Skocz do zawartości

[E36] DamianTr 323i


DamianTr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już jakiś czas temu stwierdziłem jak rozbierałem swoją składałem i znowu rozbierałem i czeka mnie jeszcze raz składaje że E36 to tak jakby klocki lego dobrze jest rozłożyć i złożyć wszystko pasuje do siebie. A jeśli chodzi o mod to jestem na tak i czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Piekarz. Na razie spelnilem wewnetrzna ochote na rozkrecanie. Ile sie naklalem to moje przy wstawianiu tego audio.

Teraz pora na heble i listwy. Mam juz komplet na swapa, przod z e46 330, tyl z e46 328 plus pompa z e36 m3. Wszystko P&P, wiec w razie checi wrocenia do fabryki bedzie mozna to zrobic raz dwa.

 

Swoja droga. Znajomy ma dwa autka. Jedno z nich ma te felgi. Wiecie co to w ogole jest? nigdzie znalezc nie moge. Podobno pochodza z Z3:

uc?export=view&id=1FNlV-o0-3FjkNEyUeQ4DZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poprawilem swiatelka w nogach. Tak srednio dzialaly i troche migaly. Lutownica w lape, zaprawione koncowki przewodow oryginalnymi pinami i jest jak z fabryki. Srodek juz prawie kompletny. Zostalo zmienic konsole i listwe na carbony oraz zaczynam rozgladac sie za Vaderami. Dodatkowo mooocno mysle nad radiem Beckera. A CD43 trzymac.

uc?export=view&id=1_LkdxsEs3eySQwvJG_7f6

Dodatkowo problem z HK. Jednak czas nie byl laskawy dla glosnikow w drzwiach. Maja tzw. clipping przy pewnych czestotliwosciach. W internetach duzo o tym watkow mozna natrafic. Mam 3 opcje. Pierwsza, to kupno innych- juz w poniedzialek wpadna. Jak to nie zadziala, to regeneracja istniejacych- mam dwa punkty. A jak to nie wyjdzie to wpadnie upgrade od Bavsound i powinno byc cacy.

 

Ps. Oczywiscie ta wymiana za stylingi to taki przesadzony sarkazm w odpowiedzi do posta Lapki. Jesli wpadna jakies felgi to styling 39 na zimowych oponach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sarkazm wynika stąd że chcesz zepsuć to auto brakiem odpowiedniej wisienki na torcie czyli kół. Auto i podejście do detali bardzo mi się podoba. Widać że idziesz dobrą drogą. Po prostu im bardziej ją dopieszczasz tym bardziej szkoda że nie chcesz iść w gs. Bo jestem pewny że zostaną Ci do zrobienia dwie rzeczy czyli koło i zawias co jest w sumie najłatwiejsze a resztę będziesz miał bardzo fajnie dopiętą. Także odbierz to jako motywację i wiarę że jednak się złamiesz a nie docinanie. Pozdro.

PS

Radia nie ruszaj. Dobrze siedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zeby nie bylo ja sarkazm uwielbiam i rozumiem jego cel. Takze ja tak moge, ale jesli przesadzilem to sorki :) Koła w tym momencie są genialne. Stylingi 24 w dwóch szerokościach i z oponami 225 oraz 245 kleja jak glupie. Plus trakcja i prowadzenie wzrosly o dwa poziomy wzgledem poprzednich opon o szerokosci 205. Koleiny nie straszne, dziury tez, bo kute, jak chce sie jechac prosto to mozna puscic kierownice i nic nie robic- jedzie jak po masle. Ale kto wie, z czasem jak dopne to co chce i ostatnia rzecza beda kola, moze przemysle. Na razie na tym setupie z zawieszeniem mtechnic jest bajka do jazdy na codzien i weekendowo na tor w Bialymstoku.

A odnosnie radia to strasznie zainspirowalo mnie to zdjecie, ale nie jestem pewien. Dziekuje za opinie, ze jednak obecne jest dobre: 

uc?export=view&id=1wtdP_c3oDztvPjLzm_oEQ

Poki co dzisiaj zamowilem tylny dyfuzor do mpaka z hakiem i kratke na przod- ta ze szczebelkami, hokej i listwy. Wszystko nowe OEMowe, bo to co uzywane jest to takie troche nie do odratowania. Na nastepny miesiac bedzie trzeba kupic listwy drzwi i listwy progowe. Wtedy z zewnatrz juz bedzie dopiety jesli chodzi o tworzywa/ gumy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DamianTr napisał:

Poki co dzisiaj zamowilem tylny dyfuzor do mpaka z hakiem

nie mów, że będziesz miał hak? :shock:

chyba będziesz pierwszy na syndykacie :mrgreen:

