Skocz do zawartości

[E21] 315 by gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.11.2020 o 11:04, gamek2 napisał:

Jak by coś ciekawego się znalazło to może i tak 

Jak bys szukal Kamei to gosc sprzedaje i progi i przednia dokladke :)

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-e-21-kamei-seitenschweller-frontspoiler-neu/1552271586-223-1728

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

E21 na tych oponach siadla bardzo dobrze.  Jestem ciekaw jak by te kolo na tym spasowaniu wygladalo z czarnym srodkiem jak w Originale ;) Teraz jak widze twoja M4 to za kazdym razem coraz bardziej podoba mi sie ten model a na poczatku jakos go nie lubialem. Zolty kolor zmienil ja bardzo i to bardzo na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blaniu napisał:

E21 na tych oponach siadla bardzo dobrze.  Jestem ciekaw jak by te kolo na tym spasowaniu wygladalo z czarnym srodkiem jak w Originale ;) Teraz jak widze twoja M4 to za kazdym razem coraz bardziej podoba mi sie ten model a na poczatku jakos go nie lubialem. Zolty kolor zmienil ja bardzo i to bardzo na +

Ktoś jak nie widział f8x w dakar gelb lub speed yellow to nie wie co stracił wiem jak to auto będzie wyglądać i wiem że nie jednemu ściśnie du** 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Ktoś jak nie widział f8x w dakar gelb lub speed yellow to nie wie co stracił wiem jak to auto będzie wyglądać i wiem że nie jednemu ściśnie du** 

Widzialem m4 w tym koloze ale nie w takim wydaniu jak u gamka czyli z tak dobrze spasowanym kolem i tyloma carbonowymi dodatkami i jakos powoli zaczynam sie przekonywac do M4 :) Mi tam du** nie sciska i ciesze sie ze moge zobaczyc takie M4 na tym forum bo jest naprawde grube :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blaniu napisał:

Widzialem m4 w tym koloze ale nie w takim wydaniu jak u gamka czyli z tak dobrze spasowanym kolem i tyloma carbonowymi dodatkami i jakos powoli zaczynam sie przekonywac do M4 :) Mi tam du** nie sciska i ciesze sie ze moge zobaczyc takie M4 na tym forum bo jest naprawde grube :)

Chciałeś powiedzieć że mogłeś zobaczyć bo już nie zobaczysz go na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz ///3 napisał:

Chciałeś powiedzieć że mogłeś zobaczyć bo już nie zobaczysz go na forum 

 

39 minut temu, gamek2 napisał:

No juz nie zobaczysz :-P

No tak temat zamkniety :P Ale M4 i tak bedzie widac na garazowych fotach wiec zawsze se poogladam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...