Skocz do zawartości

[E36] DamianTr 323i


DamianTr

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie. Na wiosne zamierzam przejrzec wszelkie zewnetrzne uszczelki/ listwy i pierdoly i powymieniac na nowe. Jednak nowe- nowe ma sie zupelnie inaczej do genialnie zachowanego starego. Nie ma porownania.

 

Wiem wiem, kolejne zdjecia sprzed domu, ale... nowy telelfon, troche lepszy aparat:

 

19D97CD8-E147-44AB-8BF0-242C11B314F7_1_201_a.jpeg

6B3E600B-E5BF-4E5F-9943-558DA3284219_1_201_a.jpeg

0230718F-6446-443F-A935-C1720FAF6AB4_1_201_a.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie szedł w vadery. Przesadnie drogie i do tego jeszcze meega oklepane. Za taką kasę można poszukać czegoś fajnego. Można zaadaptować coś z innego auta może typowo sportowego auta?  Warto szukać i próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie... Vadery mi robia wizualnie. Mimo wszystko moja odrobine artystyczna dusza lubi polechtac sie estetycznoscia. Sportsitze sa wygodne, ale wygladaja jednak jak z poprzedniej epoki. Kubelki, Recaro i inne wynalazki nie pasuja swoja sportowoscia do sedana w stylu OEM+. Vadery z kolei w elektrycznej wersji z ledzwiami i grzane, w czarnej skorze, nie sa takie czesto spotykane... to by komplementowalo pelne wyposazenie wnetrza.

A jakbym mial isc w recaro czy inne kubly, to nie odgonilbym sie o mysli o klatce, pasach punktowych i juz w ogole wiecej rajdowki niz OEMu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2021 o 15:16, Dav napisał:

Ja bym nie szedł w vadery. Przesadnie drogie i do tego jeszcze meega oklepane. Za taką kasę można poszukać czegoś fajnego. Można zaadaptować coś z innego auta może typowo sportowego auta?  Warto szukać i próbować.

np fajne Recaro jak w Alpinie B8144-03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze wyswiechtany temat te Vadery, ale mi osobiscie z mozliwych foteli do E36, to wlasnie one najbardziej leza. Sa ladne. Odmladzaja wnetrze i komponuja sie calosciowo. Poza tym przednie fotele Alpiny bez kanaoy i boczkow, to tak troche jakbym M3 znaczek z tylu nalepil.

Odezwalem sie do @Robak97, ale na ten moment bez odzewu. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w bledzie nie jestem. Ladnosc/ brzydkosc okresla sie skala gustu. Gust ma kazdy swoj. W moim guscie najladniejszymi fotelami do E36 sa Vadery.

Jakbym mial sie jednak wypowiedziec o Twoim zdjeciu, to powiedzialbym jedno: miszmasz. Ale to oczywiscie wedlug mojego gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DamianTr napisał:

Nie, w bledzie nie jestem. Ladnosc/ brzydkosc okresla sie skala gustu. Gust ma kazdy swoj. W moim guscie najladniejszymi fotelami do E36 sa Vadery.

Jakbym mial sie jednak wypowiedziec o Twoim zdjeciu, to powiedzialbym jedno: miszmasz. Ale to oczywiscie wedlug mojego gustu.

Zrobisz jak uważasz, ja nie uważam vadery za najładniejsze fotele w e36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...