Skocz do zawartości

[e34] Alpina B10 BiTurbo Mikael


Mikael

Rekomendowane odpowiedzi

zrobie tak, poczekam na przod i kolo wtedy bede kombinowal, kolor rotoru bedzie wedle oryginalu nic nie zmieniam w tym temacie 
dzisiaj B10 miala przeglad, sa drobne wycieki ale do opanowania, koncowki drazkow do wymiany i kilka drobnostek 
Na po Swietach bedzie tez korekta lakieru i ceramika takze pomalu do przodu  ;)
 

20200328_092343.jpg

20200328_084048.jpg

20200328_083147.jpg

20200328_080207.jpg

20200328_083017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, feconi napisał:

Moim zdaniem ciemna lampa ma sens jak będzie rotor też o podobnym odcieniu, wtedy fajnie by się zgrało.

Jeśli jednak będzie jasny to pomarańcz lepszy.

Ja bym wcale nieszedł w ciemny rotor zostałby przy klasycznym kolorze rotora + dobry rant i gwint , bedzie miażdżyc B) będę obserwował na bieżąco piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ///BoguŚ/// napisał:

Ja bym wcale nieszedł w ciemny rotor zostałby przy klasycznym kolorze rotora + dobry rant i gwint , bedzie miażdżyc B) będę obserwował na bieżąco piwo

Nie mówię o bardzo ciemnym rotorze ale takim, żeby rant się fajnie odznaczał na tle rotoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, motobiker napisał:

Jeśli BH to widziałbym z przodu jak i z tyłu, żeby było dopasowanie kolorami. Na te chwilę to jestem za pomarańczą.

na tył i na przod sa i to chyba nawet nowki bh ..ja jestem ciekaw finalnego wygladu bo czarne  w super stanie bedzie dawało rade! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lapka666 napisał:

Ten model ma przewidziane jakieś progi?

20200326_155301.jpg

Bo z boku to ewidentnie czegoś brakuje.

PS.

Obym znowu nie oglądał tylko obrazków i temat nie był poruszany bo mnie zjedzą hahah.

nie alpina tylko zmieniała dokladke przednia a bardziej nakładke :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...