Skocz do zawartości

[e60]Andrzej-530i


Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Bmw e60 530i 2005 r. Projekt zrobiony od zera. Zmiana koloru z szary na biały (stary lakier usunięty do zera) . Wszystkie części  typu zderzaki lusterka  błotniki nakładki progowe klapa tył  orginał m5. Felgi Oz superturismo dakar 20 4x10j. Hamulce od g30 374mm przod i tył  zaciski 6cio tłoki brembo przód i 4 tłoki tył. Spoiler zderzaka przedniego  hardge carbon, lotka na klapę Hartge carbon. Obudowy lusterek , nerki, antena,kierownica i dekory w aucie robione z carbonu na zamówienie.  Wydech nierdzewka.lampy przód i tył polift przyciemnione  W, najbliższym czasie czeka zakucie silnika  i wygenerowanie  mocy powyżej 650koni. Zamieszczam kilka zdjęć  aktualnych i w trakcie prac. Pozdrawiam

FB_IMG_1562955280848.jpg

FB_IMG_1562955275871.jpg

FB_IMG_1562955283387.jpg

FB_IMG_1562955258962.jpg

FB_IMG_1562955256067.jpg

FB_IMG_1562955244272.jpg

FB_IMG_1562955267581.jpg

IMG_20190623_211806.jpg

IMG_20190606_153354.jpg

IMG_20190623_211814.jpg

IMG_20190302_130815.jpg

IMG_20190509_063048.jpg

IMG_20190419_214521.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lapka666 napisał:

Fura kozak oprócz kół... Ale może forum nawróci. Jeszcze jedno mi nie pasuje... Temat na forum i auto na sprzedaż? 

A co z  tymi kołami nie tak? Jeśli, ktoś położy  dobra kwote  to, zawsze można sprzedać, i, zrobić jeszcze bardziej  zajebisrty projekt nie to że chce sprzedać  tylko kiedyś zuc8lem luźna propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andrzej napisał:

A co z  tymi kołami nie tak? Jeśli, ktoś położy  dobra kwote  to, zawsze można sprzedać, i, zrobić jeszcze bardziej  zajebisrty projekt nie to że chce sprzedać  tylko kiedyś zuc8lem luźna propozycje :)

Wzór moim zdaniem nie pasuje w ogóle do e60. Nawet w BMW go nie widzę. Jest za bardzo racingowy. Pasuje do subaru, hondy, itp. Wiadomo, że lepsze 3tlg ale przy tych modach co zrobiłeś wiem, że prędzej czy później coś godnego wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, lapka666 napisał:

Wzór moim zdaniem nie pasuje w ogóle do e60. Nawet w BMW go nie widzę. Jest za bardzo racingowy. Pasuje do subaru, hondy, itp. Wiadomo, że lepsze 3tlg ale przy tych modach co zrobiłeś wiem, że prędzej czy później coś godnego wpadnie.

Niewiem 3tlg  zniesie   granice pod 900 koni. Na spokojnie wszystko można zmienić   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ze chłop idzie ostro z tematem i raczej nie będzie to typowy german tylko niezły zapierdalacz. Osobiście jestem za modami które kiedyś wychodziły w bmw. Widzę kilka błędów w modach, np. jak końcówki wydechu które pewnie nigdy nie leżały koło ori Akrapa (choć mogę się mylić :wink:). Lepiej było by postawić na surowe końcówki z kwasówki. Mam nadzieje że im dużej właściciel będzie przebywał na forum tym bardziej będzie nakierowany ja jedyną "właściwą" drogę. 

PS. Pełen szacun za już włożoną pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 25.11.2019 o 10:53, Bartek.P napisał:

Widać ze chłop idzie ostro z tematem i raczej nie będzie to typowy german tylko niezły zapierdalacz. Osobiście jestem za modami które kiedyś wychodziły w bmw. Widzę kilka błędów w modach, np. jak końcówki wydechu które pewnie nigdy nie leżały koło ori Akrapa (choć mogę się mylić :wink:). Lepiej było by postawić na surowe końcówki z kwasówki. Mam nadzieje że im dużej właściciel będzie przebywał na forum tym bardziej będzie nakierowany ja jedyną "właściwą" drogę. 

PS. Pełen szacun za już włożoną pracę.

Tak to podróby Akrapa do tego imitacja tytanu, o wiele lepiej zwykła kwasówka, a jeżeli zależy Ci na carbonie to kup 4 końcówki M-power albo no-name cf. Generalnie auto fajne, ale końcówki out :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...