Skocz do zawartości

[e34] Alpina B10 BiTurbo Mikael


Mikael

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie troszkę za szeroko do e34, chyba, że zawias taki jak w e32 ;)

Do e34 idealnie 9.5/11 i to w wersji z wyciętymi wypłaszczeniami nadkoli z tyłu. Raczej wątpię, że zrolujesz / wytniesz w alpinie blaszki? (wytniesz? :D ) Bez tego zabiegu 11.5 bedzie albo wysoko, albo taki beton, że będzie męczyć, żeby nie tarło cały czas na byle dołku i w tym rozmiarze.

Plus 19" jest taki, że można w miarę żwawo jeździć nie trąc podłużnicami  i wahaczami non stop :P

Moim zdaniem ciekawiej by było zrobić 18" dobrane szerokościami i osadzeniem bardziej pod e34.


E32 ma dużo więcej miejsca z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mowy o cieciu Alpiny ale podrolowac mozna :D 
druga opcja to wysoko do nieba tyl :P 

Jak pojade Nia do PL do zaloze 19 zobacze ale juz sie rozgladam za takimi drugimi felgami bo najbardziej mi pasuja do Alpiny, bedzie sztos na bank :) 


A jak myslicie do tej kolorystki zalozyc Black Helle przod i tyl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, mimo, że jestem fanem czarnego i zła to jednak tutaj biały kierunek p/t. Czarny strasznie ginie na takim kolorze i bardzo go postarza moim zdaniem robiąc z niego takiego 'starego trupa'. Czerwone landryny z białym kierunkiem z tyłu wręcz przeciwnie. Nadają klasy, szyku i elegancji. Tym bardziej, że alpina to również nie koło dla drogowego bandyty, a bardziej dla arystokraty na poziomie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uwielbiam e34 na 17stkach ale wtedy baaardzo na glebę i walory "mocowe" alpiny w odstawkę.. .przy Twojej stajni możesz sobie odpuścić totalnego germana :-D ..jednak uważam że 18 w tym przypadku to tzw złoty środek...gratuluje egzemplarza!!!piwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mikael napisał:

Ja szukałem 10min :)

ehhh  ..... czyli akcja reakcja ..... 

19" myśle że siądzie idealnie. Tylko musisz pokombinować z szerokościami i ET żeby na maxa wykorzystać wnęke nadkola ...... :mrgreen: już to widze !!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze na ten weekend bede mial juz Suke w garazu :drive: wtedy wszytkie plyny ida out no i bede badal lampy jak to siadzie :)

 u nas na zime sie zdejmuje rejestracje zeby nie placic OC a ze urzedy zamkniete to wysylaja blaszki poczta wiec musze czekac  :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...