GSa z hakiem jeszcze nie było hehe

jak masz iść w m3 z pierwszej strony to zdemontuj ten hak

zostaw w garażu ale zdemontuj :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lapka666 napisał:

nie mów, że będziesz miał hak? :shock:

chyba będziesz pierwszy na syndykacie :mrgreen:

GSa z hakiem jeszcze nie było hehe

jak masz iść w m3 z pierwszej strony to zdemontuj ten hak

zostaw w garażu ale zdemontuj :-(

Byl już GS z hakiem ( dyfuzorem pod hak) i w cabrio :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ależ dobrze napisałem. Bo nawiązuje do GT- jest z tego samego splotu. Jest z wersji individual. Nie nawiązuje do wersji individual tylko jest z tej wersji. Natomiast swoim kolorem, wyglądem, materiałami nawiązuje do GT. 
 
bo jakbym napisał ze jest z GT- co byłoby kłamstwem, bo nie ma tu tabliczki, to bym się zgodził z Twoja uwaga.

jesli już mamy być prezyzyjni, to powyższe sprostowanie powinno wyjaśnić różnice między ‚z’ a ‚nawiązuje do’.

Co uważasz za pasje w takim razie? I od jakiego poziomu ktoś może się pasjonata nazywać?

Edyta: peruka zdjęta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.07.2020 o 15:33, DamianTr napisał:

Ależ dobrze napisałem. Bo nawiązuje do GT- jest z tego samego splotu. Jest z wersji individual. Nie nawiązuje do wersji individual tylko jest z tej wersji. Natomiast swoim kolorem, wyglądem, materiałami nawiązuje do GT. 
 
bo jakbym napisał ze jest z GT- co byłoby kłamstwem, bo nie ma tu tabliczki, to bym się zgodził z Twoja uwaga.

jesli już mamy być prezyzyjni, to powyższe sprostowanie powinno wyjaśnić różnice między ‚z’ a ‚nawiązuje do’.

Co uważasz za pasje w takim razie? I od jakiego poziomu ktoś może się pasjonata nazywać?

Edyta: peruka zdjęta :D

jak listwa wyjęta z indi może nawiązywać do m3 gt weź załóż tą perukę

to są dwie zupełnie różne listwy - to że mają carbon nie oznacza że się ze soba łaczą i twoja anie nie widziała anie nie siedziała w M3 GT więc nie może do niego nawiązywać

jeszcze brakuje żebyś napisał że twój boston nawiązuje do racing green M3GT i bedzie komplet

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma problemy z nomenklaturą.

Pomagam: https://sjp.pwn.pl/slowniki/nawiązywać.html

punkt 3.

Dodam jeszcze synonimy tego slowa. Synonim to slowo o takim samym, lub blisko podobnym znaczeniu. Prosze: https://synonim.net/wyrazy-bliskoznaczne-do-słowa-nawiązywać

 

Pytanie zasadnicze Michale. Jest sens robic burze o sformuowanie? W tym przypadku wykorzystane przeze mnie poprawnie? 

Powtorze. Jakbym napisal ze listwa jest Z M3 GT to byloby spoko, mialbys prawo do przyczepiania sie. Ale, ze NAWIAZUJE tutaj jest poprawnie uzyte.

Kolor jest ciezszy do podciagniecia, ale sformuowanie 'nawiazywac' jest tak szeroko rozumiane, ze w sumie moglbym go uzyc. Ale to byloby naciagane. Z kolei jakbym Vadery obszyl zielona- bostonowa skora w srodku i alkantara na zewnatrz to oczywiscie- fotele nawiazywalyby do M3 GT. Nie bylyby z tego modelu- oczywiste, ale nawiazywalyby. Serio, jasniej nie potrafie wyjasnic jak to slowo dziala.

Inny przyklad jesli powyzszy nie zadziala: Hendrix- gitarzysta wymyslil swoj konkretny styl. John Mayer czesto w swoim graniu NAWIAZUJE do Hendrixa. Oczywiscie nim nie jest, nie gra identycznie jak on, ale nawiazuje do niego, przez wykorzyzstanie podobnych zagrywek, melodii, skali.

I tym sposobem doszlismy do sedna. 'NAWIAZYWAC' TO NIE TO SAMO CO 'Z'. 

Piona Michal, bo ja nie wiem po co robic gownoburze w tym temacie. Zastanow sie jednak.

Jesli po zastanowieniu sie dojdziesz do wniosku, ze ciagle masz racje, to zgoddzmy sie prosze w tym ze sie nie zgodzimy w uzywaniu tego slowa. Nie widze sensu dalszej dyskusji o wykorzystaniu konkretnego slowa- czyli o nie samochodzie w tym watku.

Pozdrawiam i lap wirtualne piwo. A mam nadzieje, ze w przyszlosci i prawdziwe na zywo. Tak na spokojnie, bez zbednych emocji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...