Skocz do zawartości

[E36] BMW M3 3.2 Estoril Blue - Młody92


Młody92

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, qbak napisał:

Wypinaj klemy albo zamontuj odcięcie prądu. Kupiłem akumulator najlepszy jaki może być i auto po dwóch tygodniach stania nie pali. Nie ma mocnych - albo zrobisz kompletną rewizję gdzie prąd ucieka albo to będzie prostszym rozwiązaniem

Coś w tym jest.. W moim drugim aucie, które nie ma za dużo elektroniki mam akumulator od nowości, który ma 15 lat i do dziś bangla. Auto potrafiło stać miesiąc wsiadałem i odpalałem i właśnie z tego powodu w M3 nigdy akumulatora nie odpinałem po prostu ma działać, a tu 5 razy się rozładuje na maxa i aku na śmietnik. Pewnie też takie akumulatory teraz robią...

 

18 minut temu, atos1987 napisał:

Ja ostatnio właśnie kupiłem Vartę Silver i też ciekaw jestem co będzie za 2-3 lata z nim. 

Moja padła po 2 latach bez jednego miesiąca :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

17 minut temu, patrykm88 napisał:

Jak dla mnie nie ma sensu pakować i płacić 400 zł za aku. Ja dwa lata temu kupiłem za połowę ceny o podobnych parametrach i śmiga do tej pory, dodam że odpalam auto czasem po 4 miesiącach 

bez ładowania go w ogóle?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Młody92 napisał:

bez ładowania go w ogóle?

 

Tak, ale gdy wiem że auta nie będę odpalał dłuższy czas to odpinam Kleme. Z zapietymi klemami nie wiem jak długo by wytrzymał bo auto podczas postoju pobiera prąd tak czy siak. Podejrzewam ze 4 miechow by nie wytrzymał(chociaż kto to wie. Ostatnio nie odpalałem auta od września tamtego roku do lutego tego roku. Auto stoi w nieogrzewanym garażu. Podpiąłem Kleme i bez zająkniecia odpalił. Po 7 tygodniach mi odpalił na zapiętym aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, patrykm88 napisał:

Po 7 tygodniach mi odpalił na zapiętym aku

No to koniecznie muszę sprawdzić pobieranie prądu, bo jeszcze się za to nie zabrałem

18 godzin temu, Bartas napisał:

VnEt3va.jpg

Świetne zdjęcie, tak powinna wyglądać skórzana tapicerka w każdym aucie :)
Piękne M3. Znowu dobrze trafiła :mrgreen:

Piona,
B.

to zdjęcie jest przed czyszczeniem jak coś :mrgreen:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka. Foty na przykościelnym parkingu :lol: chyba każdy taką "sesję" zaliczył...
Dobrze, że ///M cieszy nie tylko oko właściciela, ale i jeździ :mrgreen:
Weź se dywaniki welurowe np. u nas w sklepie kup, te z czarnym haftem i dam Ci spokój :lol: Możesz je tylko do zdjęć zakładać.

Pzdr,
B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bartas napisał:

Klasyka. Foty na przykościelnym parkingu :lol: chyba każdy taką "sesję" zaliczył...
Dobrze, że ///M cieszy nie tylko oko właściciela, ale i jeździ :mrgreen:
Weź se dywaniki welurowe np. u nas w sklepie kup, te z czarnym haftem i dam Ci spokój :lol: Możesz je tylko do zdjęć zakładać.

Pzdr,
B.

Bo ja nią tylko do kościoła jeżdżę, święta są to i kościół musi być wiesz o co chodzi :mrgreen:
Kolejny do moim dywaników się przyczepił :D dobra, powiedzmy, że mnie namówiłeś, zobaczymy jak siądzie, zawsze można zmienić. Szukam i ASO już niedostępne, patrzyłem używki - tragedia, same zajechańce.
Ktoś wie z zamienników jakie najlepsze?

5 godzin temu, dedi napisał:

jakie tam masz ranty? :D 

2,5 i 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Młody92 nie wiem jak syndykatowe, ale podejrzewam że są bardzo dobrej jakości. Mam z firmy Petex i są świetne. Myślę że jak weźmiesz z Syndykatu to nie będziesz rozczarowany. Chciałem tylko zauważyć że o dywanikach mówię już od pierwszego komentarza w tym temacie a Bartas raz powiedział i od razu się przekonałeś :P Ale dobrze. Idę o zakład że założysz i napiszesz tutaj że nie potrzebnie tyle zwlekałeś. Zupełnie inny środek się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dywaniki sprzedawane przez sklep SYNDYKAT mają wymiary pobrane z oryginalnych dywaników BMW. @KUJON chyba potwierdzi ;) O jakość także możesz być spokojny.
Jeśli uprzesz się, że ma być oryginał to 51 47 9 403 925 (katalogowa cena 561 z groszami).

Piona,
B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...