Skocz do zawartości

[E30] 325i Mt1 by gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak przy tym aucie, właśnie ja nie wiedziałem i się zastanawiałem czy coś jeszcze jest do modzenia w tym aucie i widzie że jednak jest ale jeśli chodzi o wydech to nie ma ciśnienia i w krótkim czasie nie wpadnie do auta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Thepiekarz napisał:

Tak tak przy tym aucie, właśnie ja nie wiedziałem i się zastanawiałem czy coś jeszcze jest do modzenia w tym aucie i widzie że jednak jest ale jeśli chodzi o wydech to nie ma ciśnienia i w krótkim czasie nie wpadnie do auta? 

CIśnienia nie ma ale będe atakował za jakiś czas

7 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Pamietam ja jeszcze z któregos gf ale nie wiem w którym roku to było 

Tak była ale dość dawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Thepiekarz napisał:

Tak tak przy tym aucie, właśnie ja nie wiedziałem i się zastanawiałem czy coś jeszcze jest do modzenia w tym aucie i widzie że jednak jest ale jeśli chodzi o wydech to nie ma ciśnienia i w krótkim czasie nie wpadnie do auta? 

Nie, gamek mowil ze raczej w krótkim czasie nie wpadnie, tak do 2 tygodni bedzie DOPIERO :D 

PS. Nie najgorzej wyszły te stalówki. Polecam sie na przyszłość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, goryl napisał:

Jakbyś teraz założył ankietę; który z moich bmw jest naj?...podejrzewam że byłaby chyba niezła zagwozdka:-Dprzed Tobą jeszcze wyzwanie jak przyjechać 4 autami do Chotowej :-D 

Mi się wydaje że za kilka lat u @gamek2 na placu będzie się odbywał GF :mrgreen::-)  Plus podnośnik na konkurs podwozia 8) Auto piękne, koło i cała reszta bajka. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie przygladam tym fotkom i mam takie wrazenie ze trudno od razu dostrzec swietnosc tego auta.Ten zloty kolor jest rzadko spotykany a czlowiek sie przyzwyczail do ciemnych kolorow.Na tej ostatniej fotce co teraz wkleiles to juz wyglada mega,moze przez to ze ciemniej w pomieszczeniu.Na pewno na zywca calosc nie pozostawia watpliwosci.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2020 o 19:27, gamek2 napisał:

Ma prawo ci nie siedziec ale rotor w lekkim graficie musiał tu byc inaczej tego nie widze 

Srebro było by do bani z tym kolorem auta ale wiadomo kazdy ma swój gust i ja tego nie neguje ;) pozdro

Dokładnie połączenie kolorów jest dobre ale ten kolor budy mi nie siedzi w 100%. Pięknie by siedział czerwony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, lapka666 napisał:

Dokładnie połączenie kolorów jest dobre ale ten kolor budy mi nie siedzi w 100%. Pięknie wygląda by siedział czerwony. 

Możesz mi wierzyć albo i nie ale ten lakier na żywca robi sieczke w bani bo jeśli się nie mylę to Bobik-a cabrio z turbo pod maską ma ten sam lakier i koła:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była pogoda więc troche sie przejechałem ;) gwint troche sie ułożył ale i tak z przodu musze urwać jeszcze z 1cm  Niestety gwint juz skrecony na max i musze wymienić spreżyny z na 160 takie tez zamówiłem ale przez pomyłke przyszły 180 więc zostało czekać az dojadą nowe

cBG3V1Z.jpg

MABpTpf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...