Skocz do zawartości

[E21] 315 by gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

To przenośnia gamek hehe. Dobrze wiesz że każde auto masz deje...ane. Jednak to chyba krok za daleko poszedłeś. Wiadomo nie ma tragedii i każdy ma inną wizję. Mimo wszystko dla mnie to koło przez ten mod zgubiło to coś. Ono samo w sobie jest małe i ciężko zrobić efekt wow a tym zabiegiem pogłębiłeś to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2021 o 15:18, gamek2 napisał:

 

IMG_20210102_145535_845.jpg

Podzielam zdanie wiśni. Fajnie to siadło. Na tym zdjęciu widać ze dobrze to współgra z czarnymi dodatkami jak progi, listwy na drzwiach, zderzakach, czarny front, klamka, lusterka... 

Na pewno nie wyszło to na minus, a czy na plus to kwestia indywidualna. Najważniejsze, ze @gamek2 zadowolony ;)

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda masz gust nie ma o czym gadać....

 

Aaa tu jest ta piękność M4  wracając z wakacji byłem nie pocieszony że temat M4 zamknięty :(

Chyba 1 raz muszę napisać zle o twoim aucie,ten kolor mi osobiście totalnie nie pasi w M4 oczywiście....

Pstrokato to wyszło, przód totalnie nie smaczny, te lampy takie ciemne plus przednie te małe carbony w zderzaku (w tym kolorze to strasznie bije w oczy)dziwnie to wygląda taki agro tuning......

Na szczęście to tylko folia można zdjąć...... pozdro

 

P.s aż dziwne że jesteśmy praktycznie ze swoich okolic i nigdy nie widziałem twoich maszyn ;) sorki e36 widziałem wiele razy na zlotach  itp;););) 

Mam nadzieje ze w tym roku zobacze twoje M4 na live może zmienie zdanie.....Ale na zdj słabo słabo ;( :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...