Skocz do zawartości

[E36] 325i by lukasz199722 (JJoos)


lukasz199722

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak front będzie polift dla tego, że kupiłem graty bardzo ładne i w bardzo dobrych pieniążkach. Tu mam nosek do wymiany może nie widać ale środkiem jest wepchniety około 2cm, błotniki wymagają zmiany dołów i po prostu nie mam zamiaru ich rzeźbić. Samochód aktualnie rozbieram na poszczególne elementy, to co mogę szykuje sam pod lakier. Mam zamiar rozebrać cały zawias tył i dać w piach. Przodu nie będę poki co ruszał bo zrobiłem wszystko na nowych gratach( szkoda, że nie wypiaskowałem). Blenda Hella na klapie zostaje póki nie kupie blendy BMW ( pomarańcz z czerwonym). Sprzedałem Riale i rozważam jakieś 18 pokroju BBS Rs lub po prostu coś innego. Z rzeczy, które chce dołożyć to el. tył szyby, obc i pdc, gt schwert. 

IMG_20200409_233451_847.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

A więc tak w e36 ogarniają się mniejsze i większe rzeczy kompletuje wszystkie niezbędne graty aby po pełnej blacharce złożyć jak jak fabrykę. Wszystkie braki uzupełnić. E36 na sezon 2k20 wyjedzie na kole schmidt race 200 w szerokościach 9 i 10,5 czy to wejdzie? 

IMG_20200620_192139_517.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.06.2020 o 19:37, lukasz199722 napisał:

A więc tak w e36 ogarniają się mniejsze i większe rzeczy kompletuje wszystkie niezbędne graty aby po pełnej blacharce złożyć jak jak fabrykę. Wszystkie braki uzupełnić. E36 na sezon 2k20 wyjedzie na kole schmidt race 200 w szerokościach 9 i 10,5 czy to wejdzie? 

IMG_20200620_192139_517.jpg

dobry slick, sam kiedyś na takim jeździłem jak zbieżności nie ustawiłem i w dwa miesiące nową oponę mi zjadło nawet nie wiedziałem :D

felga którą chcesz założyć ma fajny rotor i sporo rantu, także myślę, że po dobrym spasowaniu będzie robiło robotę. na pewno spory krok w przód w stosunku do poprzedniego koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2020 o 11:45, AdRRian napisał:

Miałem to samo napisać, ale w sumie jest tu trochę racji, poliftowa jakby nie było, jest dziebko szersza ;D

polift to wary murzyńskie z dup... je zrobili - to był design na siłę lat 90tych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak byla wystawiona :-Dzależało mi na sprzedaży niektórych fantów tylko, a wiadomo jak ogłoszę cała to większe zasięgi. Zmieniłem koncepcje trochę i przez niektórych z was. Środek cały sprzedałem, będę obszywal wnętrze na nowo, czerwona skóra albo ruda. Co do kół potrzebuje info od osób, które mają 18 w e36 i jakie gumy. Chce już zamówić opony żeby blacharz mi upchnął koła w karoseri. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2020 o 10:57, ///BoguŚ/// napisał:

Niech się wypowie ktos że starszych , ale jak dla mnie 17 w e36 jest juz wystarczające 18 to już będzie wóz drabiniasty .

wszystko kwestia opon i spasowania, widziałem E36 na 18" które było dobrze spasowane i nie było tragedii z wysokością. Jak kolega nie rzuci na 18" profilu 40 to powinno być finalnie baaaaardzo dobrze. Ja bym dał na przód 205/35 tył 235/30, do tego ładne spasowanie i nie będzie lęku wysokości w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...