Skocz do zawartości

[E39] KOKO 540i6


koko2403

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, goryl napisał:

Duużo lepiej!...osobiście dałbym jeszcze w dół i tył w negatyw (możliwe że zdjęcia przekłamują bo trochę zła perspektywa :) )..będziesz zakładać krzyże i przesłony w lampy??

Kąty chce tak jak miałem w imoli po 3stopnie i wtedy zobaczę co z obniżeniem 

narazie brak czasu na cokolwiek przy aucie :-/ ale jeżdżę i myję codziennie 

co do lamp będę chciał zrobić u Grabola tak:

F98599BA-894C-40D8-8FF4-ED5F5BE460FF.jpeg.0b42d4147a43688582ddc92e2ab9680a.jpeg
BC8662B0-125C-40C8-800F-741AE69F9AC4.png.bf3fc341f6647ea916553350c3606112.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze zostało doposażone w monitor 16:9 oraz czytnik nawigacji MK4 i dekory piano black

C2B278CF-22FF-4FB5-AF44-01FDAE196E58.jpeg.362da79a5b3083d813cb1bb09465307f.jpeg

zrobiło się świeżo ;-)

Jako że zamysłem auta jest daily trafiłem też stylingi 65 na zimę które zregenerowałem w swoim zakładzie

8D9A4ECA-66D2-4B90-8F76-E740A9DB13DC.jpeg.c93570a8021adcdf71cd6d8134447e33.jpeg


F73955C5-A1ED-418B-AB0C-3A2F93D25BEC.jpeg.8e2155407815c89b57defe27cac7d7e1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stylingi wyszły rewelka ,z tego co napisałeś z tyłu masz 235/40 na 10,5 cala feldze , powinien być duży naciąg a brakuje mi właśnie tego ...chyba ,ze vredestein się tak słabo naciąga ???... duża navi wygląda ok ,dekory spoko bo to wybór najbardziej oczywisty, kupiłem kiedyś właśnie piano black ale jak założyłem to wnętrze zrobiło mi się za bardzo ciemne i monotonne  i dlatego z dekorami będę jeszcze kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre mody. Szaleję za piano black we wnętrzach !! :mrgreen: jednak w tak czarnym wnętrzu jak Twoje, choć delikatne odcięcie koloru zrobiło by większą robotę ;)
Jeśli jednak nie musi być oryginał to kup byle jaki komplet dekorów i customowo polakieruj np. w takką ciemną czerwień. Wino.
Do tego pasy i jesteś w domu :lol:
Styling ładny.

Pozdro!
B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, goryl napisał:

stylingi wyszły rewelka ,z tego co napisałeś z tyłu masz 235/40 na 10,5 cala feldze , powinien być duży naciąg a brakuje mi właśnie tego ...chyba ,ze vredestein się tak słabo naciąga ???... duża navi wygląda ok ,dekory spoko bo to wybór najbardziej oczywisty, kupiłem kiedyś właśnie piano black ale jak założyłem to wnętrze zrobiło mi się za bardzo ciemne i monotonne  i dlatego z dekorami będę jeszcze kombinować

Tak z tylu jest 10.5 i 235/40 i tak to właśnie wyglada- identyczny set miałem w imoli i wyglądało to tak samo

Opony kończą się bardzo szybko także wytestuje 245/35 niebawem a finalnie jest plan na przyszły rok zakupić radinoxy i zrobić 10/11.5

5 godzin temu, Bartas napisał:

Dobre mody. Szaleję za piano black we wnętrzach !! :mrgreen: jednak w tak czarnym wnętrzu jak Twoje, choć delikatne odcięcie koloru zrobiło by większą robotę ;)
Jeśli jednak nie musi być oryginał to kup byle jaki komplet dekorów i customowo polakieruj np. w takką ciemną czerwień. Wino.
Do tego pasy i jesteś w domu :lol:
Styling ładny.

Pozdro!
B.

