Skocz do zawartości

[F06] /bigSix\ Kamil


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zaczynam kompletowac dodatki zewnetrzne.

Odebralem pierwsze przesylki z

- spoiler klapy z carbonu 

- koncowki wydechu 4x100 carbonowe

- splittery progow, zderzaka przedniego i tylnego

- dyfuzor zderzaka tyl MPerformance

20200609_165441.jpg

20200609_165317.jpg

20200609_165412.jpg

20200617_094710.jpg

20200423_184346.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno zdjęcie szpiegowskie z przymiarki,  tylko proszę nie czepiajcie sie ze cos krzywo, bo poprostu nie wytrzymalem i musialem zmontowac na szybko. Na zderzak tylny , przedni i progi ida jeszcze splittery w czarnym polysku , wiec do kompletu dyfuzor rowniez zostanie polakierowany i finalnie spasowany, czyli jeszcze raz demontaz i dopieszczanie szczegolow. Jestem mega zadowolony z wygladu, a bedzie jeszcze lepiej. Z koncem czerwca odbieram nowe felgi i oddaje auto do detailingu , wtedy moze zrobie ladniejsze zdjecia.

20200619_103449.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dyfuzor tył  to carbon? Bo na 1 fotce wygląda na zwykły a tera  jak carbon... ale  jednak i tak  nie do końca pasi moim zdaniem..ten środek jego jakiś taki dziwny.. co do spoilera  to swietny sam do mnie  myślę albo taki z "kłami" albo ori performance wrzucić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wisnia135i napisał:

Ten dyfuzor tył  to carbon? Bo na 1 fotce wygląda na zwykły a tera  jak carbon... ale  jednak i tak  nie do końca pasi moim zdaniem..ten środek jego jakiś taki dziwny.. co do spoilera  to swietny sam do mnie  myślę albo taki z "kłami" albo ori performance wrzucić..

Dyfuzor w tej chwili surowy abs,  ale idzie w czarny polysk do kompletu pozostałych spliterow i będzie świetnym tlem dla carbonowych wydechow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MAREK GERMAN napisał:

Fajne smaczki , choć nie wiem czy nie lepiej dać końcówki takie jak wszyscy mają cienkie z kwasa , ale wiadomo na żywo może to inaczej wyglądać , pokaż lepiej jak to koło tu siedzi z boku i z przodu 

 

Pozdro

Kola docelowego jeszcze nie ma.  Na ta chwilę jest na vossen cvt 20" 9 et20 i 10.5 et27 

20200619_214504.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, ///BoguŚ/// napisał:

Jest kosa 

Może germana rasowego z niej nie bedzie,  ale myślę że wstydu tez nie ma. Naprawde wbrew pozorom model f06 nie jest łatwym autem do germanizaji, ale daily w takiej odslonie potrafi wykrecic karki. Zostalo tylko dopieszczenie szczegółow w kierunku myślę v ze dobrym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bartas napisał:

Ładnie, czysto, klasycznie.
Kierę już obszyj ;)  Nappą oczywiście.
Dobrze obszyta kierownica daje wrażenie nowego samochodu :mrgreen:

Piona!
B.

Ja bym proponował kupić kiere z emki i obszyc wyglada o niego lepiej, w środku schludnie a na zewnątrz linia 6stki petarda i lotka dyfuzor koncowki trafione w 10, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2020 o 02:35, Bartas napisał:

Ładnie, czysto, klasycznie.
Kierę już obszyj ;)  Nappą oczywiście.
Dobrze obszyta kierownica daje wrażenie nowego samochodu :mrgreen:

Piona!
B.

Wiem.  Jak obszylem kiere w ostatniej 550i to miałem wrażenie jakbym jeździł nowym autem plus ten zapach poezja.  W f06 nie obszywam ponieważ czaję sie na m pakiet liftowa z okragla poduszką i wtedy obszyjemy i damy m-kowskie lopatki w carbonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2020 o 08:42, DzikuCMS napisał:

Ja bym proponował kupić kiere z emki i obszyc wyglada o niego lepiej, w środku schludnie a na zewnątrz linia 6stki petarda i lotka dyfuzor koncowki trafione w 10, pozdro!

 Auto robione wedlug mojego projektu zgodnie z tym co sobie zaplanowalem.  Czy z gustem i ladnie stylistycznie?. Życie zweryfikuje.  Najważniejsze że codziennie jak otwieram garaz to robi na mnie robote jakbym dopiero kupil ten woz. Jest to daily,  ale wkrotce mam zamiar zacząć projekt godny sceny syndykatu.  Narazie nie zapeszam i zbieram taile na sezon 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JACHU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...