Skocz do zawartości

[E46] Sedan 320i - Czarna Wdowa by Piekarz


Thepiekarz

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Przedstawiam swoje drugie auto którym jest BMW E46 Sedan 320i na co dzień. (Jeśli temat będzie zaakceptowany to proszę o przenieszenie do działu TOPSERIA)

A więc tak auto zakupione w Polsce od handlarza w 2018 roku we wrześniu jeśli chodzi o stan blacharski to jest kilka malutkich ognisk ale tragednii nie ma oczywiście będzie to robione za jakiś czas. Auto było również mierzone miernikiem i oprócz klapy oraz okolic grilla wszystko się mieści w normie. A teraz foty auta a potem opisze co jest do roboty żeby z tego pomalutku robiła się topseria

image.png.3ba44b43fd41e3f7e0d251b01bee0bf8.png

IMG_20180923_153009.jpg.c3f2e59fa62cee1d52c67f0adb44e593.jpg

IMG_20180923_153020.jpg.32f0f1ebb182a8f35d29d863f53870e8.jpg

IMG_20191202_114228.jpg.56aeabc27b9a73ea9fec4b46f0994555.jpg

IMG_20191202_114236.jpg.64b61e0ff844ebaa9e75657b8ec546f1.jpg

Tak jak widać auto w M-Pakiecie sporty w czarnej skórze w elektryce. Niestety wnętrze oraz na zewnątrz kilka rzeczy wymaga wymiany dodam tutaj kilka fot co jest do roboty.

IMG_20191202_123253.jpg.bf01f1e22a43a68a97eb221a3d39e49a.jpg

IMG_20191202_123327.jpg.e1ecfc4571d7cb77852dafa5f8fa3b79.jpg

IMG_20191202_123351.jpg.3711852b763b02629d782e8954eb842c.jpg

IMG_20191202_123407.jpg.822ba22c10c318b3d30d6bb64a93517b.jpg

IMG_20191202_123437.jpg.b399d05135d09491116383056720d94b.jpg

IMG_20191202_123458.jpg.fa27e7a3ce1c16efb2139764a82787b0.jpg

IMG_20191202_123555.jpg.757d33ef6ef0501b202090822b29934d.jpg

IMG_20191202_123609.jpg.619d42fb4b4a5bbbced4b5e75c921214.jpg

IMG_20191202_123644.jpg.2049446dff35b977cbda544d897eba61.jpg

IMG_20191202_123657.jpg.8532cdf027171f8a7f92c73da197a0b8.jpg

I jak widać jest trochę do pracy ale wszystko powolutku jak zdrowie będzie się po ogarnia na tą chwilę będą zmieniane amortyzatory tył bo na tyle obecnie jest ping pong a zestaw jaki wpadnie to

 

IMG_20191130_143454.jpg.d1698c580f6180af671795919e2a0e27.jpg

IMG_20191202_122649.jpg.cacd91bcea239d07eac8e78905a919cc.jpg

Na tą chwile to tyle jeśli temat będzie zaakcpetowany i będzie zdrowie to postaram się robić tutaj co 2 tygodnie lub co miesiąc aktualizację. Pozdro :)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Autko fajne  uwielbiam e46 w sedanie :) fajnie ze xenon jest bo bez  tego e46 to wyglada jak kupa.. z reszta  jak większosc bmw...stan mocno średni bym powiedział ale dostępnosc czesci jest  ogromna   do tego, więc nie problem to ogarnąć aby było dobrze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie podaruje totalne pociski ale zapytam gdzie jest sens wstawiać takie auto na forum? Siedzisz tyle czasu na forum, tak się udzielasz a wstawiasz totalną serię w biedzie jako temat? No bez jaj. Do pełni załamki brakuje mi tylko koloru srebrnego. Szczerze to nawet nie wiem co napisać. Dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bartas napisał:

Temat takiego trochę "odchamiania" e46, ale zobaczmy co tam wykombinujesz.

 

Kujon, do serii czy zostaje w PRE?

Dzięki że po raz drugi zostało mi dane zielone światło i tak jak mówisz trzeba "odchamić" to auto. 

16 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Autko fajne  uwielbiam e46 w sedanie :) fajnie ze xenon jest bo bez  tego e46 to wyglada jak kupa.. z reszta  jak większosc bmw...stan mocno średni bym powiedział ale dostępnosc czesci jest  ogromna   do tego, więc nie problem to ogarnąć aby było dobrze :) 

Dzięki. I powoli będę ogarniał auto bo właśnie jeśli chodzi o części to nie ma z tym problemu. 

