Skocz do zawartości

[F06] /bigSix\ Kamil


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, kamil napisał:

Myślę że zjadę jescze po 1cm przod i tył. Tymczasem osfajam okoliczne drogi z terazniejszym ustawieniem bo juz jest srogo i dobrze.

20210804_195230.jpg

Wydaje mi się że nie ma sensu juz isc w dół bo jest pieknie, felga siadła okrutnie dobrze 

 

Daj ta lotkę i zmień chociaż te końcówki wydechów na cos normalnego i nie ma sie czego czepiać :wink:

 

Wyszła piekna locha z tej 6er piwo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o koncowki wydechow to na ta chwile nic bardziej sensownego nie widze, a zawsze podobaly mi sie 4x100mm co w tym aucie uwazam jescze bardziej dodaja agresywnosci . Co do kątow pod jakim te końcówki są w stosunku do poziomu to ostatnio przyglądałem się 2 sztukom m6 w Raptowny Performance i faktycznie są też zamontowane pod takim kątem. Jeżeli chodzi o tylny spoiler to wydaje mi się że był zbyt wysoki i złe by wyglądał z tymi kolami.  Myślę nad  gładkim spoilerem performance lub zostanie bez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kamil napisał:

Jezeli chodzi o koncowki wydechow to na ta chwile nic bardziej sensownego nie widze, a zawsze podobaly mi sie 4x100mm co w tym aucie uwazam jescze bardziej dodaja agresywnosci . Co do kątow pod jakim te końcówki są w stosunku do poziomu to ostatnio przyglądałem się 2 sztukom m6 w Raptowny Performance i faktycznie są też zamontowane pod takim kątem. Jeżeli chodzi o tylny spoiler to wydaje mi się że był zbyt wysoki i złe by wyglądał z tymi kolami.  Myślę nad  gładkim spoilerem performance lub zostanie bez. 

Ja bym dał lotkę carbonowa OEM BMW performance idealnie by się wkomponowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz ///3 napisał:

Ale siadlo :twisted: jakcpoint jak nic piwo

 

Lotka, końcówki i śrubki w felgach  można uznać ze... elit sie należy brawo 

Lotki raczej nie będzie,  śrubki zostają,  wydechow zza kierownicy też nie widzę także Elite też nie będzie . Hahaha.  To jest daily. 

Bardziej teraz kierownica sport w carbonie i dekory carbon czyli Wnetrze.  To co bardziej i częściej cieszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...