Skocz do zawartości

[E39] 540i Macias666


CrAsH

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś po wygłuszeniu matami bitumicznymi plus piance półki od spodu mogłem skręcić do końca m audio system, gra to całkiem fajnie jak na 20 letnie głośniki. 

A wracając do tematu półki w alcantarze, postanowiłem się z tym nie cackć i zawiozłem ja do Clear Sound do Marcina.

IMG_20210313_131009.jpg

Edit:

Półka odebrana obłożona w prawdziwej alcantarze, zostawiłem od razu mieszki od ręcznego i od lewarka zmiany biegów które też zostaną obszyte w alcantarze, zostawiłem również boczki i teraz tak, będzie całkowita zmiana wnętrza, wszystko szyte na nowo, to lecę ze zmiana kolorystyki, chciałbym coś mega albo jasnego coś z beżu bądź najjaśniejszy szary, z racji że mam czarna podłogę i czarny sufit to jasne odcienie nadadzą fajnego kontrastu, ale odważne kolory też wchodzą w grę pistacjowy bądź czerwony granatowy, szyte będzie wszystko, deska, boczki całe itp.

Półkę i całą resztę robię w Clear Sound.

IMG_20210327_144355.jpg

IMG_20210327_150941.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Mała aktualizacja na dzień dzisiejszy.

Niektórzy dawno zaczęli sezon.. a niektórzy nie wiedzą czy zaczną ..

Wyleciała instalacja gazowa!  Wleciał nowy kolektor dolotowy + spory serwis, zdjęcie części to tylko połowa gratów która została dokupiona bo auto pojechało już z częściami które wcześniej kupiłem lista spora: 

 

-Zaciski przód tył po renowacji, polakierowane na żółto + komplet zestawu naprawczego tłoczki gumki przód tył.

 

-Tarcze przód rotingery nawiercane nacinanie + tarcze kotwiczne, tarcze ATE tył plus renowacja tarczy tył kotwicznych, komplet przewodów hamulcowych miedzianych + klocki TRW przód tył + komplet przewodów w oplocie Turbo Worka + nowy płyn hamulcowy ATE + czujniki przód tył.

 

-Świece NGK + uszczelki dekli + uszczelki przepustnicy + odmy + podkładki uszczelniające śrub dekli + płukanka Tec2000 + olej Millers 5W50 + Filtr filtron.

 

-Zawieszenie D2 Racing Street + wahacze tył górne krótkie + duże banany.

 

-Gumy stabilizatora poli przód.

 

-Łożyska przód tył Mayle.

 

-Zbiorniczek płynu wspomagania Mayle + węże.

 

- Uszczelki miski dół małej.

 

Czerwcu ubiegłego roku zostały wymienione tuleje pływające + tuleje wózka tył oraz wahaczy na poli, wymieniłem wahacze przednie dolne końcówki drążków końcówki stabilizatora wraz z drążkiem kierowniczym TRW + poduszki silnika Mayle, auto od wymiany przejechało raptem 1000 km przez rok więc te elementy są też świeże 

 

Pewnie o czymś zapomniałem ale sami widzicie jest tego sporo mam nadzieję że pod koniec czerwca auto będzie gotowe na w pełni rozpoczęcie sezonu.

 

A w między czasie nabyłem dwa tyg temu na daily E91 320d. Tak że cały czas ogień.

received_819590535360019.jpeg

received_385641649379337.jpeg

IMG_20210524_181808.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KUJON napisał:

Mnie się tylko 3 zdjęcia ładują.

U mnie widać wszystkie nie wiem czemu u was nie widać pierwszych dwóch. A no i felgi s65 zawiozłem do Koko na renowację i pewnie coś jeszcze ale zapomniałem..

Aaa i stabilizator przedni eibach a ale tu dałem nie małe pole do popisu bo się okazało że to do R6 więc jak ktoś z forum chce stab eibach przód pod R6 do e39 to mam na sprzedaż .lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koła odebrane, dalej trwają pracę nad poskładaniem auta mam nadzieję że bliżej niż dalej, w ostatni weekend wleciał gwint tarcze kotwiczne, hamulcowe, łożyska na przód i na tył, muszę kupić jeszcze nowe nadkola dla poprawy jakości z estetycznego punktu widzenia 

received_338239687795345~2.jpeg

received_314895326782361.jpeg

received_3052553774976877.jpeg

received_159799972843988.jpeg

IMG_20210610_175451.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Auto wróciło w weekend do domu teraz czas na ustawienie geometrii i zbieżności, muszę też pojechać do Mila na diagnostykę ponieważ wywala błąd przepustnicy cały czas i przez to coś go dusi... 

Składam wnętrze do końca i auto z grubsza ogarnięte w zasadzie zostaną jakieś pierdoły do ogarnięcia, auto było zgłoszone na Molo ale niestety nie jest to chyba project na miarę takiej imprezy więc mam więcej czasu na spokojne dopieszczenie, pozdro.

IMG_20210801_094853.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Tyle roboty i pitosu co wjebane i auto zaczęło wyglądać i ma już ręce i nogi. 

Gadalem z Maćkiem i mówił, że zdąży w sierpniu założyć aira i wtedy bez problemu na ultrace2021 wjedzie :lol:

IMG_20210801_114026-01.jpeg

 

Czyli Maciuś w sierpniu żegna się oficjalnie z jajeczkami... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Kolejna dawka zdjęć, obecnie nic przy aucie się nie dzieje, stoi sobie grzecznie w garażu.

Dzięki uprzejmości Sebastiana przymierzałem sobie jego koła gdyż mam w planach na nowy sezon właśnie takie RH kupić, myśle że fajnie by to siadło u mnie :-D 

Przez zimę mam w planach ogarnąć kilka tematów mechanicznych, oraz wizualnych głównie detale, priorytetem jest koło na nowy sezon.

6A30A4D0-529D-4E68-B629-156767EF6E10.jpeg

2A863850-355A-4973-9C67-7654B2377039.jpeg

71E1267C-E452-42DC-A23F-B70A4E1AAD53.jpeg

0E0D6DC0-C57E-45E4-B4FB-D2BBBF91E459.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...