Skocz do zawartości

e92 m3 individual competition valencia orange od Karramby


Karramba V8

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku pisze Ci abyś nie robił burdelu w temacie auta a ty sobie upier... liles jakieś swoje wizję i próbujesz nimi wszystkich zarazic. Pisz wszędzie ale nie u mnie a najlepiej ogarnij się bo włazisz wszędzie z buciorami tam gdzie nie jestes miłe widziany.

Mam dość tego syfu u mnie bo to nie miejsce na takie p...lenie Artura.Napisałeś że Ci się nie widzi to kolo u mnie i miałeś do tego pełne prawo. Od tego jest forum. 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat

Witamy po przerwie myślę że każdy z nas chce aby auto było na forum, nikt się nie spina ze komuś coś się nie podoba po to jest właśnie forum. Ale wystarczy raz wyrazić swoją opinię a nie co drugi post to podkreślać. 

Oto efekt pracy na ile umiałem i miałem czasu 

Resztę zostawię Karrambie aby opisał co się dzialo z autem przest ten czas 

 

 

IMG-20200613-WA0014.jpg

IMG-20200613-WA0012.jpg

IMG-20200613-WA0009.jpg

IMG-20200613-WA0005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ryyyan napisał:

Prze za***ista.  Nie mogę się doczekać  aż ja pomacam

Mogłeś juz pomacać w Chotowej ale niestety nie dotarliśmy przyczyn niezależnych. 7 godzin stania na granicy w piątek w nocy i w niedziele powrót do De było czystym szaleństwem wiec odpuściliśmy. Napewno pomacasz na Molo :-P

Przez ten czas nieobecności w aucie zagościło polskie menu wraz z aktualizaja skrzyni, silnika filtry kabinowe wraz z filtrem powietrza jak również wydech MG Race plus de cat. Po wymianie panewek zrobione 1900 km i wymieniony olej. W planach jest założenie dolotu Eventuri oraz Avron. 

Jesli chodźi l lampy tylne raczej zostaje jak jest. Owszem wychodziły wersję z ciemnymi ale nie jestem pewien czy wersja poliftowa. W tych czasach nie problem jest nałożyć ciemniejsza folie na to co jest bo nie sztuka wyrzycuc 3-4 koła za lampy. Co do nakładek na lusterka oczywiście jestem na tak i zagoszczą na aucie tak więc to tylko kwestia czasu. 

IMG-20200622-WA0001.jpg

IMG-20200622-WA0000.jpg

DSC_0375.jpg

FB_IMG_1592318278004.jpg

FB_IMG_1592318262505.jpg

FB_IMG_1592318256609.jpg

FB_IMG_1592318266634.jpg

FB_IMG_1592318275340.jpg

FB_IMG_1592318280766.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od dnia wczorajszego auto już oficjalnie na blachach TSZ :grin:

Oczywiście projekt nie jest skończony i jak zawsze znajdzie się coś do zmiany lub poprawienia ale to już są detale. 

Ogólnie zamierzony cel został zrealizowany i na sam widok japa się cieszy :-D piwo

IMG_20200708_175600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...