Skocz do zawartości

[E36] Chudy666 318i


Chudy666

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wisnia135i napisał:

No niestety tak to bywa jak za pierwszym razem odwali się manianę to , potem trzeba robic drugi raz i zaś koszta..

Nie zaprzecze,nawet jeśli Ci się wydaje że nie jest źle- zawsze może być lepiej.W moim przypadku musi być lepiej . Drugi raz tego samego błędu już nie popełnię;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz ///3 napisał:

Też mi się tak wydaje, baza nie zbyt dobra aby utopić w nią z 30k :neutral:

Wszystko rozumiem.Można jeździć tak jak jest do momentu aż się nie rozleci. Sporo nerwów ale i przyjemnych chwil auto dostarczyło.Ale niestety jestem zbyt uparty-przekalkulowałem sobie wszystkie za i przeciw,plusy i minusy-i decyzja taka nie inna.Czy decyzją słuszna się okaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz ///3 napisał:

Też mi się tak wydaje, baza nie zbyt dobra aby utopić w nią z 30k :neutral:

Jak dla mnie to 30k to tu braknie ^^ Całe auto trzeba  by na części pierwsze rozwalić, wszystko zerwać do gołej blachy, zrobić blache  i  potem po całości lakier i to w profi komorze ... więc jak ma to byc zrobione  na poziom syndi to te 30k myślę że, może braknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wisnia135i napisał:

Jak dla mnie to 30k to tu braknie ^^ Całe auto trzeba  by na części pierwsze rozwalić, wszystko zerwać do gołej blachy, zrobić blache  i  potem po całości lakier i to w profi komorze ... więc jak ma to byc zrobione  na poziom syndi to te 30k myślę że, może braknąć

Masz rację-ale z tym wszystkim się liczę i wcale mnie to nie zdemotywowało do dalszych działań :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Wypych napisał:

...

i do tego będzie to buda z reperaturkami :/ 

No ale nic czekamy :)

No wole powstawiać reperaturki niż zostawić auto w obecnym stanie.Rolowane nadkola też znikną.I nie uwierzę że wszystkie e36 w szanownym gronie to nietknięte ręką blacharza egzemplarze-oczywiście nie twierdzę że takich nie ma. Zresztą nie tylko e36,każdy samochód z "h***wą "przeszłością,a zapewne nie tylko mój takim tu jest.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, dyziux666x napisał:

Jest na YT pewnien blacharz który zrobilby  reperaturki ideolo i jemu to mógłbym zostawić auto w ciemno i na pewno byłoby dobrze zrobione ale 30 tyś to na sama blacharke by poszło 

Dyziu jest wiele dobrych blacharzy tylko tacy się cenią.. to samo lakiernicy.. znam takich co za,wstawienie ćwiartki i pomalowanie połowy auto biora 3 tys zl... ale jest to robione  na zasadzie  przyjdzie kit i będzie git ew  tu i tam się podpiluje.

Ja u mnie  za  blache+lakier płacilem 25k ale  jest zrobione  jak  fabryka bo, błotniki nie były spawane  a  robione zgrzewarka.. jest mega ale cenowo dużo ale  tak to niestety jest..  a z tego co wiem to zabawy w reperaturki, szukanie i usuwanie rdzy wychodzą dużo drozej jak wywalenie i  wstawienie nowego elementu  i  to jeszcze z aso :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wisnia135i napisał:

Dyziu jest wiele dobrych blacharzy tylko tacy się cenią.. to samo lakiernicy.. znam takich co za,wstawienie ćwiartki i pomalowanie połowy auto biora 3 tys zl... ale jest to robione  na zasadzie  przyjdzie kit i będzie git ew  tu i tam się podpiluje.

Ja u mnie  za  blache+lakier płacilem 25k ale  jest zrobione  jak  fabryka bo, błotniki nie były spawane  a  robione zgrzewarka.. jest mega ale cenowo dużo ale  tak to niestety jest..  a z tego co wiem to zabawy w reperaturki, szukanie i usuwanie rdzy wychodzą dużo drozej jak wywalenie i  wstawienie nowego elementu  i  to jeszcze z aso :)

Wiśnia mi właśnie chodziło o kasę ile trzeba wpompowac w auto a szczególnie blachę żeby było jak należy bo wcześniej było pisane że 30 k wystarczy...

A jak większość wie to jest studnia bez dna  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dyziux666x napisał:

Wiśnia mi właśnie chodziło o kasę ile trzeba wpompowac w auto a szczególnie blachę żeby było jak należy bo wcześniej było pisane że 30 k wystarczy...