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Ja już sobie podaruje totalne pociski ale zapytam gdzie jest sens wstawiać takie auto na forum? Siedzisz tyle czasu na forum, tak się udzielasz a wstawiasz totalną serię w biedzie jako temat? No bez jaj. Do pełni załamki brakuje mi tylko koloru srebrnego. Szczerze to nawet nie wiem co napisać. Dramat. 

Czy ja wiem czy w biedzie nie powiedział bym że to auto jest w biedzie. I odpowiem ci na pytanie jaki jest sens zakładania tematu a mianowicie sens jest taki że jak ogarnę to co jest pokazane wyżej i jeszcze inne rzeczy to plan jest taki żeby upodlić to auto zamysł już mam w głowie ale póki nie ogarne tego co trzeba w pierwszej kolejności to nie zabieram się za grubsze mody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej coś zdziałać konkretnego przy aucie i pokazać później drogę jak się do tego doszło a nie zakładać galerie z e46 w sedanie którym mało kto się interesuje na olx i allegro. Żeby to jeszcze było e30 chociaż bo to ciężko już dorwać. Sprawdziło się idealnie przysłowie KROWA KTÓRA DUŻO RYCZY MAŁO MLEKA DAJE. I nie powiem ale mam małą satysfakcję jak sobie sam strzelasz w stopę gdzie wcześniej tak głośno krzyczałeś i chciałeś błyszczeć. To jest syndykat a nie sport. Myślałem że to wiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Lapka ma rację. Szczerze to dziwię się adminom, że to przyklepali. Zwykły pazdan. Wiadomo top seria i te sprawy Ale każde e46 za 4 tysiące ma szansę się znaleźć na syndykacie. Bez sensu. Wiadomo kazdy musi od czegos zacząć.. jak kolega ww napisał nie ma słów..Szczerze to ten kadet wart więcej od tych dwóch beemek. Jak temat kompota do zaakceptowania to tutaj wioska. Żeby coś jeszcze było zrobione przy aucie. A i na bmw sport myślę że też byłby jednym ze słabszych tematów. A tu syndykat. Jednak liczy się na coś więcej otwierając kolejny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając oczywistą oczywistość w postaci  łapki komentarzy to pytanie mam,  piekarz  nie lepiej ci  było robić jedno auto ale jakoś konkretnie lub  po prostu fajne daily mieć które będzie jednocześnie projektem  bo jedno z drugim się nie wyklucza? Bo tak to w sumie 2  auta i ani jedno ani  drugie... ani nie wyglada na  to forum  ani nic...  no chyba że konkretnie masz zamiar działać w  oby dwoch tematach?  Bo jak to będzie na zasadzie  zmieniania tarcz   i gum w zawiezzeniu  i raz na  4 miesiące aktualizacja że nowe tarcze czy gumy   itp  to moim zdaniem to się mija  z celem  zakładanie tu tematów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim przypominam, że forum jest na bieżąco, czynnie i aktywnie moderowane... Jeśli komukolwiek z obsługi forum rzuci się w oczy fakt, że jakaś "galeria" nie rozwija się w sposób ogólnie przyjęty za "poprawny" będzie odpowiednia reakcja- zamknięcie tematu, przeniesienie do archiwum a z czasem usuwanie.

Co do "dawania szansy" to jestem jak najbardziej za. Jeśli właściciel z beemką ma szanse to niech ją dostanie. Wiele jest, było i będzie na syndykacie takich projektów / galerii...

Także Thepiekarz, działaj - masz szansę. :mrgreen:

Piona!

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartas  jak już poruszyłeś temat zwracania  uwagi  to takie moje pytanie  ale  o dział top seria  do którego te auto ma niby trafić.

W moim odczuciu dział TOP SERIA  to taki sam dział jak PRE GERMAN  czyli zero konkretów  jest tu wszystko i nic.... Ja przez  nazwę TOP SERIA rozumiem  auta w stanie wręcz kolekcjonerskim lub bardzo dobrym zbliżone  jak najbardziej  do oryginału  a teraz tam też jest i wszystko i  nic... 

