Skocz do zawartości

[F06] /bigSix\ Kamil


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, ryyyan napisał:

Kurna jestem pod wrażeniem, mega to wyglada

Zdjęcie nie pokazuje tego co na żywo.  Sam jestem pod wrażeniem że dalo się wyciągnąć tyle z tego modelu. Myślę że jak dojdą kapselki, kolor na zaciski i wezsze opony zeby blotnikiem zejsc do rantu to bedzie pieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam bicie piany nowych co to auto tu robi hehe. Kamil pozamiatałeś. Koło to tłuścioch. Dla mnie najlepsza efka na forum. Ten model swoją bryłą grubo ryje banie. I to wnętrze!!! Sztos sztos i jeszcze raz sztos. Zazdroszczę i gratuluję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kamil napisał:

Zastanawiam się jakie dac dekielki.  Mam do wyboru albo srebrne DM Forged w kolorach rotora,  logo BMW , lub logo Racing Dynamics . Zastanawiam się też jaki kolor dac na zacisk? 

Daj Racingi tylko wtedy chyba poszedłbym w czarne zaciski bo wtedy już chyba przy dużo kolorów będzie ;)

Jest kozak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, hubert_96 napisał:

Daj Racingi tylko wtedy chyba poszedłbym w czarne zaciski bo wtedy już chyba przy dużo kolorów będzie ;)

Jest kozak!

A logo bmw i niebieski jasny zacisk jak w  hamulcach Mperformance? Bedzie pasowac do lakieru .

Ewentualnie jaskrawy pomaranczowy pasujacy do wnetrza, ale mam wrazenie ze bedzie za ordynarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil napisał:

A logo bmw i niebieski jasny zacisk jak w  hamulcach Mperformance? Bedzie pasowac do lakieru .

Ewentualnie jaskrawy pomaranczowy pasujacy do wnetrza, ale mam wrazenie ze bedzie za ordynarnie.

Ja bym logo BMW odpuścił, Racing Dynamics wg mnie lepiej

Zaciski możesz pomalować w kolor o kilka tonów jaśniejszy niż karoseria (bo ciagle w cieniu, jak będzie ten sam kolor to będą ciagle czarne) i będzie imho OK. Tak jak mówisz w kolor wnętrza może być zbyt ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil napisał:

A logo bmw i niebieski jasny zacisk jak w  hamulcach Mperformance? Bedzie pasowac do lakieru .

Ewentualnie jaskrawy pomaranczowy pasujacy do wnetrza, ale mam wrazenie ze bedzie za ordynarnie.

A masz porobiony hamulec czy seria?

 

Kurde dla mnie tylko RD nie widzę tutaj znaczka BMW tak samo jak nie podoba mi się to w rh czy sznyclach, co do pomarańczy może to być petarda jak i strzał w kolano, może ktoś móglby ci to przerobić z forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tyl spasowany idealnie, powtórzyć to z przodem i idealnie będzie. Tak jak mówią chłopaki, nie zjeżdżaj zbyt nisko żeby rant błotnika nie dotykał. Niech będzie widać trochę mięsa od oponki, tak jak na tyle. Auto przepiękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, feconi napisał:

Jak dla mnie tyl spasowany idealnie, powtórzyć to z przodem i idealnie będzie. Tak jak mówią chłopaki, nie zjeżdżaj zbyt nisko żeby rant błotnika nie dotykał. Niech będzie widać trochę mięsa od oponki, tak jak na tyle. Auto przepiękne.

Tyl zmienilem dzisiaj na 265 30 21 żeby bardziej  zblizyc się do asfaltu i jest kozak . Czekam jeszcze na opony 245 30 na przod i pasujem wszystko do siebie.

20210719_110033.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...