Skocz do zawartości

[E39] 540i Macias666

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś po wygłuszeniu matami bitumicznymi plus piance półki od spodu mogłem skręcić do końca m audio system, gra to całkiem fajnie jak na 20 letnie głośniki. 

A wracając do tematu półki w alcantarze, postanowiłem się z tym nie cackć i zawiozłem ja do Clear Sound do Marcina.

IMG_20210313_131009.jpg

Edit:

Półka odebrana obłożona w prawdziwej alcantarze, zostawiłem od razu mieszki od ręcznego i od lewarka zmiany biegów które też zostaną obszyte w alcantarze, zostawiłem również boczki i teraz tak, będzie całkowita zmiana wnętrza, wszystko szyte na nowo, to lecę ze zmiana kolorystyki, chciałbym coś mega albo jasnego coś z beżu bądź najjaśniejszy szary, z racji że mam czarna podłogę i czarny sufit to jasne odcienie nadadzą fajnego kontrastu, ale odważne kolory też wchodzą w grę pistacjowy bądź czerwony granatowy, szyte będzie wszystko, deska, boczki całe itp.

Półkę i całą resztę robię w Clear Sound.

IMG_20210327_144355.jpg

IMG_20210327_150941.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

Ktoś się zastanawiał jak lampy w świetle dziennym będą wyglądały..

Śmigus dyngus! kto dziś sie przy swoich autach ? 

Auto posiadam od Sierpnia 2019.r od tamtej pory staram się doprowadzić tą V8 do jak najlepszego stanu technicznego oraz wizualnego. Jest to już moje ente e39, było 2x 528,535 i obecna 540i.

Dodane obrazy

• 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Mała aktualizacja na dzień dzisiejszy.

Niektórzy dawno zaczęli sezon.. a niektórzy nie wiedzą czy zaczną ..

Wyleciała instalacja gazowa!  Wleciał nowy kolektor dolotowy + spory serwis, zdjęcie części to tylko połowa gratów która została dokupiona bo auto pojechało już z częściami które wcześniej kupiłem lista spora: 

-Zaciski przód tył po renowacji, polakierowane na żółto + komplet zestawu naprawczego tłoczki gumki przód tył.

-Tarcze przód rotingery nawiercane nacinanie + tarcze kotwiczne, tarcze ATE tył plus renowacja tarczy tył kotwicznych, komplet przewodów hamulcowych miedzianych + klocki TRW przód tył + komplet przewodów w oplocie Turbo Worka + nowy płyn hamulcowy ATE + czujniki przód tył.

-Świece NGK + uszczelki dekli + uszczelki przepustnicy + odmy + podkładki uszczelniające śrub dekli + płukanka Tec2000 + olej Millers 5W50 + Filtr filtron.

-Zawieszenie D2 Racing Street + wahacze tył górne krótkie + duże banany.

-Gumy stabilizatora poli przód.

-Łożyska przód tył Mayle.

-Zbiorniczek płynu wspomagania Mayle + węże.

- Uszczelki miski dół małej.

Czerwcu ubiegłego roku zostały wymienione tuleje pływające + tuleje wózka tył oraz wahaczy na poli, wymieniłem wahacze przednie dolne końcówki drążków końcówki stabilizatora wraz z drążkiem kierowniczym TRW + poduszki silnika Mayle, auto od wymiany przejechało raptem 1000 km przez rok więc te elementy są też świeże 

Pewnie o czymś zapomniałem ale sami widzicie jest tego sporo mam nadzieję że pod koniec czerwca auto będzie gotowe na w pełni rozpoczęcie sezonu.

A w między czasie nabyłem dwa tyg temu na daily E91 320d. Tak że cały czas ogień.

received_819590535360019.jpeg

received_385641649379337.jpeg

IMG_20210524_181808.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, KUJON napisał:

Mnie się tylko 3 zdjęcia ładują.

U mnie widać wszystkie nie wiem czemu u was nie widać pierwszych dwóch. A no i felgi s65 zawiozłem do Koko na renowację i pewnie coś jeszcze ale zapomniałem..

Aaa i stabilizator przedni eibach a ale tu dałem nie małe pole do popisu bo się okazało że to do R6 więc jak ktoś z forum chce stab eibach przód pod R6 do e39 to mam na sprzedaż .lol.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

Koła odebrane, dalej trwają pracę nad poskładaniem auta mam nadzieję że bliżej niż dalej, w ostatni weekend wleciał gwint tarcze kotwiczne, hamulcowe, łożyska na przód i na tył, muszę kupić jeszcze nowe nadkola dla poprawy jakości z estetycznego punktu widzenia 

received_338239687795345~2.jpeg

received_314895326782361.jpeg

received_3052553774976877.jpeg

received_159799972843988.jpeg

IMG_20210610_175451.jpg

Odnośnik do odpowiedzi