A jak większość wie to jest studnia bez dna  :D

No kasa  kasa, wszędzie kasa to jest to,  no walka z ruda i nowy lakier to najgorszai  najdrozsza  zabawa  własnie...  można ratować co się ma  albo szukac nowego, co kto lubi.. co do studni to ja wątpie że, ktokolwiek na tym forum liczy ile  kasy pakuję albo zaklada max ile wyda  hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładne pięknie jedziesz z robota auto się zmienia, dobre graty zbierasz. Dobra robota super. Tylko jak dla mnie stan budy by mnie odstraszył, szukał bym mimo wszystko innej. Graty zawsze można przełożyć.... Ale kibicuje i szacunek za chęci. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Powitać szanowne grono.Z racji iż sezon "zbieractwa" w pełni, a blacharz nie zabrał się jeszcze za robotę, chce zaktualizować obecną listę gratów, mianowicie :

- wpadły nowe szerokie listwy M pak

- Telefon ejectbox na kopytku 

- oświetlenie nóg

-klamki chrom

-nowe ori mieszki

-nowy szary dywan z auta po przebiegu 60kkm z ori dywanikami (obecnie na czyszczeniu)

- międzyczasie obszyto łokcia na nowo 

-radio bussines cd43 w stanie perfect

Parę fantów jeszcze czeka na zamówienie,ale lecimy z tematem cały czas !20210131_110100.jpg.dd70d55b8e83fe50b62cb3ae43796de3.jpg20201213_124936.jpg.ddca0d13a2e2e746699840b8c6b102ab.jpg20210107_153745.jpg.2928fbdd8dbfc84edb590c681f1348dc.jpgreceived_139379868008472.jpeg.2ba921e46b727fcea2798c26e352bf2f.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam witam.

Z racji faktu,iż przy aucie nie dzieje się absolutnie nic od dłuższego czasu(siła wyższa niestety) postanowiłem rzucić parę zebranych gratów do gruzzina.

Wpadła nowa uszczelka szyby czołowej

nowa dokładka zderzaka

kompletna nowa wiązka pod r6

coinbox w drzwi( w końcu ...)

swap akumulatora(był z przodu w dniu zakupu,nie mam pojęcia dlaczego)

oraz zaciski zostały pomalowane w kolor auta,co zdradza nowy kolor Cabrio.

Decyzja padła na Estorilblau :) zdjęcia z odbudowy wpadną jak tylko robota ruszy z miejsca,pozdrawiam!

2BEF0CB4-643F-4851-BA17-D961FE3C1ACA.jpeg

8C7D517D-B802-4264-8E8F-FB248F554795.jpeg

27D326A6-7F51-4433-B714-25CAF88CF3FB.jpeg

D33D6379-1A7B-44D3-B84E-252A789CB88A.jpeg

2A0D9A21-E135-4DF0-8B60-9C0355A26820.jpeg

6D18F8C9-6DD4-4CD5-9CEF-1E8B8C4F85E5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.04.2021 o 02:35, Jotek napisał:

Umknelo mi chyba, ale zderzak tylny zmieniles juz na wlasciwy czy zostaje to co bylo przy zakupie ? 

Patrzac na stan wyjsciowy tego auta i to jaki to byl golas zdecydowanie odpuscilbym ten egzemarz ale podziwiam Twoj zapal 

Jeśli się uda w porę znaleść ori zderzak M w niezłym stanie to wpadnie,a jeśli nie to napewno na jesieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie chcę psuć twojego entuzjazmu ale patrząc na foty nadal mam wrażenie że, z autem lecisz  na  półgwizdka tak jak to było od początku...  patrząc jakie to jest sito to powinienes to rozebrać totalnie do zera i zdjąć wszystko  lakier/ stare zabezpieczenia itd...

Kolejno patrząc po zdjęciach  wygląda to nadal na zabawę...  po fotach widzę że, mocowanie wachacza jest zgnite  jak i cała prawa podłuznica  a jednak zostawiliscie to z tego co widac kolejno dolna część nadkola przód  widać tam dziury od rdzy na wylot a tak samo to zostawiliście  oraz  mocowanie fotela zgnite od spodu , mam nadzieję że wpadła tam nowa część a nie dorabianie i zabawa ..  jak się mylę to wrzuć więcej fot bo, na ten moment wygląda to tylko ładnie dlatego no, farba  jest  nowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...