Skocz do zawartości

[E36]Samoablau_Robak97 316i-->328i


Robak97

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ryyyan napisał:

Podoba mi się. Oglądałem ja kilka razy i na prawdę kawał solidnego samochodu. Wszystko spójne i z dbałością o najmniejsze detale. Koło spoko Ale też uważam że msystem robił większe Wow. Z czasem wpadnie coś lepszego, wiem to :-D co do wnętrza to wymienilbym dywan na czarny i dobieral kolor wnetrza pod niego

No jeszcze trochę pracy zostało,zwłaszcza z tymi detalami:D co do czarnego dywanu właśnie myślę nad nim ale nic sensownego nie mogę znaleźć :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, goryl napisał:

Jakby mi w milionerach zadali pytanie na którym kole syndykat polubi ten samochód to bym przegrał :-D..dla mnie na obecnej rolce o 2 nieba lepiej niż na wąskich m systemach:razz:

Też bym przegrał. Pozostaje nam nadzieją że to nie było by pytanie za 500 zł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, majkel_zmc napisał:

@Robak97 a fotele to Ty masz z mojego Atlantisa? Zerknij czy na fotelu kierowcy po prawej stronie jest taka jakby fabryczna łatka (kółko o średnicy 15mm) :-D

A autko konkretnie dopieszczone :wytrysk:

Nie z Atlntisa bo jak już je mialem to akurat jeszcze obserwowalem twojego na fejsie :DDzięki ale do konkretną to jeszcze trochę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,dodaję małą aktualizacje,a więc ostatnio postanowiłem zajrzeć endoskopem w progi żeby sprawdzić czy wszystko tam  jest ok. ;) 

7d75yc9i.jpg[/img]

rljtcgzi.jpg[/img]

Jak dla mnie jest dobrze tym bardziej że nikt nigdy nie ruszał podłogi ;)  

Pózniej zaczęła mnie irytować szczelina miedzy tylnym zderzakiem a budą więc postanowiłem to poprawić efekt poniżej 

 

snvwysjv.jpg[/img]

Tak było przed :) 

 

md5x3jgy.jpg[/img]

W trakcie :D 

mynhpe56.jpg[/img]

Jak dla mnie różnica jest znaczna :D 

W piątek dojechał też do mnie komplet sprysków na przednie lampy niby nic a cieszy :D 

3vjdfwzw.jpg[/img]

Oczywiście w domu wszystko dokładnie wyczyściłem a nawet zbiorniczek udało się domyć że wygląda jak nowy ;) 

Na koniec dwie fotki z myjni :D 

fa5or7lu.jpg[/img]

srxffnsu.jpg[/img]

Co do planów to mam nadzieje w przyszłym miesiącu ugadać się z tapicerem na ogarnięcie boczków,zacząłem też się zastanawiać nad nad środkową  konsolką i listewką nad schowkiem w carbonie a obecnie poszukuje ładnego czarnego dywanu do coupe i gdzieś po głowie chodzi mi pdc na przód ale z tym sam jeszcze nie wiem :D teraz na pierwszym miejscu lakiernik na ogarnięcie noska,zderzaka i prawego błotnika oraz poprawienie spasowania przedniego zderzaka a dokładniej prawy przód bo we wrześniu miałem małą przygodę i gdzieś spasowanie uciekło.Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, qbak napisał:

Wbijaj na pw dam Ci namiar na idealne carbony.

 

Napiszesz cos więcej jak ogarniales zderzak tyl? tez mam taki zwis, chyba nawet wiekszy i musze to doprowadzic do porzadku

Carbony masz od Rafała?Tak cos mi się wydaje

A zderzak poprawiłem po bokach na ślizgach poprostu je odkręciłem i podciągnąłem wyżej i jak już założyłem zderzak to trzymałem go wyżej i tak skręciłem :) i mam zdjęcia listew tylko kurde zapomniałem Ci wysłać 

 

11 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Nie zastanawiaj się i montuj PDC na przód:) 

Tak chyba zrobię bo chce odrazu kilka rzeczy za jednym razem wrzucić żeby nie rozbierać po kilka razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
9 godzin temu, Bartas napisał:

patrykm88 z tą epoką to przestrzeliłeś srogo...

BMW-E36-M3-GT-27.jpg.68730c426629e2e2c9aa2e33f677ed24.jpg

Na zdjęciu akurat M3 GT, ale już do każdej M3 czy nawet zwykłego Individuala mogłeś zamówić sobie węgiel w środku...

Pozdro,
Bartas.

No pocisnąłem z ta epoką:p ale mi nie pasi to w e36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,co do carbonu to będą na 100%.Ale teraz czas na małą aktualizację a mianowicie wreszcie oddałem błotnik,nosek i zderzak do malowania,założyłem też spryski lamp oraz zakupiłem nowe listwy progowe z wersji clubsport razem z wpinkami w listwy :) 

4fej6pu3.jpg

emhpyj5y.jpg

qczb3gmp.jpg

kgwfmnj4.jpg

qtbw4c7q.jpg

a9vcuz9y.jpg

Jak widać jeszcze nie podłączone bo czekam na kilka końcówek przewodów i wtedy ogarnę na spokojnie :D (sorka za syf pod maską ale aktualnie próbuję jakoś wygonić szczury na które nic nie działa :/)

zsuzseur.jpg

82bcbd8g.jpg

Jak widać chrześniakowi się podoba :p 

A na koniec kilka fotek z sesji z przed 3tygodni ;) 

hbsvpah4.jpg

ij8dxidw.jpg

ysoe74b2.jpg

Na koniec dwa moje ulubione  :D

2nqi9nxh.jpg

sckxn4rr.jpg

Przy okazji zapraszam do mnie na facebooka:

Stronka:E36 by Robak 

Prywatnie:Robert Lalik ;) Łatwo będzie poznać :D Trzymajcie sie tam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Brodi97 napisał:

Klasa :wub:

Nie mogę się doczekać az będę mógł pomacać na żywo mordko. Co nadejdzie juz niedługo, jak już złożę swoją i sie w koncu złapiemy ekipką na mieście. 

Pozdropiwo

Zdecydowanie trzeba się złapać :D jeszcze po wypłacie oddaje ją na poprawki z lakierem i może wreszcie zrobię wyciąganie wgniotek i korektę żeby to wyglądało po ludzku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...