Powinny  być ustalone  konkrety dla tego działu  np 

Auto ma  być w stanie praktycznie bdb  pod względem lakieru/blachy/wnętrza/mechaniki  oraz  jak najbardziej zbliżone  do tego co jest w nr vin  licząc i  zawias i felgi.. Do tego  konkretne  lata leży  np nie wpadać tam z  nowym autem z salonu   czyli  regulamin że :

auto maksymalnie rocznikowo   może być  maksymalnie MODELOWO  z  20 wieku czyli  np e46 się łapie bo modelowo powstawało od 99r  czyli mogę tam mieć np e46 m3 z 2003  bo modelowo ogólnie e46 jak pisałem rok 99..

dalej ..auto nie może posiadać części "tuningowych"  z wyłączeniem  części dla  danego modelu czyli  mogę mieć e36 1.6 compact  na felgach z m3 e36 bo to jest część od modelu e36 jak by nie patrzeć...

 

Wtedy  to był by tak samo konkretny dział jak GS  i wchodząc tam widzisz nawet zwykłe ori 1.6 e36 compact ale stan idealny  jak w muzeum bmw  i na takie auta  też się fajnie patrzy  jak i na ich drogę .. jak powstają itd...  A teraz tam jest taki sam młyn jak w pre german..  dział pre german  powinien być działem pre german/top seria   gdzie przy zakładaniu galerii  właściciel auta  powinien konkretnie opisać w  jakim kierunku  będzie zmierzał  i wtedy na forum było by konkretnie co i jak i podział  na  konkretne  galerie  i style aut ...  taka  sugestia  ode mnie   i jak gdzieś czytałem to parę osób podobnie myśli.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2019 o 12:58, Thepiekarz napisał:

Tak jak widać auto w M-Pakiecie

Widać, że ma dołożone kilka elementów z M Pakietu..

Tak jak kilku kolegów wyżej napisało, temat trochę mało rozwinięty. Rozumiałbym akceptacje po wykonaniu już jakichś konkretnych prac przywracających auto do właściwego stanu + drobne mody.. Teraz to jest taki zwykły gruz i to jak widać od zeszłego września chyba nie ruszany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga @Karyk. Auto kupione we IX 2018 i modów zero. Wróży to ścisłą czołówką pre. @Wisnia135icelnie zauważył. Na takim forum jak to top seria to powinny być wręcz auta salonowo utrzymane w serii. Trzeba trzymać jakość a nie iść w ilość. Szansę można dać komuś kto już coś zrobił a nie autu co po roku będzie miało zmienione amortyzatory... Pass. Wszystko co miało być powiedziane. Zostało powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Przede wszystkim tu też chodzi o to jak właściciel pisał niejednokrotnie w różnych tematach na forum. Rozumiem że można krytykować,narzucać swoje zdanie jeśli coś się osiągnęło w danym temacie ale posiadając dwa biedne egzemplarze które NICZYM się nie wyróżniają to trochę słabo wygląda w porównaniu do reszty kolektywu. Na ten moment zobaczyliśmy Twoje dwa auta które są po prostu słabe i ja np ich bym w tej fazie nie pokazał tu na forum. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thepiekarz możesz być prawie pewny, że obydwa Twoje tematy w tym miesiącu będą na 1. miejscu top listy syndykatu pod względem wyświetleń i komentarzy :mrgreen:

 

Dość Offtopa, pogadajmy o motoryzacji. ;)

Co do waszych sugestii i próśb odnośnie do działu TOP SERIA ogółem, to w najbliższym czasie obsługa forum przysiądzie do tego zagadnienia.

Pzdr,

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę ten temat i to nie ja go akceptowałem. Wg mnie nie jest to na dzień dzisiejszy samochód na forum BMW-Syndykat. No chyba że o czymś nie wiemy i jest już w tak zaawansowanej fazie jak było moje 6 gdy zakładałem galerie i pokazywałem wszystkim ten gruz. Zamykam i jak Piekarz będzie stał z projektem na poziomie Syndykat 2020 to poproszę o info odblokuje i polecimy dalej z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
  • 1 rok później...
W dniu 8.06.2021 o 04:31, Wisnia135i napisał:

@Thepiekarz jakieś postępy w tematach ?

Na razie niestety nic ciekawego ani specjalnego bo przez ostatni rok miałem różne komplikacje o których z wiadomych przyczyn nie będę tutaj pisał ale powoli zacznie się coś dziać w tematach gdzieś tak za miesiąc albo dwa to będę dawał aktualizacja plus jest taki że oba auta są nadal w moich rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...