Skocz do zawartości

[E36] BMW M3 3.2 Estoril Blue - Młody92


Młody92

Rekomendowane odpowiedzi

Mordeczko, wyciągasz nowe pasy z pudełka i odkładasz. Wyciągasz z auta oparcia kanapy, bo uwierz nie chcesz tego robić w środku :D Z oparć ostrożnie podważasz osłony plastikowe. Znajdujesz śrubę i odkręcasz. Wyciągasz pas z mechanizmem (na pasie zwiniętym!) i wkładasz swój nowy czerwony. Zadziała ;) . Przynajmniej u mnie było P&P.

Piona!

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

22 godziny temu, dyziux666x napisał:

Ta skrzynka co zwiniety jest pas musi być w takim samym poziomie jak w aucie- nie wywracaj go do góry nogami i się wyciagnie

Dokładnie jest tak jak mówisz ale z przodem... tył robiłem w podobny sposób i nie idzie :?

14 godzin temu, Bartas napisał:

Mordeczko, wyciągasz nowe pasy z pudełka i odkładasz. Wyciągasz z auta oparcia kanapy, bo uwierz nie chcesz tego robić w środku :D Z oparć ostrożnie podważasz osłony plastikowe. Znajdujesz śrubę i odkręcasz. Wyciągasz pas z mechanizmem (na pasie zwiniętym!) i wkładasz swój nowy czerwony. Zadziała ;) . Przynajmniej u mnie było P&P.

Piona!

B.

Dzięki! Będzie chwila czasu i będę ogarniał temat 8-) Mówisz, że jak już będę miał je zamontowane to powinny się same normalnie rozwinąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 27.02.2020 o 09:35, sunshine9 napisał:

miło widzieć, że moje zdjęcia wciąż są w użytku, może jeszcze kiedyś ustawimy się na sesje i powspominamy czas wspólnie spędzony w garażu ;) pozdro! 

Pewnie :) Myślę że nie jedna okazja będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś miałem obawy, czy dobrze to siądzie przy tym wnętrzu ale po zamontowaniu jestem bardzo zadowolony. Przez to, że skóry są jasne pasy już z daleka rzucają się w oczy :D
 

@Bartas Tak jak mówiłeś po zamontowaniu i zatrzaśnięciu oparcia pasy same się rozwinęły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pasy to kolejny piekny dodatek do i tak juz swietnego auta.Na tle koloru skor wygladaja idealnie.Mimo ze nie jestem fanem szarego plastiku wewnatrz to mam takie kompletne wnetrze z m3 '98 zbunkrowane na strychu.5 lat temu dalem za nie 300£,nie moglem sie oprzec.

Wracajac do auta to lata temu znalazlem temat patryczkena na forum detalingowym gdzie byly te super zdjecia na podjezdzie.Nie moglem uwierzyc jak oblednie moze sie prezentowac e36.Gdzies tam byl link dzieki ktoremu znalazlem syndykat.Wiec to auto ma dla mnie wymiar sentymentalny i ciesze sie ze znowu jest tutaj w calej swojej swietnosci.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.04.2020 o 23:59, PoliniSpeed napisał:

Lubię to auto, swego czasu dobrze oblukałem pod areną.

 

W razie czego mam w ładnym stanie tylny element dywanu, zauwazyłem, że u Ciebie te przelotku mocujące poszarpane i jakieś trytytki :)

Będę miał to na uwadze :) U mnie dywan jest w super stanie oprócz właśnie tych mocowań (są zerwane)

 

Dnia 3.04.2020 o 23:59, PoliniSpeed napisał:

Lubię to auto, swego czasu dobrze oblukałem pod areną.

 

W razie czego mam w ładnym stanie tylny element dywanu, zauwazyłem, że u Ciebie te przelotku mocujące poszarpane i jakieś trytytki :)

Będę miał to na uwadze :) U mnie dywan jest w super stanie oprócz właśnie tych mocowań (są zerwane)

 

Dzięki! Wnętrze jeśli chodzi o jakieś większe mody uważam chyba za skończone. Nie ma sensu nic tu więcej pchać, bo będzie to trochę na siłę.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł mi akumulator. Na początku była Varta, która padła, później włożyłem byle jaki na jakiś czas też padł ale miał prawo. Na początku była Varta więc kupiłem taki sam ale silver, niby lepszy.

I teraz pytanie. Co polecacie kupić? Co macie i chwalicie? Czy teraz to wszystko jedno co kupię? Varty nie chcę już widzieć na oczy. Padła po 2 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypinaj klemy albo zamontuj odcięcie prądu. Kupiłem akumulator najlepszy jaki może być i auto po dwóch tygodniach stania nie pali. Nie ma mocnych - albo zrobisz kompletną rewizję gdzie prąd ucieka albo to będzie prostszym rozwiązaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...