Skocz do zawartości

[E46] Atlantis Metallic reaktywacja - majkel


majkel_zmc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 5.05.2020 o 14:38, przemyslaw-chelminski napisał:

Jak postępy ?

Hejoo! 

 

Czekam na chałupe... Auto mam rozebrane i części są w 3 różnych miejscach i nie było sensu zwozić wszystkiego do garażu w którym docelowo i tak nie chciałem składać a, że jestem na etapie kupna domu (wiadomo fundusze też tu grają duża rolę) to po prostu wszystko się przeciąga w czasie, obiecuję nadrobię jak już się sprowadzę :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2020 o 09:17, majkel_zmc napisał:

Hejoo! 

 

Czekam na chałupe... Auto mam rozebrane i części są w 3 różnych miejscach i nie było sensu zwozić wszystkiego do garażu w którym docelowo i tak nie chciałem składać a, że jestem na etapie kupna domu (wiadomo fundusze też tu grają duża rolę) to po prostu wszystko się przeciąga w czasie, obiecuję nadrobię jak już się sprowadzę :wink: 

Heh, skąd jak to znam, dlatego u mnie też postój bo niedawno przeprowadzka była :P

Powodzenia w szukaniu lokum, mi to niestety zajęło półtora roku... :/

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 4 miesiące później...
16 minut temu, Wisnia135i napisał:

Ja to samo a tu takie rzeczy haha czyli ten temat umarł tak wychodzi  skoro graty juz na sprzedaż poszły..

Albo po prostu ma słabe dni jak w twoim przypadku :mrgreen: 

 

Za miesiąc będzie składał znów do kupy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, majkel_zmc napisał:

Noo tak moi drodzy auto poszło na graty. Zapału zbrakło a i może trochę priorytety się zmieniły. 

Aktualnie szukam jakiegoś E39 w benzin do jazdy na codzień wygodnie. 

Myślę że temat można zamknąć. 

Wielka szkoda  pomimo że, kolor nie mój tak jednak dużo pracy  i siana  wsadzone, a wiem po co sobie dokładnie co i jak z takim czymś wyglada.. a bude sprzedałeś gdzieś czy na zyletki poszla?

Szkoda  bo, juz pomalowana  byl tym bardziej troche zdziwiony  jestem.. nie dalo rady  poskladac z gratami od zwyklej co miales i tak smigać? Czy całkiem priorytety po prostu co do samej  kasty się zmieniły ? Dziecko  czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wisnia135i napisał:

Wielka szkoda  pomimo że, kolor nie mój tak jednak dużo pracy  i siana  wsadzone, a wiem po co sobie dokładnie co i jak z takim czymś wyglada.. a bude sprzedałeś gdzieś czy na zyletki poszla?

Szkoda  bo, juz pomalowana  byl tym bardziej troche zdziwiony  jestem.. nie dalo rady  poskladac z gratami od zwyklej co miales i tak smigać? Czy całkiem priorytety po prostu co do samej  kasty się zmieniły ? Dziecko  czy coś

Zmieniły sie plany co do autka. Kombi nie będzie ale chciałbym coś bardziej cywilnego, celuje w E39 w sedesie. Jakby ktoś mial na sprzedaż jakieś 540i proszę o kontakt ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...