Skocz do zawartości

[E30] bono - 323i


bono

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po wielu bojach stoczonych z losem (e "czydziestkowym) po małych poszukiwaniach, siedzeniu dzień w dzień na giełdach, aukcjach i jakiś tam, w końcu się trafiła :mg:

 

 

O Aucie

 

Wąska 323i(wersja 150 KM ) , 1984 r.

Wyposażenie

ABS

Elektryczne szyby przód

Manualny szyber

Uchylane szyby tył

Jasno-beżowe Sportsitze razem z całym wnętrzem

Brązowe szybki

Chromline

Szpera 3,64 25%

 

Dodatkowo:

Zawias TaTechix 60/40 (nie wygląda, i bedzie FK 75/50 na dniach)

Xenon na soczewkach

Stan auta:

Blacharka - na całym aucie naliczyłem całe 3,5 parcha wielkości ziarnka grochu i troszke większy na drzwiach tak ze 2 ziarnka :mg:

Podłoga, bagażnik, progi, błotniki, zakola, brak korozji, buda trzyma się wyśmienicie, zadnej rdzy przy kielichach , podłużnicach etc etc etc.

Wnętrze - du wyprania, sporty do obszycia

 

Silnik - jak ktoś mówi że 323 to muł, to zapraszam na przejażdżkę :mg: , co do kondycji - wymaga małego remontu, a dokładniej - smakuje mu bardzo olej, dawki dopuszczalne jeszcze ale wole to zrobić, no i przy okazji zmieni się uszczelkę pod czapką po lekko się poci

 

Fotki :

 

 

dsc01036r.jpg

 

dsc01015h.jpg

 

dsc01030i.jpg

 

dsc01032xs.jpg

 

dsc01028bp.jpg

 

dsc01026q.jpg

 

dsc01040nr.jpg

 

 

dsc01039f.jpg

 

dsc01035d.jpg

 

dsc01038m.jpg

 

dsc01037q.jpg

 

dsc01044n.jpg

 

A to już czeka :-)

dsc01045uk.jpg

 

Koło jedno na zapasie bo gwóźdź sie znalazł w oponie :mg:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 237
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ładna wąska tylko ten kolor strasznie nią postarza, wole wąskie w jasnych kolorkach no ale jeśli stan budy jest taki, jak piszesz, to idz pograj w totka - masz spore szanse na wygranie 6tki ;)

 

jakies koło bedzie? skoro wczesniej był keskin 9/19 to teraz licze na cos grubszego ;)

 

 

no i ogarnij pod maską bo przeraża troche ;)

 

gratuluje zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie, Dzięki za miłe słowo

adams niestety...jest tak jak napisałem :mrgreen: blacharz na mnie nie zarobi

Kolorek jest w pyte bo prócz Hubertowej to nie widziałem takiej :mrgreen:

Co do koła, to już możecie być pewni że nie będzie RSów :-P wiadomo oklepane koło, każdy je ma :mrgreen::mrgreen: a tak powaznie nie stać mnie zwyczajnie na koło za 5-6-7 tys zł (16 w 4x100) ani też mnie nic a nic nie ciągnie w stronę tego koła ze względu że nigdzie na pare minut nie mógłbym postawić auta z takim kołem....

 

 

deeste nie potrafiłbym zdradzić e30, innym szajsem może i się miło fajnie wygodnie jeździ ale tylko e30 ma duszę

 

Hubert , bez przesady, mówiłem ze 11,5 to max, a Ty wciaż przy swoim walcu obstajesz :mrgreen:

 

brzytwa robimy spota i Cię przewiozę,.....no może dam Ci usiąść za kierą :mrgreen::mrgreen: ta nie jest jak twoje siedem od dziadka ze stodoły, ale tez z dobrej ręki i też nasiedziałem całą niedziele żeby przywrócić jej trochę blasku

 

sebek jak tylko wracam z roboty to nawet kolacji nie jem :mrgreen::mrgreen: tylko do auta, rarytasów ma w pytkę tylko trzeba jeszcze uruchomic niektóre np szybki przód bo cos im sie przymarło

