Skocz do zawartości

e92 m3 individual competition valencia orange od Karramby


Karramba V8

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Łukasz ///3 napisał:

Sprostuje to nie moje auto tylko karramby żeby nie robić znów zamieszania ale to jest czerwone i e92 m3 i też na tlg i nadal twierdzisz że to nie jest german? To jak chcesz dalej o tym pogadać zapraszam do mnie to tematu w dziale PD ;)

IMG_20190531_083740.jpg

W tej to kompletnie rotor nie do tego auta dla mnie wygląda brzydko. Samo auto świetne oczywiście. 

Może na czarnej M było by lepiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Artur_M4 napisał:

W tej to kompletnie rotor nie do tego auta dla mnie wygląda brzydko. Samo auto świetne oczywiście. 

Może na czarnej M było by lepiej .

Pako widzę jednak się nie dogadamy :mrgreen: 

Dziela nas dwa różne światy 

A fajna lotka B)

IMG_20200517_153420.jpg

Jeśli chodzi o twoje poprzednie e92 to naprawdę czujesz klimat i styl jak zrobić e92 m3 

 

18a11652c99e8b06.jpg

402c11d54d20f3ca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artur_M4 napisał:

W tej to kompletnie rotor nie do tego auta dla mnie wygląda brzydko. Samo auto świetne oczywiście. 

Może na czarnej M było by lepiej .

Twoje auto i twoje kola za to sa najlepsze. Wydaje mi sie nawet jak by tu byly kola ze zlota to dalej bys powiedzial ze du** nie urywa. Ja juz sie dowiedzialem jakim ty jestes krzykaczem  wiec twoje zdanie tutaj jest juz nic niewarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta macie świetne . Ja tylko wypowiadam swoje zdanie. Co wy macie takie niskie ego że gówno burze robicie ;) Sam miałem czarną M3 oklejoną ma czerwono ;) z plastików ciężko zrobić Germana z krwi i kości takie moje zdanie. Nikogo tu nie obraziłem a kilka osób już to zrobiły, Kujon posprzątał

Nigdy z Twojego e92 nie zrobisz prawdziwego   Germana  tj np te COŚ PIĘKNEGO !! To mi urwało du** nawet M4 mnie nie jara jak ta maszyna ze zdj.

Jest tu na forum wiele pięknych aut w stylu GERMAN ale 99 proc to auta z innej epoki tej lepszej w której wpisuje się GS....

 

e41395c878b8f747.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nawet komentować co się dzieje w temacie auta nie mówiąc już o wdawanie się w bezsensowna gownoburze:-x. Tak jak wcześniej wspominał Lukasz///3 zamontowane zostały zaślepki Acs a jutro rano M3 jedzie na montaż wydechu:D

IMG_20200517_180649.jpg

IMG_20200517_180656.jpg

IMG_20200517_180709.jpg

IMG_20200517_180746.jpg

IMG_20200517_181025.jpg

IMG_20200517_181032.jpg

IMG_20200517_181106.jpg

IMG_20200517_181201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło pięknie siadło! nie wiem czy to kwestia zdjęć ale bez nakładek czegoś mi brakowało. Zdjęcia felg z nakładkami nadrobili wszystko. Felga rwie suty!!! Mega wyglądają te nakładki a najlepsze jest to że są odrobinę wklęsłe co optycznie jeszcze bardziej "pogłębiają" rotor. Mega robota!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja napiszę swoje przemyślenia. Co do kwestii samego wzoru koła to bez nakładek jest fajnie, sportowo, agresywnie, widać więcej hamulca itp zdecydowanie ta wersja jest trafiona, z nakładkami niestety wygląda to jak klasyczny Sznycel do klasycznego germańca ale z lat 90' , Po nałożeniu nakładek od razu mi się skojarzyło z kołem byłego E38 jakie miał Grablol, to takiej budy, do tych kanciastych kształtów to pasuje, niestety okrągłe już E92 jedynie to postarza i ta wersja koła odejmuje mu lat. 

Co do szerokości, spasowania itp to widać na pierwszy rzut oka że czegoś brak i jest niedosyt, a czego dokładnie to czarno na białym pokazały fotki z nakładkami. Auto stoi jak koza, zobaczcie jaki tu jest prześwit. Jeśli Karamba twierdzi że jest tam jeszcze na tyle miejsca żeby auto poszło co najmniej 1,5 cm w dół to ok. Jeśli tego miejsca nie ma to chyba jednak lepszym rozwiązaniem było zrobić koła 10 przód i 11 tył do tego solidna gleba i spasy. Teraz obawiam się że nie będzie ani gleby ani spasów bo inaczej nici z zapierdalania M3. Dawid w swoim E46 pokazał że można zrobić spasy w emce na mm i będzie się to nadawało do zapierdalania, dlatego podsumowując jak tego się nie uda posadzić bardziej to wolałbym 10 przód + jakiś dystans 3-5mm pod spasy i to samo z tyłu 11 cali + dystans 3-5mm. Jak to pójdzie na glebę i będzie się tym dało pozapierdalać to wtedy szapo ba !

IMG_20200517_180709.jpg.aff810cf234034f1e94c482c79680398.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...