Skocz do zawartości

[e32] California 4.0iL by Witboy


witboy

Czy auto zasługuje na PD :)  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto zasługuje na PD :)

    • tak
      21
    • nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, kamster napisał:

E32 kojazy sie z taka typowa napadowa i i raczej bardziej podchodza do niej ciemne kolory nadwozia ale musze przyznac ze na dobrym kole zaczyna sie robic ciekawie.

to prawda ja chciałem albo czarny albo wiśnie...ale ze auto ma chociaż się zwracać oc czy mody na ślubach to musiało być białe..pogoda za oknem szaro i ponuro wiec i na fotach nie ma efektu, ale w ładny dzień jest banan od ucha do ucha bo mało białych i w dobrym stanie jest do tego usa wiec ja happy jestem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam temat auta bigosa spokojnie, obniży się nivo plus przód i większy rant i będzie ok :) mi się podoba, a efekt finalny i tak będzie inny, wszystko kwestia tez koloru...

wszystko tez zależy od zdjęcia pogoda z d...to i efekt jest jaki jest inne miejsce i od razu duzo lepszy efekt wizualny

b25d2eeb1482.jpg

56f8a5f16877.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś umyta i czeka na wstawienie do garażu albo jutro albo w piątek...niestety wjazd do garażu po deskach musi być bo ma mega uskok i potrzeba podkłady robić bo nawet zwykle auta nie podjada :(

2fb887db274f.jpg

8a6a64e4a07f.jpg

03c4d86810cf.jpg

0f80bf2811d6.jpg

35ced479b6b4.jpg

bd73240604b4.jpg

6b494d84eb2a.jpg

1fb00dc98acf.jpg

cd50d9dc2ba5.jpg

plan na 2020:
- ranty radinox 4x 3.75 cala
- nowa gałka zmiany biegów
- nowy materiał podsufitki
- uzupełnienie spinek i wszelkich drobnostek z aso dużo tego nie ma na szczęście, ale jak będzie cieplutki garaż to będzie można podziałać na spokojnie :)
- obniżenie tyłu z zachowaniem nivo, przód gwint od PK
- nowe szare dywaniki jak znajdę coś sensownego do longa 

duzo nie ma ale brak garażu pod blokiem troszkę ogranicza miejsce tez nie pozwala trzymać auta z bezproblemowym wjazdem wyjazdem, ale może się uda zrobić jakąś wylewkę wjazdowa albo najazdy jakieś skombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Łukasz ///3 napisał:

Wygląda mega dobrze, ale 19 siadlo by jeszcze lepiej i bez większych problemów może kiedyś się skusisz :mrgreen:

 

Myślałem że ja mam ciężko z pojazdem na podwórku, ale ty to masz chyba tragedię :shock:

no podwórko to własnie nie jest tylko budynek gospodarczy i wjazd do niego przez bramę garażowa ma ok 20 cm wysokości ponad asfalt ...i jest tylko oble zakończona wylewka,  a w tym garażu czy tam pomieszczeniu płyteczki na podłodze grzejniki dwa no luksus :D ale no z wjazdem lipa...ale no to się da ogarnąć

co do 19 może kiedyś jakiś custom ale najbliższe 2-3 lata chce na tych rh one mi się mega podobają, a z rantami z radinoxu i spasem nadkoli myślę ze będzie jeszcze przyjemniej, a samo auto stan jest bbd+ i szkoda mi nivo na rzecz gwintu niestety, albo i stety bo nivo na kanale wyregulować to 10 minut a nawet szybciej :) ale szukam sprężyn pod nivo by zejść te 4 cm a ewentualnie ostatnie szlify sztanga od nivo wyregulować, przod to na 99% zestaw od pk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lapka666 napisał:

Pięknie wygląda. Ta 18" powinna być też dobra jak będzie dobra gleba. Tyle że przy białym szedłbym chyba w klasykę bez przesadnej gleby. Już jest pięknie. Zazdroszczę modelu i koloru auta. Cudo. 

