Skocz do zawartości

[F06] /bigSix\ Kamil


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Wisnia135i napisał:

Felge od B12 Mikaela ale w 21' bym tu widział ^^

Myślę ze nie ma sensu kopiować tak poważnej marki jak alpina a druga sprawa to spokojny klasyczny wzor. Tu musi byc cos bardziej sportowego i będę walczył o concave. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kamil napisał:

Z uwagi na to ze nie moge znalesc nic konkretnego na rynku w rozmiarze 21" . Doszedl pomysl zrobienia felg kutych na zamowienie maksymalnie pod auto. Z pomiarow wyszlo mi 9.5 et 25 i 11 et40 . Chcialem cos mocno wklesnietego z prostymi ramionami od samej opony. Do wyboru mam monoblok lub 2tlg z kutym rotorem. Jezeli macie propozycje wzoru bardzo poprosze, poniewaz wszystkie chwyty dozwolone wytna wszystko. Propozycje mozecie wrzucac rowniez do tematu felg na f06 ktory zalozylem niekoniecznie musibyc fotografia na f06

Bardzo dobra decyzja. Żadna gotowa felga nie będzie lepiej dopasowaną niż taka zrobiona na zamówienie. 

Ja proponuję coś w stylu Vossen Forged S17-07

S1707-3P-C26-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 tzn w skrócie zgadzam się z przedmówcą. 

ten przytoczony forgestar F14 robi już kilka innych firm, które mocno się promują w europie. np strom str3 w 20" można kupić za 860 funtów komplet.

https://cmwheels.com/product/20-strom-str3-f14-alloy-wheels-gloss-gun-metal/

 

myślę, że do tego projektu warto pójść w bardziej indywidualną felgę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2020 o 12:14, BartoszzG napisał:

+1 tzn w skrócie zgadzam się z przedmówcą. 

ten przytoczony forgestar F14 robi już kilka innych firm, które mocno się promują w europie. np strom str3 w 20" można kupić za 860 funtów komplet.

https://cmwheels.com/product/20-strom-str3-f14-alloy-wheels-gloss-gun-metal/

 

myślę, że do tego projektu warto pójść w bardziej indywidualną felgę :)

To wzór b. Podobny do rs4 z audi i strasznie delikatny. Nie ma pazura! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka styling 128 21" 10 et40 dystans 12mm i 11.5 et38 , Mysle ze w czarnym kolorze moglyby zagrac. Przymierzylem rowniez dyfuzor performance przed malowaniem w czarny polysk. Czekam na spoiler performance i wydechy 4mx100mm i dupka bedzie w pelnej prezentacji.

20200516_181450.jpg

20200516_181500.jpg

20200516_181509.jpg

20200516_180058.jpg

20200516_180131.jpg

20200516_181543.jpg

20200516_180114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, goryl napisał:

Dyfuzor i wydech będzie git...co do felg: może być fajnie , niekoniecznie czarne;-)

Nie jest to raczej finalny model felgi w tym aucie,  styling 128 wypadły okazyjnie dzieki czemu na tygodniu będę wiedział czy przod przyjmie 10" musze tylko zamowic dystans 12mm i szpilki.  Jeżeli kolo wpadnie to otwiera mi to nowe możliwości na wymarzone kolo z mega concave rowniez z przodu. Tyl przyjął 11.5 i śmiało do amorka jeszcze 12 w naciagach by spasowal. Szczerze,  po pierwszej przymiarce sam jestem ciekawy jak te kola zagraja w oponach w tej budzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Wygląda to naprawdę fajnie, przy dobrym spasowaniu może namieszać choć to 1tlg 

 

Pozdro 

Napewno sprawdze i podzielę się efektem na forum. Na żywo to kolo naprawde ciekawie wyglada przy tej budzie. Tyl sie robi juz mega szeroki bez opon,  wszystko bede wiedział jak przykrece przednie kolo i zjade podnosnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, goryl napisał:

Czuje ,że będzie dobrze...martwi mnie trochę tył czy nie wystaje za dużo??

Wjeżdża jeszcze 4mm do środka.  Jutro będę miał drugi komplet et42  , ten który mierze jest z x6m i ma et38. Myślę ze 4mm uratuje sprawę, a jak nie to leki negatyw z jeden stopien. Jutro będę miał czarny komplet i z oponami bedzie gnuj cos czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...