Skocz do zawartości

[E30], sedan 2d - malachitgrün metalic- Piotrek


PiotrekE36

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, goryl napisał:

Przydałby się chyba kąt z tyłu...progi faktycznie dobrze byłoby założyć bo przy tak wystających kołach trochę "dziura " się zrobiła;)...samochód piękny !!!

Na zdjęciach ten tył tak dziwnie wychodzi. W realu jest spoko. Jeszcze i tak chyba zejdę tyłem w dół. Nakładki może założę od komi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacoo napisał:

Niby spoko, wszystko ładnie elegancko, ale coś mi nie pasuje- tak jakby spas wyolbrzymił koło i wydaje mi się ciut za duże mimo że to 17"

bo szeroka ma jeden problem... progi, a raczej ich barak. Is to takie "niby" lekarstwo ale to właśnie to stanowi problem w " szerokiej" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

świetna :) w końcu my musimy się załapać na zdjęcia, ja mam 2 nowa robotę :) więc i lepszy nastrój niż grobowo ;/ 

a i gumy od pedału trzeba było machnąć do zdjeć czyms wilgotnym ale ja sam do siebie o tym zapominam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, witboy napisał:

świetna :) w końcu my musimy się załapać na zdjęcia, ja mam 2 nowa robotę :) więc i lepszy nastrój niż grobowo ;/ 

a i gumy od pedału trzeba było machnąć do zdjeć czyms wilgotnym ale ja sam do siebie o tym zapominam :D

Mamy tak blisko do siebie a nie możemy się złapać na spontana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, feconi napisał:

Zmienił bym tylko oponę z tyłu na niższy profil. 

Z tyłu mam 215 40 17 na 10 cali naciągnięte i już jest to duży naciąg, 215/35 to już była by chyba przesada. Kiedyś miałem kupić na przymiarkę ale dostać taką oponę jest problem. Głównie nowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • PiotrekE36 zmienił tytuł na [E30], sedan 2d - malachitgrün metalic- Piotrek
  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...