Skocz do zawartości

e46 Coupe 328 iA Klasyczny Germańczyk by BOBIK


marcin-e30

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w Mito jest 8.5 et15 i tył 10 et19 o ile pamiętam, przód na styk siedzi a nawet minimalnie wystaje, tył tez coś tam sobie jest po za obrysem ale bez tragedii. Z tyłu ustawiony kąt tylko na 2.5 stopnia. Suma sumarum jestem ciekaw jak to siądzie u Ciebie finalnie bo na papierze to szerokości grube :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Bartek.P napisał:

U mnie jest tak jak u atos1987 więc u ciebie coś się nie zgadza. 

Ty z Atosem macie zwężane haha :mrgreen: jedyne wyjście jeśli kolega ma ori i wchodzą mu takie parametry w seryjne nadkola :razz: 

Z dystansem, Pozdro piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brodi97 napisał:

Ty z Atosem macie zwężane haha :mrgreen: jedyne wyjście jeśli kolega ma ori i wchodzą mu takie parametry w seryjne nadkola :razz: 

Z dystansem, Pozdro piwo

Poczekamy na dokładne przymiarki i zobaczymy jak to wyjdzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 11" z tyłu. amor jest bardzo daleko od rantu bębna felgi. jeśli patrzymy na stronę kierowcy to najciaśniej jest w lewym górnym rogu koła, tam mi się mija na mm felga z budą samochodu, a nadal wystaje poza obrys. będę próbował na dniach jeszcze trochę schować koło na camberze, ale wiem, że to walka o 2-3mm max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BartoszzG napisał:

ja mam 11" z tyłu. amor jest bardzo daleko od rantu bębna felgi. jeśli patrzymy na stronę kierowcy to najciaśniej jest w lewym górnym rogu koła, tam mi się mija na mm felga z budą samochodu, a nadal wystaje poza obrys. będę próbował na dniach jeszcze trochę schować koło na camberze, ale wiem, że to walka o 2-3mm max.

Właśnie, dokładnie chodziło mi o budę, nie o amortyzator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, feconi napisał:

Właśnie, dokładnie chodziło mi o budę, nie o amortyzator.

wiem wiem, bardziej pisałem do @marcin-e30 który wspomniał, że ma dużo miejsca do amortyzatora. 

zdjęcie od strony pasażera, tutaj miałem 11J ET50 i adapter 18mm + lekki camber, nie wiem ile stopni, także @marcin-e30 pierwsze co dotknie felgi to nie będzie amortyzator.

 

Screenshot_2020-04-22-14-02-40-648_com.instagram.android.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi będą zrobione za 3 tygodnie. Wszystko jest myślę dobrze obliczone i udało się lepiej spasowac felge. W sumie 6 mm ugraliśmy. Błotniki przygotowane pod odpowiednie szerokości. 

Zostało kupić nowe opony. 

Bmw już powoli dostaje kolorów. Myślę że końcem tygodnia powinna być cała w lakierze. ♥ Po tym etapie suszarnia.  

received_226582285235695.jpeg

received_791714204685714.jpeg

received_2930537190366931.jpeg

received_1146752305677422.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś auto wróciło z lakierni jestem bardzo zadowolony z efektów pracy lakiernika. Mam nadzieję że będziecie mogli sami ocenić. 

W tym tygodniu przyjdą wszystkie nowe spinki, gumki i wiele drobiazgów z ASO. Zaczynam powoli składać   z naciskiem na szczegóły. 

Ostatnio udało się nabyć grube sportowe stabilizatory od H&R

DSC_2370.JPG

DSC_2373.JPG

DSC_2374.JPG

DSC_2375.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powoli, a bardzo dokładnie składam. Wszystkie spinki, klamry, gumki, uszczelki, listwy nowe z ASO. Wszystko ma siedzieć jak należy. 

Dziś w końcu zabieram się za montaż stabilizatorów grubych od h&r oraz rozporki przednich kielichów Wiechers sport 

 

Jeszcze trochę i będę mierzył. Koła i robił spasy na to chyba najbardziej nie mogę się doczekać. 

DSC_2394.JPG

DSC_2395.JPG

DSC_2396.JPG

DSC_2397.JPG

DSC_2401.JPG

DSC_2415.JPG

DSC_2414.JPG

DSC_2412.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Bartas zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...