdb stanie a mianowicie boczki z roletkami do sedana w stanie idealnym.

 

4622140D-A3DA-47A8-A3BA-05841BF8861D.jpeg

0852B745-BD85-40B6-BB26-7A16AA0CA58A.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niestety nie dojechałem na GF, trafił się kupiec tydzień przed zlotem, konkretny i mało cierpliwy na OZ, dobrze płacił nie szło odmówić, zawsze powtarzałem ze to nie było koło docelowe a RH XD i skoro o tej feldze jest już mowa to mogę się pochwalić ze nabyłem takowe, czeka mnie zmiana bębnów bo mam 4x7.25 cala, może ktoś jest chętny na zamianę 2.szt 5.75 ? Na daily koło wpadły tym czasem poczciwe rondle, wleciał na tył tez grubszy stabilizator.

9FA720D3-4700-4CD4-AFC5-04D92DCCAB5A.jpeg

4BAC093F-C124-4924-94EC-987A479A057E.jpeg

E3CE075C-A7AC-4994-A36F-6C9FE9FAD06E.jpeg

9B99B1B2-30DD-4DD4-B785-AA2BC0404846.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...