Skocz do zawartości

[E36] Chudy666 318i


Chudy666

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Chudy666 napisał:

Wszystko co wymieniłeś i więcej zostanie zrobione,tak jak pisałem jest to pierwsza cześć prac,reszta przed nami.Takie mam możliwości i tak robię

 

To czekaj  czyli mam racje? Czyli zrobiliscie zabezpieczenia i pomalowaliscie spód auta  i potem dalej zamierzacie  je robić w tym samym miejscu  ?  Zdajesz sobię sprawe że, to totalnie bez sensu? Jezeli nie masz  możliwosci aby zrobic to raz a dobrze to albo szukaj drugiej budy albo nie rób tego wcale... tutaj elementy konstrukcyjne trgo auta to sito a wy to robicie  na odwal się.... bedziesz jechal z wyzsza prędkoscią  i bedzie  jakaś dizura to ci kolo  wyrwie z  zawieszeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania zdrowej budy u mnie trwają,to co się dzieje obecnie to działania  przyszłego właściciela który planuje to sobie odratować.Wstawiłem to tylko dlatego,by garstka ludzi którzy widzieli co się wkoło auta działo wiedziała,w jakim stanie auto zmieni właściciela.Takie zdjęcia otrzymałem-takie wstawiłem.A ze auto jest jeszcze moje i pod moim nickiem dlatego ta informacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Chudy666 napisał:

Poszukiwania zdrowej budy u mnie trwają,to co się dzieje obecnie to działania  przyszłego właściciela który planuje to sobie odratować.Wstawiłem to tylko dlatego,by garstka ludzi którzy widzieli co się wkoło auta działo wiedziała,w jakim stanie auto zmieni właściciela.Takie zdjęcia otrzymałem-takie wstawiłem.A ze auto jest jeszcze moje i pod moim nickiem dlatego ta informacja 

Hahaha to czekaj to jest  w  koncu twoje auto czy nowego wlasciciela  bo, cos dziwne  to co piszesz...  a jezeli auto nie jest twoje to temat  jest do zamkniecia, jezeli nowy wlasciciel bedzie chcial byc tu na forum to zalozy sobie nowy watek.. a przy okazji noech blacharza zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Tak czy siak,z perspektywy czasu wypadało by zaktualizować temat paździerza by wszyscy których kłuje w oczy mieli znów o czym debatować,także najlepszego panowie! 
A więc,samochód trafił do trzeciego w sumie blacharza skąd z końcem czerwca został odebrany.Z efektem jak widać na zdjęciach,resztę historii przecież doskonale znacie więc opowiadać nie muszę. Pospawany(taaak!POSPAWANY!) nie igła,nie lalka,nie 12k przebiegu… Szok pewno dla wielu … Ale do sedna- samochód został i zostaje w moich rękach,zrobiony tak jak miałem możliwości i finanse- jeśli cię to kłuje nadal- Oglądaj GAMKA czy inne mega dobrze zrobione projekty.. Nie mam zamiaru się rozpisywać,komukolwiek ubliżać czy tym podobne- opisane wszystko zgodnie ze stanem faktycznym,reszta na zdjęciach… Najlepszego !  
 

A i bym zapomniał,wpadły tylko heble z 328i i końcowy również z 328i,także tylko tyle z nowości.. 

42518946-06DF-41C0-ADBF-5357B478104F.jpeg

88EBBC34-5830-4C1D-87EF-3CA15F284E0A.jpeg

9A166653-6C17-4148-A85F-2472F972AF9F.jpeg

B664E9D0-0838-4EEC-80B6-2E85380E6BEC.jpeg

1FF6AE2D-B5A6-4658-AEB3-EB58CAB1A1A3.jpeg

0C8A2440-5872-4454-B41D-3FA472ABDC74.jpeg

CC9C49CE-5A07-4CEE-83B9-DEBD24B7E5CD.jpeg

9D545DB1-A21C-46E8-9B3B-DF2863ACD704.jpeg

75547BCB-8008-43F0-94DE-FA9ED4E8F945.jpeg

7B1340F5-A66C-4C1E-91A7-CD2FED816264.jpeg

BC44D0EF-D681-4A91-84EA-C98EEB5BE38B.jpeg

8447162C-49BD-4727-85F0-EA891EF226B0.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna wyglądać choć jeszcze sporo pracy przed tobą.  Środek wymaga interwencji a najbardziej fotele z tego co widzę.  A spinać się nie ma co ja też swojej nigdy tak nie zrobie jak Gamek ale jest na kim się wzorować i dążyć żeby się zbliżyć choć trochę poziomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Wisnia135i napisał:

Ja  bym coś skomentowal ale po ostatnich rozmowach wyszło ze, auto już jest  u innego wlasciciela więc ten temat i tak jest do zamknięcia..

Wiśnia,pisz śmiało! Auto jest i zostanie u mnie,u pierwszego właściciela! „Pierwszego” który założył ten wątek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sopel94 napisał:

Zaczyna wyglądać choć jeszcze sporo pracy przed tobą.  Środek wymaga interwencji a najbardziej fotele z tego co widzę.  A spinać się nie ma co ja też swojej nigdy tak nie zrobie jak Gamek ale jest na kim się wzorować i dążyć żeby się zbliżyć choć trochę poziomem.

Tak,zgadza się,na foto mam jeszcze nie ogarnięty schowek,i fotele tak jak napisałeś.Nie planuje ich zmieniać,nie są dziurawe wiec ewentualnie obszycie.chyba ze trafia się sporty to mam plany by również je obszyć. Ale to zobaczymy jak wyjdzie,w każdym bądź razie napewno zostaje Hellgrau;) No i boczków będę szukał,ale to na spokojnie …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chudy666 napisał:

Wiśnia,pisz śmiało! Auto jest i zostanie u mnie,u pierwszego właściciela! „Pierwszego” który założył ten wątek !

