Skocz do zawartości

[e32] California 4.0iL by Witboy


witboy

Czy auto zasługuje na PD :)  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto zasługuje na PD :)

    • tak
      21
    • nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za miłe słowa ciężko pracuje by mi się auto podobało ale i dla innych było miłym zawiesiem dla oka :) no i może kiedyś cos wyżej niż tylko PD 

a tym czasem :

kolejny weekend z kilometrami dla e32 :) no i z nową kierownicą ja jestem zakochany a jeszcze nie jest ogarnięta 

51566272563_82f91ef69e_k.jpg

51566716879_b3c40abba6_k.jpg

51566696454_7943cefb65_k.jpg

przez zimę postaram się ogarnąć parę rzeczy z czek listy odeszła kierownica może i długo to trwało, ale finalnie wybrałem chyba najlepszą opcje 

z drobnicy na małe zakupy zostało w aso zrobić: 
- brakujący kluczyk od szyberdachu ok 35 zł w aso
- listwa dolna drzwi bo troszkę pęknięta jest i o ile do tej pory nie przeszkadzała to czas zabrać się za dodatki :) koszt nowej w aso 120 

baaardzo  się zastanawiam nad kopytem do konsoli środkowej KUDA , aby tam dać smartfon oczywiście w skórze naturalnej w kolorze tapicerki by było to kopyto 

z grubszych spraw..zostało niewiele co chce zrobić ale kosztowo wiadomo najlepiej :D
- ranty zmienić na szersze radinox
- pomalować maskę zderzak błotnik bo są lekko wypiaskowane, 

jak wszystko będzie ok to uda się to zrobić do wiosny o ile pandemie itd nie zmienią znów planów  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jedne z ostatnich fot przed wjazdem do garażu :) ale post też jest spowodowany tym że oddałem wpinki skórzane kierownicy do zrobienia, ale tapicer z płocka coś marudził zobaczymy jak sobie poradzi albo nie zrobi ;/ i będę jechał do innego :/ jutro ma mi dać znać 


51678299356_12e1149d70_h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuz przed zimowaniem jeszcze kierownica dostanie nowo obszyte wpinki do kierownicy no i wpadła tablica rozmiar usa na tył, auto brudne ze hoho ale przed wprowadzeniem ją już umyje na kolejne pół roku starczy :)

51695440749_ec999b3103_k.jpg
51693969182_b4ee68756c_k.jpg
51694763591_8a598a4a8e_k.jpg
51694763556_2ad5a2d533_k.jpg
51693969092_5d5013163c_k.jpg
51695036593_89bd128b0c_k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Ja to mam jakieś fatum od kupna e32 :/ najpierw pandemia rozbiła jedną z branż gdzie zdobywałem $$$, przebranżowiłem się i druga branża dotknięta przez wojnę no po prostu cudownie ;/ przez to wyjazd na german fest stoi pod dużym znakiem zapytania i nie wiem czy nie sprzedam e32 ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2022 o 18:54, witboy napisał:

w jedynej fabryce kombajnów w Polsce, spora cześć produkcji szła na Ukraine i Rosje ;/ kto chce kupić e32 :D pandemia gratis 

jest taka jedna co marzy o E32, do niej uderz :)

a tak serio to nie rób głupich ruchów, doskonale Cię rozumiem, jestem w podobnej sytuacji, ale zaciskam zęby i powiedziałem że wole nie jeździć autem, nie modzić, niż sprzedać i żałować. taka sztuka jak Twoja dwa razy się nie zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, BartoszzG napisał:

jest taka jedna co marzy o E32, do niej uderz :)

a tak serio to nie rób głupich ruchów, doskonale Cię rozumiem, jestem w podobnej sytuacji, ale zaciskam zęby i powiedziałem że wole nie jeździć autem, nie modzić, niż sprzedać i żałować. taka sztuka jak Twoja dwa razy się nie zdarza.

no niestety z robotą nie jest aż tak różowo, a przy 3 dzieci i kredycie to średni temat, jakoś trzeba kombinować na szczęście e32 parking mam za free a i np oc jest na zabytek to place ok 200 zł na rok wiec na razie auto stoi, mam nadzieje ze u mnie w pracy sytuacja w ciągu 2-3 tygodni się wyklaruje  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, witboy napisał:

no niestety z robotą nie jest aż tak różowo, a przy 3 dzieci i kredycie to średni temat, jakoś trzeba kombinować na szczęście e32 parking mam za free a i np oc jest na zabytek to place ok 200 zł na rok wiec na razie auto stoi, mam nadzieje ze u mnie w pracy sytuacja w ciągu 2-3 tygodni się wyklaruje  

