Skocz do zawartości

[e32] California 4.0iL by Witboy


witboy

Czy auto zasługuje na PD :)  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto zasługuje na PD :)

    • tak
      21
    • nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, goryl napisał:

Rozumiem, że 235/40 idą na tył ,a jakie na przód? ... osobiście założyłbym te szerokości  215/40 i 245/35 ...

 

wszystkie opony które podałeś możne pasują do e34 czy e36 ale ja mam e32 dodatkowo w longu wiec muszę dbać tez o to by koło nie wyglądało pokracznie tez w nadkolu :) wszystkie 4szt beda 235/40/18 z racji tego ze i tak ranty beda zmienione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, witboy napisał:

wszystkie opony które podałeś możne pasują do e34 czy e36 ale ja mam e32 dodatkowo w longu wiec muszę dbać tez o to by koło nie wyglądało pokracznie tez w nadkolu :) wszystkie 4szt beda 235/40/18 z racji tego ze i tak ranty beda zmienione

...przecież to napisałem...natomiast wybór 235/40 na 10 cali przeczy Twojemu rozumowaniu bo z przodu będzie balon a z tyłu naciąg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, goryl napisał:

...przecież to napisałem...natomiast wybór 235/40 na 10 cali przeczy Twojemu rozumowaniu bo z przodu będzie balon a z tyłu naciąg 

tylko z przodu będzie zmieniany rant aby było 9.5 cala i wszystko się wyrówna :) pisałem wyżej że będzie zmiana rantu o co najmniej 1 cal z przodu :) jak nie więcej :) nie patrzcie teraźniejszością tylko przyszłościowo...i tak i tak tu wleci gwint i to pewnie na nadchodzący sezon albo w trakcie sezonu  :) powoli a do celu ja auto kupiłem miesiąc temu dopiero :) wszelkie choroby wieku youngtimera chce by były wyeliminowane, w sumie już się to udało, ale muszę auta być pewny na 200% a jeszcze sporo sie zmieni w aucie np mysle nad kierownica jakas taka z przytupem ale nie mam jeszcze pomysłu czy np jakieś nardi czy np ac schnitzera bije się z myślami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w czym problem kupić teraz adekwatne  opony  do felgi a potem je zmienić wraz z rantami ?  Jak zrobisz to tak  jak tera, to to będzie komicznie wyglądać...  chcesz te opony bo, będą na  przyszłośc aby  potem kasy  nie wydawać   znowu na  opony ale  z 2  strony pisałeś że docelowo i tak pewnie  wpadnie gwint a  jednak  kupiłeś same springi.. trochę nie czaję tego przyszlosciowego myslenia... raczej chodzi   o to aby teraz wyglądało  to fajnie a typu  bo za  rok, 2 czy 5  zrobię taki mod   to już pod to coś kupie i wsadze ale kij że nie  będzie wyglądać... bezsensu jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Wisnia135i napisał:

raczej chodzi   o to aby teraz wyglądało  to fajnie a typu  bo za  rok, 2 czy 5  zrobię taki mod   to już pod to coś kupie i wsadze ale kij że nie  będzie wyglądać... bezsensu jak dla mnie...

Lepiej raz a porządnie. A jeśli już tak robić to lepiej żeby np kasę z rantow i kupionych springow odłożyć, dozbierać i od razu kupić gwint 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o czas za rok dwa tylko na wiosnę, max maj czerwiec jeśli chodzi o ranty, a do tego czasu tzn do kwietnia auto i tak nie będzie jeździć albo zrobi max 200 km jak będzie pogoda :) albo kupie 225/45/18 na przód żeby było wąsko 

co do gwintu to czas oczekiwania od chłopaków z PK Individual Coilovers to obecnie ok miesiąca i więcej, a ja już nie mogłem na to auto patrzeć wiec zmieniłem na coś co miałem za parę dni :) co do opon kupuje żeby je założyć teraz, a jak mowie najpierw chce np wnętrze ogarnąć na tip top przez zimę, a potem na spokojnie smaczki robić np ranty itd

a co do myślenia od razu np chciałem gwint mts golda założyć ale naczytałem się ze taki shit itd to odpuściłem temat i od razu zamówiłem springi ap, a na gwint z pk poczekam sobie już na springach, ale mnie w oczy nie będzie kuło enduro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacoo właśnie  o to mi chodzi .. raz  a dobrze i już...

@witboy teraz to już wgl nie rozumiem...  to po co te  mody  skoro  auto  i tak  nie będzie teraz śmigać? Skoro wyjazd  jest  na wiosne  to nie lepiej było  poczelać już na  gwint i zrobić koła i  wyjechać już na konkrecie  w nowym sezonie?  Teraz to totalnie bez sensu  juz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie bawię się w jakieś cuda wianki opony teraz, ma to stać i czekać  na finalne rozwiązania, jak mowie do wiosny max do czerwca wszystko się z autem wyjaśni :) jak będą ranty nowe to od razu rotor i bęben w proszek, radinox itd 

a teraz chce się trochę tymi rh pocieszyć na aucie...jak się chwilowo opatrzą będę miał większe pole do modzenia, a jak mowie ja auto mam miesiąc! wiec spokojnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, witboy napisał:

panieeee własna działalność koszty :) koniec roku :) 

@witboy - cierpliwości - bo mam wrażenie że się zbyt napalasz a takie "robienie" kosztów mało ekonomiczne jest, no chyba że ktoś kupi używane opony po cenie minimalnej mniejszej niż cena zakupu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jacoo napisał:

@witboy - cierpliwości - bo mam wrażenie że się zbyt napalasz a takie "robienie" kosztów mało ekonomiczne jest, no chyba że ktoś kupi używane opony po cenie minimalnej mniejszej niż cena zakupu. 

Jak za 35% mniej sprzeda np. znajomemu bez fv to wyjdzie na zero ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, dejw napisał:

Ja w moich RH miałem 2.75 ranty przy 8.5 i et11 czyli bęben 5.25.

dzieki wielki czyli mam to samo 2.75 i 3.25 tylko u mnie beben jest opis 5 i 3/4 

co do samych felg pomierzyłem je miarka :) ale dzięki za info teraz szukam gdzie zanabyc ranty jakoś rozsądnie :)

i parę zdjęć drewna które mnie razi jedna listwa ma połamanie i drewno na lewarku tez...niby jest dostępny lewarek ciekawe czy kolor drewna będzie pasował 

Uchwyt dźwigni zm. bieg./nussb.-wurzel
25 16 1 421 590

HOCHGL./91
 

listwa boczka drzwi już nie dostępna :(

 

 

DSC_2603.JPG

DSC_2598.JPG

DSC_2605.JPG

DSC_2606.JPG

DSC_2609.JPG

DSC_2611.JPG

DSC_2613.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...