Skocz do zawartości

[F06] /bigSix\ Kamil


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Wybór felgi i parametry- mistrzostwo świata. Nie zastanawiałeś się nad rotorem który miałaby duży concave? Przy tak dużej obniżonej budzie i takich parametrach felga skręcana z dużym concave mógłby jeszcze dodać wrażenia szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MGR napisał:

Wybór felgi i parametry- mistrzostwo świata. Nie zastanawiałeś się nad rotorem który miałaby duży concave? Przy tak dużej obniżonej budzie i takich parametrach felga skręcana z dużym concave mógłby jeszcze dodać wrażenia szerokości.

Ja się cieszę że tam wogole sie jakis rant zmieścił.  F06 ma duży rozstaw kól i wysokie et. Nie było miejsca na concave.  Miałem wybór albo rant łamany albo concave rotora i ramiona na rant.  Poszedłem stara szkoła.  Czy dobrze? Okaże się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Fajny kolor będzie grubo w środku !z czarnymi skórami było mdło

 

Pozdro

 Tem kolor na żywo jest pomarańczowy.  Od sztucznego światła w garażu robi się brązowy.  Na żywo jest zupełnie inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kamil napisał:

 Tem kolor na żywo jest pomarańczowy.  Od sztucznego światła w garażu robi się brązowy.  Na żywo jest zupełnie inny

Mam podobny kolor, jak nie taki sam u siebie i ciężko go uchwycić na zdjęciach ,tak jak wyglada w rzeczywistości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Godzinę temu, Łukasz ///3 napisał:

Śrubki zostają takie jak są? Wygląda to trochę słabo, poza tym koło konkret 

Śrubki albo zmienię na inne albo oddam do chromowania. Niestety nie mieli dla mnie innej propozycji w fabryce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
7 minut temu, hubert_96 napisał:

To ja tu czekam z niecierpliwością i widzę powiadomienie a Ty mi mówisz, że w poniedziałek ? ;)

 

Weź sobie nie żartuj jutro wracasz z urlopu i migusiem przymierzać felgi do garażu :-D

W niedziele wracam i od razu podnośnik w lape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechal pierwszy zestaw opon 245 35 21 i 285 30 21.  Opony jednak sa za szerokie, poniewaz felgi byly dopierane na bardzo dokladny spas zostalo malo miejsca na opony i przy tym zestawie juz nie zjade nizej wiec postanowilem przymierzyc jeszcze 245 30 21 i 265 30 21

20210712_190422.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...