Skocz do zawartości

[F06] /bigSix\ Kamil


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Dojechał Wielkanocny Króliczek z prezentem. Kierownica sport lift. Bardzo ważna zmiana na plus uważam w wnętrzu serii F. 

Jaki według was set tego kólka najbardziej będzie pasował do tego wnętrza??

Rozważam zostawić w serii dokladajac panel carbonowy, a moze łopatki M6 carbon i panel M6 carbon??

PS. Dziękuje @dawid82 za wzorowe załatwienie sprawy. 

20220416_093834.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamil napisał:

Dojechał Wielkanocny Króliczek z prezentem. Kierownica sport lift. Bardzo ważna zmiana na plus uważam w wnętrzu serii F. 

Jaki według was set tego kólka najbardziej będzie pasował do tego wnętrza??

Rozważam zostawić w serii dokladajac panel carbonowy, a moze łopatki M6 carbon i panel M6 carbon??

PS. Dziękuje @dawid82 za wzorowe załatwienie sprawy. 

20220416_093834.jpg

Łopatki M6+panel z carbonu <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Auto szczęśliwie dojeździlo do końca leasingu i dzisiaj odebralem fakture i karte pojazdu.

Dla chętnych z syndykatu z kwoty z ogloszenia mega rabat i specjalne warunki sprzedaży.

Jezeli są chętni informacji udziele tylko telefonicznie 534 373 925

Prosze powolac się na informacje zSyndykatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

kurde dawno nie zaglądałem do tematu i widzę najpiękniejszy projekt na sprzedaż. ja tu jestem niestety czytającym i kibicujący bo nie moje progi :D na takie nogi. ale wielka szkoda.  może jak dobrze rabatujesz to trzeba brać kredyt :D i kupować. z ciekawości myślisz w jakiej kasie to sprzedać??
jak w ogóle te silniki - rozrząd panewki ? chociaż nie znam przebiegu auta :D chyba ze już poszło.
ale o tych 3.0 to opinie przeróżne. mnie to bliżej do tańszej f10 :D ale silnik chyba ten sam więc może uda się uzyskać odpowiedz . pozdrawiam i czekam na dalsze projekty! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2023 o 00:20, maxmanus napisał:

kurde dawno nie zaglądałem do tematu i widzę najpiękniejszy projekt na sprzedaż. ja tu jestem niestety czytającym i kibicujący bo nie moje progi :D na takie nogi. ale wielka szkoda.  może jak dobrze rabatujesz to trzeba brać kredyt :D i kupować. z ciekawości myślisz w jakiej kasie to sprzedać??
jak w ogóle te silniki - rozrząd panewki ? chociaż nie znam przebiegu auta :D chyba ze już poszło.
ale o tych 3.0 to opinie przeróżne. mnie to bliżej do tańszej f10 :D ale silnik chyba ten sam więc może uda się uzyskać odpowiedz . pozdrawiam i czekam na dalsze projekty! 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-6-bmw-640d-gran-coupe-f06-salon-polska-m6-tyl-naped-ID6Fetg6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...