Skocz do zawartości

[E39] Arktyczny Sedan 540iA | Arnie.


Arnie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Fura kocur, spasy elegancko - me gusta. Dorzuciłbym jeszcze camber na przód i wtedy dystans, ale to raczej kwestia gustu bo jestem pedantem żeby cambery się +/- zgadzały - w mojej opinii to wygląda bardzo estetycznie.

Na Twoim miejscu przemyślałbym też koncepcję na przód - jakoś te lampy i dokładka zalatują raceismem, nie lepiej ori lampy polift i dokładka jak u Kamila? (foto poniżej). Do srebrnego imho będzie bardziej pasowała niż to co jest teraz.

122911670_3710317969018812_4202240620043

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, na przód wleci camber i dystans albo zmienię koło, mam sporo myśli i planów, które mam nadzieje uda się zrealizować.

Poza tym skupiam się aktualnie bardziej na imoli i być może stworze dla niej osobny temat, bo koło już ogarniam :)

 

(Drugie foto przed wyrównaniem zawiasu)

6CAD3FB3-7526-44DB-9EE5-4037422AACC9.jpeg

885D3E3D-9E89-4800-A15C-193C54EE18D1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni zderzak masz chyba aż za bardzo spasowany, według BMW tis szpara na całej szerokości powinna wynosić 5mm ± 1 mm(pod maską również) u Ciebie wydaje się być mniej. 

Lampy przednie mi się nie podobają, cała reszta wyszła bardzo dobrze piwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, dober napisał:

Przedni zderzak masz chyba aż za bardzo spasowany, według BMW tis szpara na całej szerokości powinna wynosić 5mm ± 1 mm(pod maską również) u Ciebie wydaje się być mniej. 

Lampy przednie mi się nie podobają, cała reszta wyszła bardzo dobrze piwo 

Jak napisałeś to zacząłem się przyglądać zdjęciom i w sumie masz racje , coś z tym zderzakiem nie do końca jest ok zresztą tylny też jest jakoś źle spasowany , jest jakby za krótki, nie dochodzi do nadkola tylnego ,możliwe że to zderzak z zamiennika a nie ori M pakietowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lampy z przodu nie pasują, jakieś takie zbyt czarne i odbiegające od Ori wyglądu trochę, z tyłu aż się prosi o wymianę tych zamienników, spas zderzaków tu chłopaki wyżej mają rację i nie wiem jak nazwać tę część pod reflektorem z przodu ale od strony kierowcy coś się dziwnego tam zadziało jeśli chodzi o spas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jedzie za tydzień do lakiernika na poprawki, także spasowania niektórych elementów :)

Przedni zderzak to zamiennik, tylny ori.

Powoli do celu panowie, do wiosny jeszcze trochę czasu, auto cały czas jest dopracowywane :)

Tak czy siak największy wstyd, to nie przyciemnione szyby :-D (to tak odnośnie gównoburzy na FB z moim autem :-) )

 

IMG_20210113_214817.jpg

IMG_20201206_133238.jpg

IMG_20201123_214431.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...