Skocz do zawartości

e92 m3 individual competition valencia orange od Karramby


Karramba V8

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Artur_M4 napisał:

Kupcie sobie okulary, wklejacie zdj innych aut na których akurat ta felga pasuje. Aaa rucham tyle w rok ile takie krzyczacze jak nie którzy z was przez całe życie;);)

Nie muszę ubierać okularów aby wiedzieć czy felga zrobi robotę czy nie, to po pierwsze. Po drugie ta felga pasuje do każdego bmw w wydaniu GS. Czy jest na łamanym prostym nie ważne byle była zrobiona na 3tlg i rozsądnym rantem. Tutaj jest bez kompromisu w dodatku 20 i są to felgi zrobione typowo pod e92 m3 żadne inne auto. No i co najważniejsze niestety jak to będzie już spasowane i przykręcone będziesz musiał sobie zwalić gruchę. Tak ja już sobie zwaliłem 4 razy po raz na każdą felge :lol:

IMG_20200516_133939.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wisnia135i napisał:

Sorki że, przerywam wam rozmowę ale co za opony założyłeś? I jakie szerokości ?  To tyle.. Rozmawiajcie dalej:)

Michelin super sport przód 10.5j opona 265/30 tył 11.5j 275/30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach du** nie urywa. Auto masz świetne ale Germana z krwi i kości z niego nie zrobisz......Wydaje mi się że buda e92 i kolor taka czerwień ni h.... mi się kojarzy  z Germanem. Żeby była jasność i nie zrozum mnie žle ,auto masz super felgi są mega mega ,ale w innych modelach starszych zrobiły by większą robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jakos za delikatnie ten rotor tu wygląda, wbrew pozorom e92 to nie jest mała buda i dopiero chyba z zaślepkami te kolo nabierze prawdziwego charakteru przy tej budzie i zyska trochę "wizualnej ciężkości, masywności" - wiesz co mam na myśli :) I wydaje mi sie, ze dopiero to idealnie uzupełni te kolo w tym nadwoziu. 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Artur_M4 napisał:

Na zdjęciach du** nie urywa. Auto masz świetne ale Germana z krwi i kości z niego nie zrobisz......Wydaje mi się że buda e92 i kolor taka czerwień ni h.... mi się kojarzy  z Germanem. Żeby była jasność i nie zrozum mnie žle ,auto masz super felgi są mega mega ,ale w innych modelach starszych zrobiły by większą robotę. 

Sprostuje to nie moje auto tylko karramby żeby nie robić znów zamieszania ale to jest czerwone i e92 m3 i też na tlg i nadal twierdzisz że to nie jest german? To jak chcesz dalej o tym pogadać zapraszam do mnie to tematu w dziale PD ;)

IMG_20190531_083740.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mega, już widać, że po spasowaniu tego będzie totalna miazga, nie spodziewałem się, że w e92 m3 można tak szerokie felgi upchnąć a tu zobacz da się. Zdjęcie nr 2 pokazuje jaką szeroką dupę ma to auto teraz. Gratulacje wyszło mega. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...