dzięki ale to auto zrobi przebieg 3-4 tys w ciągu roku, wiec może być gleba ba ja kocham glebę :) a bardziej musi być ładnie zgrana opona z nadkolem dla mnie to fobia, jak by iść w klasykę to ranty by musiały zostać i opona z tyłu inna np 265 :) ale chce iść swoja droga.. :) no zobaczymy

co do stanu auta oglądałem sporo z lepszym wyposażeniem w tym m70 gdzie w longu był standardem np jeżdżąca tylna kanapa i często dużo bogaciej jak u mnie ale...stan ich był słaby, dla mnie najważniejsze było to ze w californi mojej nie ma nawet na podwoziu nawet nalotu rdzy, a nie wspomnę tu o rantach drzwi itd..sam lakier wygląda bardzo dobrze, ale to akryl wiec się szybko rysuje zrobi się jakaś powlokę na sezon :) stan techniczny jest bdb zero wycieków w tym momencie silnik suchy itd pięknie pracuje sporo rzeczy było już w niej robione przez poprzedniego właściciela a ja tylko robię ostateczny szlif, mnie najbardziej się podoba stan plastików czy blach takie rzeczy ciężko wypracować w zmęczonych życiem egzemplarzach a moja sztuka ma przejechane 260 tys wiec jest na dotarciu, bylem przy zdejmowaniu dekli to wałki jak by przed sekunda były wsadzone do silnika tak samo w środku silnik czyściutki! Sam stan auta to ze to usa i ma mega bogate wyposażenie fabryczne co w eu było dodatkiem np środkowy tunel i boczki w skórze, albo podświetlane numery biegów czy obc po angielsku niby pierdoły ale jednak to jest ori oem i w stanie naprawdę super, sama alpinweiss była ostatnia którą oglądałem z zona i co mogę powiedzieć żona z 30 metrów przed autem już kiwnęła głową by brać auto :) tak samo z felgami mogłem brać oz mito, rh xd czy customy na styling 17 tez z forum ale to zona zadecydowała żeby brac rh xd 

do tego tez uszczelki stan jak fabryka czy drzwi czy bagażnika, czy wygłuszenie maski plastiki pod maska tez bdb stan były tylko robione gumki klamek

8469de4678ec.jpg

71b92fe2942e.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lapka666 napisał:

No to jak będzie gleba i spas to 18" będzie gites. Nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądać finalnie. 

no mam nadzieje ze auto będzie na Chotowej tzn ze się dostanie :) i ze spasy już wszystkie będą zrobione :) natomiast problemem są terminy bo robię zdj na weselach, więc weekendy dla mnie w większości są wyłączone ale ...akurat Chotowa jest wolna jak na razie :) 

ja wole opisywać auto konkretnie bo jak Karol pisał wyżej ja w autka bawię się od xx lat i nie raz widziałem forumowe "rodzynki" a na żywo smutek, dlatego super ze jest coś takiego jak POLISH DEFINITION czy top seria, po sprawdzeniu osobiscie na zlocie itd,  a ja nawet tu na forum jestem zalogowany od 2009 roku, ale było rozminiecie z marka aż powróciłem ze zdwojona siła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zamówić już gałkę nowa do biegów...niestety gałka nie dostępna mimo ze w bmw store występuje ze niby 10 dni oczekiwania, może to ktoś potwierdzić czy tylko moje aso olało temat ?

 

https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/1421590-uchwyt-dzwigni-zm-biegnussb-wurzel/vDE84505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Bartas napisał:

Na bmwstore jest multum części, które "niby" można zamówić, a dawno już ich nie ma w magazynach ani tym bardziej w sprzedaży ;)

Sprawdziłem numer gałki na stronie Bawarii Motors i niestety nie jest już dostępna.

dzięki wielkie tez już dostałem info ze temat nie dostępny, tak jak dywaniki, listwa drzwi dekor drewniana...no cóż...trzeba będzie poszukać innej w super stanie albo oddać do zrobienia, chociaż nie jest na tyle zniszczona że przeszkadza, ale chciało by się nowa skoro pokazywało ze jest :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie ranty będą zmienione z paru względów...są trwalsze, są szersze :) no i czyszczenie to bajka 

 

szukam dobrej gałki ...to są już takie duperelki które chce by były nowe albo jak nowe po renowacji, 

z tego wszystkiego zamówiłem dziś plastik fotela elektrycznego, tą dolna osłonę od strony drzwi jedyna z magazynu w de z 4 szt na wszystkie fotele tylko jedna dostępna :/ to od razu zamawiałem, a chciałem wszystkie 4 nowe, a wiec zostaje ich wybielenie na wiosnę :( a niby pokazywało na stronkach z częściami ze są wszystkie 4 dostępne...prawda okazała się że jedna jest w de

 

 aa no i autko już zostało wstawione do garażu odpoczywa sobie do wiosny :) wjazd niestety do garażu jest bardzo stromy, różnica miedzy poziomem garażu a jezdnia to 20 cm wiec po deskach muszę wjeżdżać jedyny plus to ze autko stoi na płyteczkach dwa grzejniki obok auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...