Skocz do zawartości

e92 m3 individual competition valencia orange od Karramby


Karramba V8

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Artur_M4 napisał:

Do M3 e92 te felgi kompletnie nie podejdą....szkoda bo autko fajne

Chyba pomyliłeś fora, tj syndykat a nie Mpower club , tu się za***rdala Mkami nawet na skręcanych kołach !

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Chyba pomyliłeś fora, tj syndykat a nie Mpower club , tu się za***rdala Mkami nawet na skręcanych kołach !

 

Pozdro

Artur i tak stwierdzi że emka z przebiegiem 200k + to już nie emka ale fakt da się zapierdalać i to nawet więcej niż na zdjęciu :mrgreen:

IMG_20190601_081034.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Artur_M4 napisał:

Felga fajna ale nie do lini e92 M3 takie mam zdanie. Wiem że to syndykat ale nie do wszystkiego da się upchnąć takie friki.

 

Poczekaj aż siądzie to na auto ;) wtedy będziemy gdybać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że firma Alpina udowadnia ,że jak coś jest dobre i sprawdzone to będzie pasować zawsze...tłuką parę wzorów felg które wsadzają na przestrzeni kilkudziesięciu lat do większości modeli i jest cacy  .. a tutaj jeszcze dochodzi kwestia łamanego rantu więc można być spokojnym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2020 o 21:37, Artur_M4 napisał:

Do M3 e92 te felgi kompletnie nie podejdą....szkoda bo autko fajne

Dawno nie słyszałem tak kiepskiego fakenewsa, to koło ma tak uniwersalny wzór, że siedzi praktycznie na każdej budzie, do tego jest przerobione na 3tlg co spowoduje, że będzie maga szerokie i spasowane pod budę na piczy kłak znając chłopaków i ich podjęcie do aut i styl jaki reprezentują to elita german stylu, wiec mówiąc krótko ziomus zmień dilera albo zjedz snikersa bo bredzisz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dawid82 napisał:

Dawno nie słyszałem tak kiepskiego fakenewsa, to koło ma tak uniwersalny wzór, że siedzi praktycznie na każdej budzie, do tego jest przerobione na 3tlg co spowoduje, że będzie maga szerokie i spasowane pod budę na piczy kłak znając chłopaków i ich podjęcie do aut i styl jaki reprezentują to elita german stylu, wiec mówiąc krótko ziomus zmień dilera albo zjedz snikersa bo bredzisz ;) 

O ku*** padłem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Artur_M4 napisał:

To wystarczyło raz mi napisać że piszę głupoty,a nie powtarzanie 100 razy jakie to koło jest naj a że ja jestem w błędzie! Rozumiem spoko wam się podoba, mi nie do tego auta.

A co jest nie tak z tym autem ? Tylko dlatego ze to M3 ? Taki ACS w 3tlg i takich rozmiarach siadzie na 100 % moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...