Skocz do zawartości

[E30] 325i Mt1 by gamek


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam udało sie spełnic  kolejne motoryzacyjne marzenie. Plan był prosty miała być wąska mt1 lub mt2 po przeglądaniu kilku ofert na chwile odpusciłem temat ale dzięki koledze Seba e36 Kupiłem własnie tą sztuke

Pewnie większosci auto jest znane bo pierwszym włascicielem był Aurel przez co też znałem to auto i wiedziałem co było zrobione i jak :)

rok produkcji 1986

kolor -  złoty 

silnik po swapie 1.6 na m50b25

lampy przod- black hella

lampy tył- startec

Felgi-BBS RC

auto jest w bardzo dobrym stanie wizualnym na zewnątrz jak i w srodku ;)

Co do planów to napewno zmiana koła i pewnie wleci gwint no i później oczywiscie dopieszczanie 

Planów kilka jest ale to zobaczymy

 

Narazie auto bedzie zimowało w garażu a potem pojdzie na przegląd i wymienimy wszystkie filtry oleje swiece itd

mUHvqy7.jpg

VfOc0Kn.jpg

1jQMLMx.jpg

Nomsoh6.jpg

dfE5Dra.jpg

8P6f6IT.jpg

7mNUnsx.jpg

by77bDF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje nabycia kolejnej zabawki.Widac ze swietny egzemplarz.Zastanawiam sie jakie kolo planujesz.W e30 kazde kolo siedzi dobrze co na forum syndykatu wielokrotnie udowodniono.Z calego grona futura jest najslabsza wizualnie,rs i sznycla juz masz wiec zostaje hartge.Pimpek czy ostatnio piotrekE36 pokazali jak ten zestaw sie fajnie zgrywa.

Nie pozostaje nic innego jak  czekac bez obaw co tym razem wymyslisz.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...