Skocz do zawartości

[E30] 325i Mt1 by gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, jacoo napisał:

A to teraz felgi są na dystansach zmieniających rozstaw czy był spaw? 

Tak teraz jest zmieniony rozstaw z 5x120 na 4x100 zrobił to aurel i widac ze to dobra robota skoro już od chyba 2012 roku tak jezdziło 

Co do auta to wielkich zmian nie bedzie bo auto jest w mega dobrym stanie i to co miało byc zrobione to było od wydechu po blacharke no moze kiedys wydech zmienie bo ten cichy :D Swap też dobrze ogarnięty bo robiło to swap garage

Wnętrza nie ruszam bo bardzo mi sie podoba jedyne co to zmienie podsufitke na czarną

Narazie skupiam sie na felgach 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gamek na tyle właśnie tak siedzi 9.5 cala, więc jeśli chcesz to możesz jeszcze pokombinować z szerszym bębnem jeśli ci wejdzie, i będziesz miał 10 cali, lub jeśli chcesz na siłe pakować 10 cali to musiałbyś trochu przetoczyć przylgnie rotora zeby dać 0.5 cala większy rant i dodatkowo poprawić to delikatnym negatywem wtedy masz 10 cali, ale raczej nie ma sensu się bawić więc 9.5 cala proponuję na tył,   

z przodem jest trochu inna bajka bo nie wiem jak będzie z gwintem u mnie bęben 6.5 cala nie mieści się przez gwint i mam dystans 5mm dodatkowo 2.5 cala rant więc finalnie 9 cali.  jeśli zmienisz bęben na 6 cali to wrzucisz znowu rant max 3 cale i będzie to trochu bardziej wystawać niż wcześniej ale to juz wywody pod maksymalne szerokości, więc żeby to ładnie wyglądało to proponuję Ci na przód albo 9 cali bęben 6.5 cala i rant 2.5 do tego dystans 5mm,   albo 8,75 cala bęben 6 cali rant 2.75 i juz bez dystansu ( najlepsza opcja) albo 8.5 cala bęben 6 cali i rant 2.5 cala również bez dystansu wtedy mały negatyw lub dodać dystans 5mm i kąt 2.5 stopnia jak u mnie :)     tak wygląda sprawa bazując na moim rotorze przykręcanym od tyłu,   ale jeśli twój rotor będzie miał inne odległości do piasty lub zapragniesz robić go na kanapkę lub kto wie jak to cała moja epopeja jest zbędna hehe    pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x100 po nawiercie, więc myślisz właśnie tak jak jest u mnie i u kawula, bo większe szerokości zmuszą Cię do robienia negatywów i innych zabaw z toczeniem czy frezowaniem.

tył siądzie dobrze tak jak u nas, z przodu zaś jeśli dasz 6 cali bęben i 2.5 cala rant to tez uzyskasz ładnie wystający rant poza błotnik bez większych negatywów, u mnie widzisz 6.5 cala z przodu nie weszło więc po wsadzeniu 5mm dystansu musiałem na camberach ustawić 2.5 stopnia negatywu ale na szczęście ładnie to wygląda i nie zmieniałbym w sumie tego, tylko jedynym minusem jest to ze przodu nie upuszczę niżej niżeli na zdjęciach :)  ale i z tym raczej nie ma tragedii bo i tak wystarczająco nisko także 6 cali bęben i będziesz spokojny o to czy laga będzie blokować czy nie, działaj dalej gamek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...