A jak nie to rob prawko CE :wink:  tego cały czas potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, witboy napisał:

sprzedaż raczej to ostateczność, auto będzie stało a nie sprzedam no chyba ze serioo mnie zmusi sytuacja 

Jeśli byś się zdecydował to pomogę i odkupie, u mnie też by jeździła w domu weselnym jako dodatek do wesel, ewentualnie moglibyśmy też się dogadać z weselami ale jesteśmy w trakcie budowy i jeszcze z rok nam się zejdzie a ciebie pewnie to nie ratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

co do pracy sytuacja troszkę się wyklarowała, no może nie do końca ale jest nadzieja...

od listopada do teraz nie jeździłem dopiero w lany poniedziałek wyjechałem bo do 23 miałem przegląd auto w zeszłym sezonie zrobiło ok 900 mil czyli niewiele ..., oczywiście przegląd zdany chociaż nie obyło się bez pewnych przygód :) a dziś odwiedziłem event ślubny w mojej okolicy celem prezentacji auta  

52026902046_5735513628_k.jpg

52026901716_cb026be6f6_k.jpg

52026940358_dc068b3252_k.jpg

52027417235_930d52e7f5_k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym z celów było kupienie jej pod śluby bo sam robię zdjęcia na ślubach i praktycznie 95% zdjęć to moje albo sprzed bloku itd bo jak to się mówi szewc bez butów :D 

jak bym wtedy kupował cos typowo pod germana to miałem na oku czarną sztukę v12 w longu z ambasady z flagami uchwytami na bron itd podgrzewana kanapa webasto ogólnie vin jak stad do księżyca , bardzo fajny stan jak na cenę która wtedy była, oczywiście dla mnie by było wtedy malowanie itd ale cena na to pozwalała ale auto w ogóle zniknęło pewnie do niemiec wróciło 

ale wybrałem białą ze względu na to że właśnie śluby chociaż branża dopiero się rusza tak na prawdę zeszły sezon był dobry ale roku 2020 i tamtej zapaści ciężko odbudować, natomiast 2 powód dla którego się zdecydowałem to właśnie to że ona jest biała, bo białych bmw jest jak na lekarstwo, ciemnych lakierów zieleń, czerń, niebieskich pełno a białych no praktycznie na palcach można liczyć. Kolor biały alpinweiss 2 jest ciężkim lakierem bo do końca też nie jest biały jak np wersja 3, dlatego trzeba często kwaśnymi płynami doprowadzać lakier do porządku no i dlatego tez ze mieszkam niby w mieście ale tuz za moim blokiem jest linia wysokiego napięcia i pole wiec leci pyłu z pola sporo i się osadza i trzeba o to dbać bo przebiegu mało a często usyfiały lakier mimo zerowego przebiegu 

w tym roku postaram się dać jakąś powłokę na lakier ale i tak przymierzam się do malowania boku kierowcy jak i maski i zderzaka aby wszystko było top na nówkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

może drobiazg ale mnie denerwował i przód i tył wleciał nowy 

52098198604_e27ed7e9c2_k.jpg

 

co do Chotowej niestety mnie nie będzie, nawet żona namawiała ale czasem realistycznie trzeba podejść do tematu, mi sytuacja powoli się klaruje zawodowa i w sierpniu powinienem wiedzieć na czym stoję ..wiec mam nadzieje ze do zobaczenia na molo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, witboy napisał:

może drobiazg ale mnie denerwował i przód i tył wleciał nowy 

52098198604_e27ed7e9c2_k.jpg

 

co do Chotowej niestety mnie nie będzie, nawet żona namawiała ale czasem realistycznie trzeba podejść do tematu, mi sytuacja powoli się klaruje zawodowa i w sierpniu powinienem wiedzieć na czym stoję ..wiec mam nadzieje ze do zobaczenia na molo 

Jak już żona namawia, żebyś na zlot jechał to powiem Ci jedno... dobrze wybrałeś haha :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...