Skocz do zawartości

[E36] BMW M3 3.2 Estoril Blue - Młody92


Młody92

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, qbak napisał:

@Młody92 nie wiem jak syndykatowe, ale podejrzewam że są bardzo dobrej jakości. Mam z firmy Petex i są świetne. Myślę że jak weźmiesz z Syndykatu to nie będziesz rozczarowany. Chciałem tylko zauważyć że o dywanikach mówię już od pierwszego komentarza w tym temacie a Bartas raz powiedział i od razu się przekonałeś :P Ale dobrze. Idę o zakład że założysz i napiszesz tutaj że nie potrzebnie tyle zwlekałeś. Zupełnie inny środek się robi

Nie nie, jeszcze kilka osób mi o tym wspominało:D przekonany do końca nie jestem, muszą być jak najbardziej zbliżone do oryginału.

19 godzin temu, Bartas napisał:

Wszystkie dywaniki sprzedawane przez sklep SYNDYKAT mają wymiary pobrane z oryginalnych dywaników BMW. @KUJON chyba potwierdzi ;) O jakość także możesz być spokojny.
Jeśli uprzesz się, że ma być oryginał to 51 47 9 403 925 (katalogowa cena 561 z groszami).

Piona,
B.

Wierzę że jakość jest dobra. Przekonałem się na ciuchach :)Dzięki za info :)

18 godzin temu, KUJON napisał:

Tak wszystkie dywany jakie sprzedajemy w sklepie zostały skopiowane kształtem z oryginałów. Tutaj nie wiem, czy by nie siadły najlepiej te szare do twojego dywanu. ewentualnie też wklejam foto czarnych. 

 

E36 coupe szare.jpg E36 dywaniki czarny haft 2.jpg

 

Jedynie co mi przeszkadza to napis ponieważ wolałbym żeby były jak oryginał jeśli chodzi o wygląd ale oczywiście mam je na uwadze :)

18 godzin temu, Bartu napisał:

Fotki pod kościołem nie dzialaja 

Wszystko działa tak jak Bartas wspomniał: )

6 godzin temu, DamianTr napisał:

Abstrahujac od auta, ktore jest PIEKNE! Moze za niskie, ale to kwestia gustu, dzieki KUJON za namiary do dywanikow ;) Kupione!

U mnie jeszcze nie jest tak nisko :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 158
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

futura plus ten kolor robią robotę, natomiast dywaniki lepsze welury na 100% bo co za każdym razem szmalcować gumy do zdjęć żeby to jakoś wyglądało ;/ bez sensu, natomiast sam dywanik wg mnie powinien być lekko jaśniejszy, ale to już takie czepianie, u mnie tez oryginały mam ale wg mnie maja średni kolor bo z drobinkami zieleni i szarosci, a nowe tez są za ciemne szare jak twoje i masz babo placek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Michaś 523i napisał:

Ty masz dywan czarny czy szary? 

Sam się nad tym zastanawiałem :D Na pewno nie czarny jak już to szary ale bardziej wydaje mi się, że jest to coś w stylu grafitu ponieważ:

Tu masz takie samo m3 w serii i jest dywan szary i trochę różni się od mojego

KpwmzoF.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2020 o 15:55, Młody92 napisał:

@SMYLO Tak dokładnie hartge chodzi mi po głowie od dawna ale ciągle mam dylemat ponieważ futura tutaj tak siedzi, że ciężko mi podjąć decyzję czy hartge siądzie lepiej np. z wieloma E36 nie miałbym tego dylematu i zakładał hartge

Nie zmieniaj,  ale przymierz sobie od kogos tutaj i zobaczysz. Choć jestem ciekaw jak by siadło hartge. Z ozetów, futury w e36 nie przebije żaden. I co z tego ze hartge kosztuje x2 co futura. Wielu tutaj patrzy tylko przez ten pryzmat. Czasem nie tędy droga. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...