Skocz do zawartości

[E30] 325e ITB „Biała Mewa”


ryyyan

Rekomendowane odpowiedzi

                                 Czołem!

Niedługo stukna dwa lata od momentu zakupu kwadrata. Więc myślę, że to dobry czas żeby go pokazać, bo w końcu zaczynam coś z nim działać, żeby cieszył oko na lata(chociaż już w sumie cieszy). Auto kupiłem, pojezdzilem chwilę, później stwierdziłem, że może jednak sprzedam i kupię e28(seria 5 w sercu na zawsze), próby jakieś były, kupcy też ale koniec końców nie zdecydowałem się na sprzedaż, bo jak ktoś to kiedyś mądry powiedział:

"Nie sprzedawaj, drugiej takiej nie kupisz"

Więc auto zostaje i trochę je ulepsze. Ale zacznijmy od początku:

Wąska lampa z 1986r. Pod maską m20b27 czyli ETA. 

Poprzedni właściciel doprowadził auto do stanu bardzo dobrego+. Ja zajmę się kosmetyka i doposazaniem.

Pierwsza fota zaraz po zakupie

sSBbK48.jpg

Samochód blacharsko nietknięty i nie wymaga żadnej ingerencji. Nowy lakier położony kilka lat temu, do tego ceramika w celu zabezpieczenia samochodu. 

Auto kupiłem na kołach Hartge 8,5&10j .

WPQKXLB.jpg

Samochód posadzony na gwincie z przodu KW3. Tył to eibach z regulacją. Auto ma konwersje 5x120.

kqgv6Xf.jpg

FltX2fi.jpg

cKpyhkK.jpg

Pierwsze mycie :x

v2pE0zI.jpg

E30 ma przesunięta odcinke. Nowe kolektory sportowe, wydech środkowy +końcowy magnaflow co daje 144KM myślę że wynik niezły z tych 122 seryjnych. Ile niuta nie pamiętam, znajdę wykres to napiszę. 

Pierwszym modem jaki zrobiłem to sprzedaż felg xD i zarejestrowanie auta . Auto ppstawilem na msystemach z zielonej

xU4H1Lu.jpg

Sprzedałem dlatego, że coś lepszego już czekało na nią.

8NhBqXa.jpg

qjTrVqx.jpg

Niestety spasy nie spełniają moich oczekiwań i czeka mnie lekka modyfikacja zawieszenia i opon żeby to ładnie siadlo.

Autem odwiedziłem kilka zlotów: 3er, syndykat i reprezentowała mnie na Meetingu e30.

CEQsp9M.jpg

VMs1QcK.jpgZdjęcie z 3er z zielona NLM7m5f.jpg

Meeting 

gyFUQe5.jpg

KXEwpyW.jpg

4OgTCFG.jpgr5ZGerE.jpg

ql88qpk.jpg

Co do wnętrza to mamy niebieski dywan z niebieskimi skorami. Gałke i kiere alpiny, OBC,Check oraz uchylne tyle szyby.

6YEMkku.jpg

Plan na auto jest następujący:

-Pakiet Mtechnik

-Założenie elektrycznych szyb które leżą już drugi rok

-Spasowanie Rsa

- radość z jazdy

- Tajfun front(??)

CDN.

U2BguHL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 269
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 godzinę temu, Bartas ZSZ napisał:

Dawaj szybko te RS-y .... !! :twisted:  

6 godzin temu, ryyyan napisał:

- Tajfun front(??)

Kontrowersyjny temat ( ale ja właśnie takie lubie !!! ) Ciekaw jestem tego 8-)

Nieee, zostaw tajfuna w spokoju. Tjafun jest dobry do szerokiej, a do waskiej i to jeszcze białej będzie źle wyglądać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jacoo napisał:

do waskiej i to jeszcze białej będzie źle wyglądać 

Co prawda Taifun do wąskiej jest troche inny, ale właśnie na białej może dobrze wyglądać .... 

Ryyyan jak coś to zapraszam na przymiarke, założymy ..... zobaczymy  co i jak ... nie będziesz musiał kupować ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze ,że będą rs-y !!!...na hartge mi się nie podobało ...jakie parametry tych rs ??....dobrze wyglądała na m systemach bez założonych "turbin"...super ,że wąska , miałem granatowy środek w e28 i był "zaje"  ale ona była niebieska , przy Twoim białym kolorze już wg mnie to dobrze nie wygląda ...nie szedł bym tą drogą tylko zrobiłbym wnętrze w innym kolorze ...super ,że wąska !!....ciekawe jak będzie wyglądać "na gotowo" ... i tak już jest piękna :-Dpiwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Białas dostał nowy olej z pakietem filtrów. Nowa pompę oleju i panewki . Panewki nigdy nie były wymieniane. 

a6c4Rqv.jpg

FZjvBz9.jpg

v5D0fTR.jpg

I8umWZr.jpg

Czeka mnie jeszcze ponowne zakucie układu wspomagania. Uszczelnienie silnika i zrobie jej jesscze nowa konserwacje podowzia.

W niedługim czasie biorę się za poszukiwania Mtecha. 

80unP6d.jpg

jGek2zt.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • ryyyan zmienił tytuł na [E30] 325e ITB „Biała Mewa”

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...