Skocz do zawartości

[E30] bono - 323i


bono

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki jeszcze raz

 

Dywników na dzien dziś nie ma w ogóle, a jeźdże w klapkach które stoją w garażu przed drzwiami kierowcy, :-P

 

Jak ktoś ma namiary na dywaniki beż do e30 to poproszę :wink: bo moje namiary sie nei sprawdziły :x

 

PS. mam takiego farta , w poprzednim e30 też zaczynałem od dywaników :mrgreen: bo nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 237
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A jak nie znajdziesz ładnych to ja kupowałem na allegro podróby ale od pewnego gościa który szyje je na wzór oryginałów i byłem z nich zadowolony. Do tego można zamontować ory spinki z aso do przyczepienia ich do dywanu to już w ogóle jest super :wink:

 

Ile ona ma przelotu?? Jeśli chodzi o stan tapicerki to nie ma sie czego wstydzić, znamy sie na rzeczy, sami swoi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe życie myślałem że przeznaczenia oszukać się da , zapierałem się że tego nigdy ale powalająco niska cena zrobiła swoje, poza tym po przymiarce stwierdziłem że chyba nic tak nei bedzię do wąskiej w chromach pasiło jak......

 

16/9 i 16/8 w 4x100.

 

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

 

Åooo matko święta :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło żesz w morde panie bajka

 

nie wiem jak bardzo rs miał by być oklepanym kołem sezonu 2009/10 i tak powala na kolana, nawet jeśli jest taka skromna szerokość kładzie na łopatki

nie ma konkurencji

 

dopiero ja kupiłeś i wszystko szybko ciach pach i pozamiatane

jestem w szoku, mam nadzieje że w tarnowie będziesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemacie.

 

Przez ostatni okrez czasu porobiłem troche pierdółek w swojej laleczce, w sumei same pierdoły ale zawsze coś

*Naprawione szyby elektryczne

*Radyjko zrobione

*Czujnik oleju wymagał wymiany

 

A z grubszych spraw -

Fk 75/50 założone - niestety nie jestem zadowolony za bardzo z tyłu który jest tak samo wysoki jak i był mimo zmiany spręzyn z -40 na -50 ... albo się uklepią , albo szukamy -60 na tył ale co bede pisał. Wrzucam foty

 

Po lewo stare (w sumie nowe ale stare) TaTechnix -60 , po prawo FK -75

 

dsc01062zf.jpg

 

Siadło sobie tak - (koło jeszcze 15/7 195/50 )

 

dsc01071.jpg

 

dsc01063m.jpg

 

dsc01066l.jpg

 

dsc01067u.jpg

 

CO więcej ? ..hmm. wzięłem się za ożywianie lakieru na beemce, ponieważ niestety...lakier jest strasznie zmatowiały i zasyfiony, pierwsze mycie i przesmyranie go jakąś pastą nie wiele dało , teraz robi się tak :(kawałek tylnej klapy która i tak niestety nadaje sie do malowania)

 

dsc01089m.jpg

 

To dopiero początki prac, i efekt po pierwszym darciu i "kremowanku" :jum: wszystko ręcznie... :dok: a jeszcze długa droga i dużo towaru do nałożenia

 

A tu kawałek tylnego lewego błotnika który robiłem ok godziny i tez dopiero pierwszy etap :mrgreen:

 

dsc01095.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...