Skocz do zawartości

[E9] "Bulwarówka" 2800 CSA 1970 by Envis Works


Envis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy później...

ostatnio sporo zaczęło się dziać w temacie :D auto trafiło już pod odpowiednie skrzydła fachowca :D  jednocześnie reanimowane sa 2x e9 i prace zaczynają nabierać tępa :D  powoli zdzieramy lakier i zobaczymy co tam jest pod spodem, mam nadzieję że nie będzie tak źle chociaż w e9 nigdy nie wiadomo.  na dniach postaram sie wrzucić jeszcze kilka fotek i niedługo kolejna część filmu. :)  trzeba gonić z tymi projektami bo niedawno do poczekalni przyjechały kolejne bmw (trochę rzadsze niż e9) ale na razie wolę nie zdradzać ;)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jezior napisał:

Envis zajmujesz się autami zawodowo czy takie profi odbudowy robisz hobbystycznie;)?

na tą chwilę hobbistycznie ale jak już te 2xe9 będą skończone to nie wykluczam że wezmę takie auta do remontu dla kogoś. chociaż jeszcze kilka moich czeka w kolejce :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyje sobie taki envis na jakiejś małej wsi, pojawia się z czapy nagle na forum i odpala takie projekty że głowa boli.

Pamiętam jak startowałeś... Byłem jednym z tych co nie wróżyli dobrze. A tu nie dość że taki poziom to jeszcze jak szybko to zrobiłeś. 

Teraz kolejne projekty robisz i już nikt się nie boi że będzie lipa. 

Teraz wszyscy dodają temat do ulubionych z marszu. 

Szacun bo modele kozackie wybierasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2020 o 11:35, lapka666 napisał:

Żyje sobie taki envis na jakiejś małej wsi, pojawia się z czapy nagle na forum i odpala takie projekty że głowa boli.

Pamiętam jak startowałeś... Byłem jednym z tych co nie wróżyli dobrze. A tu nie dość że taki poziom to jeszcze jak szybko to zrobiłeś. 

Teraz kolejne projekty robisz i już nikt się nie boi że będzie lipa. 

Teraz wszyscy dodają temat do ulubionych z marszu. 

Szacun bo modele kozackie wybierasz. 

 

fanie czytać że ktoś wierzy w te projekty bo ja jestem osobą która jak już coś zaczyna to dążę do celu :D e3 to dopiero początek i na pewno nie jest idealna ale następne projekty będą o 2 poziomy wyżej :D

 

 

 

Godzinę temu, M3DYK napisał:

Super projekt,  a jak tam sytuacja z kołami do e3 ? bo miało być coś skręcanego :)

 

oj wiem że kół do e3 brakuje. mam tego pełną świadomość i muszę już na przyszły sezon przygotować to co bym chciał docelowo :) po prostu cały czas w ręce trafiają takie kolejne projekty, że koła muszą chwilę poczekać :D   to co sie zacznie jak już wyjadą e9-tki to będzie coś czego jeszcze w pl chyba nie było... :D  

 

aegjld4k5fbc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

 

 

jest mały kolejny up, lakier z zewnątrz już zerwany i niedługo rozcinamy auto prace trwają także w tym roku sporo już sie dzieje :D zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji :)

PS. widzę że wszystkie foty od początku galerii wygasły bo portal na którym robiłem hosting upadł :( postaram się to uzupełnić jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

E9 bulwarówka juz zostala czesciowo wypiaskowana i otwarta. Cisniemy ostro z renowacja tak aby na 2022 byla gotowa na germana :) zdecydowanie siedzieli tutaj blacharze artysci ale bylo to do przewodzenia bo chyba nie ma takiej e9 ktora bylaby nietknieta przez kogoś a tym bardzoej w super stanie. W filmiku opowiadamy o tym jak wygląda blacharka tego wozu i co nas czeka a trzeba przyznać ze pracy bedzie bardzo duzo ale dla tego modelu mysle ze warto. Jak ktos planuje zakup i remont e9 koniecznie niech obejrzy ten film aby wiedzial co go czeka ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak to auto wyglądało na początku jestem w szoku.:shock: Powodzenia z odbudową, śledzę cały czas bo czeka mnie to samo, ale jeszcze nie w tym roku. Ciekawe jak będzie u mnie bo też na pierwszy rzut oka wygląda przyzwoicie :) Zresztą kontaktowałem się z Tobą przed zakupem w listopadzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, strzala napisał:

Po tym jak to auto wyglądało na początku jestem w szoku.:shock: Powodzenia z odbudową, śledzę cały czas bo czeka mnie to samo, ale jeszcze nie w tym roku. Ciekawe jak będzie u mnie bo też na pierwszy rzut oka wygląda przyzwoicie :) Zresztą kontaktowałem się z Tobą przed zakupem w listopadzie ;)

Niestety e9 juz z fabryki wyjezdzaly nie zakonserwowane wiec teraz bardzo trudno znalazc przyzwoity egzemplarz :( miejmy nadzieje ze twoja bedzie okey ale juz mozesz zobaczyc co moze cie czekac ;) jak tylko spotkamy sie na germanie to pogadamy bo co moge to podpowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...