 

swider nie bedzie zadnych żółtych blach, nie lubię być ograniczany ...w takim wypadku miałbym limit kilometrów rocznie , a tak wsiadam jade kiedy chce i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest burgundrot metallic

 

Rozkodowany VIN

 

Type 323I (EUR)

 

Dev. series E30 ()

 

Line 3

 

Body type LIM

 

Steering LL

 

Door count 2

 

Engine M20

 

Cubical capacity 2.30

 

Power 0

 

Transmision HECK

 

Gearbox MANUAL

 

Colour BURGUNDROT METALLIC (199)

 

Upholstery PERLBEIGE (0153)

 

Prod. date 1984-01-02

 

 

WYPOSAżENIE

 

209 LIMITED SLIP DIFFERENTIAL

 

210 ANTI-BLOCKIER-SYSTEM ( ABS )

 

219 SPORT LEATHER STEERING WHEEL

 

280 BMW LM RAD/SPEICHENSTYLING

 

299LT/ALY WHEELS W MIXED TYRES

 

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

 

351 WAERMESCHUTZGLAS BRAUN, RUNDUM

 

361A AUSSTELLFENSTER, HINTEN

 

400 SLIDING SUNROOF MANUAL

 

410A WINDOW LIFTS, ELECTRIC AT FRONT

 

425 WERKZEUGKASTEN, GROSSE AUSFUEH

 

 

481A SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSAENGER

 

495 FONDRAUMHEIZUNG

 

682 RADIOANTENNE AUTOMATISCH

 

687 RADIO PREPARATION

 

825 SCHWEIZ AUSFUEHRUNG

 

979 VELOURS FUSSMATTEN VORN UND HI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisanie że ten brąz ja postarza jest chyba nie na miejscu

takie auta celowo sie postarza

 

 

 

to je***j se stalówki 13tki i zmatuj maske, celowo swoją wąską lampe postarzysz :mrgreen:

 

 

esiu, nie rozumiesz co miałem na myśli czy nie chcesz rozumieć? uważam że ten kolor niepotrzebnie ją postarza, na zdjęciu które wrzucił Pan Wiaderko widać dokładnie róznice eks-Mirowóz a aktualna e30cha Bona. ale to zdanie subiektywne czyli że moge sie nie znać bo mam szeroką lampe, na dodatek za czarną :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAMS - ten brąz trzeba lubić. Mam podobne zdanie do Ciebie, tzn. może nie postarza, ale nadaje takiego CULT'owego charakteru e30. I tak jak mówię - jedni to lubią, drudzy nie. Ja kiedyś bardzo nie lubiłem brązu, ale teraz uważam, że właśnie taki CULTCIK na glebie i dobrej feldze bardzo ciekawie musi wyglądać i myslę, że w niedługim czasie się o tym przekonamy.

 

Co do MIROWEJ e30 to już ma sportowe cechy, choćby przez shadowline, black hellę, m-technic'a itp. No i już nie mówię o tym że Mirowy sedan błyszczał najbardziej felgami :-P Więc nei ma co porównywać - po prostu dwie e30, ale zrobione w innym klimacie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kolor jest w deche, jak sie go jeszcze bardziej przypucuje, popluje na szmatke , przetrze to rozwala psyche bo w połączeniu z chromami to nie ma ch..a we wsi na to.A już o brązowych szybach nie wspomnę :-P

 

Z góry uprzedzam - mtechów też nie będzie :-) mam inne wyobrażenie o wąskiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wąskiej w chromie widze tylko jeden kolor czyli brązowy, to typowy cult i jeśli wedłóg niektórych brąz postarza to w tym przypadku to na dobre wyjdzie.

wąska musi wyglądać na wiekowe auto i robienie wszystkiego by ją odmłodzić mija się z celem

 

mnie osobiście wąska w chromach w brązowym kolorze wali na łopatki, może akórat ten kolor nie jest brązem mażeń ale napewno jest fajny i swietnie pasuje do całokształtu

 

bardzo mi się podoba to e30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...