Negocjuję dekory pappel natur tak jak było u Americano ale zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)

jesli nie wpadną pappel to chodzą mi po głowie czerwone pasy bezpieczeństwa jednak boję się ze we wnętrzu zrobi się chamidło heheh

dzięki panowie za koment i poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2020 o 07:34, koko2403 napisał:

Tak z tylu jest 10.5 i 235/40 i tak to właśnie wyglada- identyczny set miałem w imoli i wyglądało to tak samo

Opony kończą się bardzo szybko także wytestuje 245/35 niebawem a finalnie jest plan na przyszły rok zakupić radinoxy i zrobić 10/11.5

Negocjuję dekory pappel natur tak jak było u Americano ale zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)

jesli nie wpadną pappel to chodzą mi po głowie czerwone pasy bezpieczeństwa jednak boję się ze we wnętrzu zrobi się chamidło heheh

dzięki panowie za koment i poradę

A już myślałem że będę jedyny z czerwonym pasami w E39 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2020 o 12:54, MAREK GERMAN napisał:

Tak patrzę na to koło i powiem Ci że nie leży mi tutaj ono !czegoś mu brakuje chyba ten rotor na nie 

 

Pozdro 

Dokładnie o tym samym pomyślałem, pokusiłbym sie nawet o stwierdzenie, że na stylingach będzie lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie jestem jedyny, któremu to kolo nie siedzi ;d ale nie chciałem tego pisac jako posiadacz tematu z swoim e39, aby nie wyszło ze pod kimś dołki kopie :lol:. Niby jest podobne, a przynajmniej moze byc kojarzone do wszystkim nam znanej Futury, ale mimo wszystko cos z nim jest nie tak... Co konkretnie? Sam nie wiem, ciezko powiedzieć. 

No, ale tak jak Koko napisał, gust jak du** każdy ma swoją. :grin: Najważniejsze, ze właścicielowi się podobają, a o to w tym wszystkim chodzi. 8)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal się nie zgadzam :mrgreen:

i tego trzymać się będę 

 

Zamontowałem elektryczną przepustnicę wydechu pomijając tłumik końcowy i po otwarciu jest sporo głośniej ale jednak nie drze się tak jakbym chciał dlatego będę jeszcze kombinować wiec odkupię jeszcze jedna przepustnice i zamontuję ją zaraz za katami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MAREK GERMAN napisał:

Podeślij mi ile taki zestaw kosztuje i skąd go brałeś kto montował 

 

Pozdro

dokładnie ta Mareczku 
https://allegro.pl/oferta/przepustnica-wydechu-na-pilota-2-75-70mm-elektr-9364187906?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piorun napisał:

W fitipaldi rotor jest jakby wypukły, natomiast w futurze jest bardziej wypłaszczony, niby nic, ale ja zgadzam się przedmówcami, coś nie do końca to koło zagrało jak powinno.

Wypukłość rotora jest taka sama

Róznia się jedynie tym ze w Futurze ramiona rozchodzą się na końcach a w Fittipaldi są węższe i optycznie dłuższe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mały serwis po tym wstępnym przejeżdżeniu bo pare rzeczy kulało 

- nowe swiece

 - nowe fajki cewek

- uszczelki pod kolektor dolotowy

- oringi metalowych węży wodnych

- korytko z uszczelką między głowicami V

- uszczelka pompy wody

- pompa wody

- odma

- chłodnica nissens

- płyn chłodniczy g12

CBD81AC7-4F80-4FB9-9608-172E9E23E607.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Ostatnio cisza w temacie auta bo i mało się dzieje

stwierdzilem ze jednak 18 to za mało do tej budy jak na moje oko i szukam 19

tymczasem moje OZty są na sprzedaż, zachęcam 18” 9,5/10,5 

wpadl za to ISC który jest kozakiem wśród gwintów jak dla mnie, muszę go tylko opuścić ;-) pasować będziemy chyba dopiero na wiosnę jak znajdę jakieś docelowe koło

tymczasowo wpadł BBS RX 513-19”

 

E70A626D-C4A7-48BC-88F5-3D86E8196930.jpeg

A1E2EEE9-B885-4D6F-BD57-12424A3C7021.jpeg

D9B2833C-EB5C-42CD-82B1-E2A2F5E39AF6.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • koko2403 zmienił tytuł na [E39] KOKO 540i6

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...