Skocz do zawartości

[F06] /bigSix\ Kamil


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, ryyyan napisał:

To już chyba nie Top seria, a Polish Definition! Ale się pasie locha!

Nie wiem ja tam  mówilem kamilowi  aby ją posadzil bo, japa jak ch**  xd

Poważnie  to auto sztos siadło to w ch**  i też do Polish Definition bym to wrzucił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa.  Czy Polish Definition? Nie wiem. Nie mnie oceniać. Spasy siadly niesamowicie,  ale czy kolo zasługuje? Caly czas mysle nad skrecana felga,  ale jak juz to w starym klasycznym wydaniu czyli na lamanym rancie i schowany rotor.  Mało troche miejsca na rant tym bardziej w21 zginie. Jeżeli nic nie wymyślę to wjedzie wklesly monoblok 21" . Narazie nie zapeszam musi furka zasłużyć bezawaryjnoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lapka666 napisał:

Nawet na tym kole jest OGIEŃ W SZOPIE!!! Zdjęcia pewnie w 5% nie oddają tego jak auto wygląda na żywo.

No to trzeba zobaczyc na żywo  bo, na  fotach wygląda po prostu dobrze.. ale  na żywo łamie karki to auto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2020 o 09:40, maciekd24 napisał:

Oprawca konkretny 8) widziałbym tu jeszcze przednie i tylne reflektory zrobione folią PPF, ta lekko ciemniejsza :-)

Myślałem nad tym, ale nie podjąłem jescze ostatecznej decyzji co do przyciemnianie lamp przednich ponieważ mam adaptive led które dobrze kontrastuja z ciemną karoseria.  Ewentualnie przyciemnic na maksa halogeny co optycznie powiększy zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

I stało się.  

Jednak uzależnienie od Stylu German jest mocniejsze niż mi się wydawało.  Nie mogę mieć normalnego rodzinnego daily i podjąłem decyzję o zmianie felg.  Dotychczasowe 20" pojechało do Niemiec cieszyć nowego właściciela. Natomiast ja postanowiłem podnieść sobie poprzeczke i wjeżdża 21" . Żeby nie było tak łatwo to ma być mega szeroko i w stylu german.  

 

Wiosnę czuć w powietrzu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamil napisał:

I stało się.  

Jednak uzależnienie od Stylu German jest mocniejsze niż mi się wydawało.  Nie mogę mieć normalnego rodzinnego daily i podjąłem decyzję o zmianie felg.  Dotychczasowe 20" pojechało do Niemiec cieszyć nowego właściciela. Natomiast ja postanowiłem podnieść sobie poprzeczke i wjeżdża 21" . Żeby nie było tak łatwo to ma być mega szeroko i w stylu german.  

 

Wiosnę czuć w powietrzu...

Kurde o proszę,  właśnie dzisiaj przeglądalem forum i tak myslałem co z tym autem , to już mam odpowiedz haah

Wrzucałeś  jakieś  foto? Bo jeśli tak , to nic się nie wyświetla..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki nie wrzuciłem ponieważ felga jest w trakcie projektu.  Będzie to customowe koło ze znanym juz wzorem rotoru aczkolwiek jeszcze nie na tym forum a szczególnie w 21" i takich szerokościach.  Dostałem pierwsze szkice i okazuje się że mieszcza sie ranty 93mm i 118mm. Uważam że nie jest źle.  Jak będzie akcept to wrzucę a narazie nie chce zapeszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...