To z ciekawości po co bylo cale te  pieprzenie o tym ze, nie jesteś  juz właścicielem auta?  Ale chcesz pokazać jak idą prace? Na fotach które wrzucileś  źle nie wygląda ale  na fotach łatwo ukryć dużo rzeczy, jeśli było to nadal robiome  na takim marnym poziomie jak wcześniej to nie ma  o czym gadać, a i popraw  wydech bo jest krzywy a i poustawiaj szpary bo, klapa  tylna  krzywo w  ch**..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wisnia135i napisał:

To z ciekawości po co bylo cale te  pieprzenie o tym ze, nie jesteś  juz właścicielem auta?  Ale chcesz pokazać jak idą prace? Na fotach które wrzucileś  źle nie wygląda ale  na fotach łatwo ukryć dużo rzeczy, jeśli było to nadal robiome  na takim marnym poziomie jak wcześniej to nie ma  o czym gadać, a i popraw  wydech bo jest krzywy a i poustawiaj szpary bo, klapa  tylna  krzywo w  ch**..

Napisałem,że trwają poszukiwania nowej budy,i jeśli się znajdzie to wtedy obecna zmieni właściciela. Może tego nie sprecyzowałem,ale taki był zamiar.Jak dla mnie wydech siedzi dobrze,krzywo może wyglądać na foto.A z klapą mam problem,bo lewa strona ładnie się ustawia a prawa nihu…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Chudy666 napisał:

 

0C8A2440-5872-4454-B41D-3FA472ABDC74.jpeg

 

 

Co prawda zdjęcie jeszcze na starej i małej końcówce, ale wrzucę dla porównania żebyś zobaczył, że jednak kolego nie leży u Ciebie prosto ten wydech... I sie nie unoś przypadkiem, bo tu chłopaki chcą dla Ciebie i dla auta jak najlepiej, a nie piszą tego żeby Ci wbić specjalnie szpilkę i się dojeb*ć :Dpiwo

IMG_20210902_235437_435.jpg.eaee912551d6d776cacf21481a249f31.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2021 o 19:29, Chudy666 napisał:

Tak czy siak,z perspektywy czasu wypadałoby zaktualizować temat paździerza by wszyscy których kłuje w oczy mieli znów o czym debatować,także najlepszego panowie!

Tu nikogo nie "kłuje w oczy", bo ani nikt Ci nie zazdrości ani tym bardziej nie jest Nam przykro. @Wisnia135i zwracał Ci uwagę na rzeczy istotne nie dlatego że mu żal dupę ściska, ale żebyś miał to dobrze zrobione. Nie każdy tutaj robi tak jak gamek, bo nie każdy ma na to możliwości, ale pewnych ram trzeba się trzymać. Przegnitą to możesz zostawić izolację terminą przy wydechu, bo jak to spadnie to pojedziesz i kupisz nowe. Z elementami konstrukcyjnymi jest gorzej.

W dniu 13.09.2021 o 19:29, Chudy666 napisał:

Pospawany(taaak!POSPAWANY!) nie igła,nie lalka,nie 12k przebiegu… Szok pewno dla wielu … (...) Nie mam zamiaru się rozpisywać,komukolwiek ubliżać czy tym podobne- opisane wszystko zgodnie ze stanem faktycznym,reszta na zdjęciach… Najlepszego !  

Wskaż mi tutaj taką na forum z 12k przebiegu. Nikt nikomu nie broni ratować większego czy mniejszego trupa, ale niech to będzie zrobione porządnie, a jak nie masz floty teraz to poczekaj, bo inaczej albo będziesz musiał do tego wrócić za rok i znowu utopić flotę, albo co gorsza skończy się to tragicznie. Mam nadzieję, że ta trzecia wizyta to wyciągnęła albo po prostu foty były na tyle szczątkowe że np. mocowanie zostało zrobione ale nie uwiecznione przed malowaniem.

Nikt Ci źle nie życzy, więc zluzuj poślad.. i nie oczekuj klepania po plecach niezależnie od okoliczności, nie to forum :p 

Wydech jest krzywy jak sk***ysyn, jak na razie nie masz koncepcji na zmianę koła w najbliższym czasie to dałbym jeszcze dystans na przód, żeby siedziało tak samo jak z tyłu bo tam jest imho OK. Z fotelami na Twoim miejscu poczekałbym na sporty/vadery, nie ma co dziadkowych obszywać - szkoda hajsu. Cierpliwości życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie to tu widać gruza i właściciela, który spiął dupsko na widok przeczytanej prawdy. Chcesz to ratować i mieć e36 "made in syndykat" to słuchaj się i wyciągaj wnioski, chyba to po założyłeś tu temat.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dedi no niestety ale właściciel zainwestował parę zł w auto i boli go jak widać że, nikt nie klepie po plecach... fakt  jest taki ze, auto wygląda mocno średnio, krzywe , niepopasowane a własciciel tego nie widzi lub widzieć  po prostu nie chce, temat  ma 3  strony a tu już druga  "odbudowa" auta  poszła a patrząc na foty i ogólny opis jaki kolega dał ,spodziewam się  w  niedalekiej przyszłości 3 odbudowy tego auta...

Najsmieszniejsze jest to , że jak by od razu dobrą flote odłożyć i zrobić to raz i byl by spokój, a tak auto już 2  razy robione, 2x utopione  pieniądze a  z  każdym kolejnym razem będzie tylko drożej bo, poprawki zawsze wychodzą drożej niz pierwotna  robota... ale no niestety są osoby które nie rozumieją pewnych rzeczy lub rozumieć nie chcą  a  potem plotą jakieś bzdury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...