Skocz do zawartości

[E36]Samoablau_Robak97 316i-->328i


Robak97

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, BartoszzG napisał:

do takich twardych sprężyn trzeba oddać amortyzatory do maksymalnego utwardzenia. jak amor będzie "miększy" niż sprężyna to zawsze bedzie efekt pingponga bo nie wyhamuje siły z jaką sprężyna "podrzuca" auto do góry. cudów się nie spodziewajcie. ja mam u siebie już 4 parę sprężyn na tyle, cały czas rozczarowanie, aż w końcu zgłębiłem temat pogadałem z mądrymi i same sprężyny to sobie możemy zakładać jak chcemy mieć spas i dojechać na zlot bez ocierek. jak ktoś oczekuje spasów i jakichkolwiek właściwości jezdnych to trzeba pomyśleć jeszcze o amortyzatorach.

Amortyzatory mam Koni sport z e30 z regulacją twardości więc mam nadzieję że ogarną temat :) pomyślałem o tym wcześniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie  jeszcze rozmyślam nad dekielkami i wsumie  nie chce znaczków bmw (ale tez je biore pod uwage) tylko z wzorem mille migilia ale teraz myślę nad kolorem czy zrobić niebieskie z srebrnym coś a'la bbs albo czerwone z czarnym wzorem :)

v2-80d0a7fee93e46432c245f7bf90f5fff_1440w.jpg

images.jpeg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robak97 napisał:

Generalnie  jeszcze rozmyślam nad dekielkami i wsumie  nie chce znaczków bmw (ale tez je biore pod uwage) tylko z wzorem mille migilia ale teraz myślę nad kolorem czy zrobić niebieskie z srebrnym coś a'la bbs albo czerwone z czarnym wzorem :)

v2-80d0a7fee93e46432c245f7bf90f5fff_1440w.jpg

images.jpeg.jpg

Niebieski wygląda lepiej moim okiem. Daj znaka u kogo robisz naklejki na dekielki bo potrzebuje z logiem etabeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lukas640 napisał:

Niebieski wygląda lepiej moim okiem. Daj znaka u kogo robisz naklejki na dekielki bo potrzebuje z logiem etabeta :)

Naklejki to pewnie od odjazdowenaklejki ale narazie będą zwykle znaczki bmw a z czasem poprostu  zrobię jedna i druga opcje i ocenie która mi się bardziej podoba  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie  koła założyłem,sprężyny też i ogólnie sprężyny z amortyzatorami Koni z e30 skręcone na max twardosc dają bardzo fajne odczucia nie jest to jednak beton a spokojnie to sobie w e36 pracuje te 2cm :) efektu pingponga też nie ma :D ja jestem zadowolony  

Fotki na szybko więc bolid średnio ogarnięty ale myślę że w weekend podzialam sobie coś jeszcze 

20220325_154455.jpg

20220325_170638.jpg

20220325_170457.jpg

20220325_154447.jpg

20220325_154503.jpg

20220325_154510.jpg

20220325_165701.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lukas640 napisał:

Również uważam że tył względem przodu leży za nisko. Ideał będzie gdy odległość błotnika od rantu felgi będzie jednakowa z przodu jak i z tyłu :)

Ale generalnie jest bardzo dobrze :)

Ale wtedy e36 wygląda jakby jechało z gorki :D pewnie troszkę podniosę tył bo to dopiero pierwszy dzień ale nie znacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Robak97 napisał:

Tył poszedł pół cm w górę i moim zdaniem  teraz wygląda  bardzo  sympatycznie  :D do sprezyn też się przekonałem i jezdzi się naprawdę  spoko 

W takim razie też muszę zamówić i sprawdzić :D
Z podniesionym tyłem już o wiele lepiej!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mr_M napisał:

Tak jak wyżej, tył trzeba wypchnać bo wyglada jakby by bardziej schowany niz przód

Żeby wypchnąć koło musiałbym  zrolowac wewnetrzny rant nadkola więc odpada  :) koła wystają tak samo a nadkoli poprostu szkoda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mr_M napisał:

Tak jak wyżej, tył trzeba wypchnać bo wyglada jakby by bardziej schowany niz przód

Też mnie to troszkę denerwuje ale jak wspomniałem wyżej mam dwie opcje albo zostawić jak jest albo delikatnie zrolowac nadkole od środka co dla mnie odpada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robak97 napisał:

Też mnie to troszkę denerwuje ale jak wspomniałem wyżej mam dwie opcje albo zostawić jak jest albo delikatnie zrolowac nadkole od środka co dla mnie odpada :D

A żeby zrobić delikatny kat? Wypchnać o 0.5-1cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...