Skocz do zawartości

[e32] California 4.0iL by Witboy


witboy

Czy auto zasługuje na PD :)  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto zasługuje na PD :)

    • tak
      21
    • nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, MAREK GERMAN napisał:

Ja też bym nie szedł w żaden pakiet , zostaw tak jak jest ! Zrób szerokości i popracuj nad spasami i wtedy będziesz inaczej patrzył na nią 

 

Pozdro

w każdym aucie zawsze miałem jakiś pakiet jak nie irmscher to zender jak nie to usa a w e32 niby zderzaki usa a tylko obrysem się różnią, tylko ze zderzaki jakoś właśnie najmniej mi się w tym aucie podobają, najbardziej cos ze shnitzera czyli kailine ale z laminatu i troszke polepiony i sporo osoba chce bo on fajny kwadratowy ale stan no włąsnie...nie napalam się na to by miec za wszelka cene pakiet, zawsze mogę zrobić ranty 

455829F6-EB20-46F0-8F47-706E27CD45CB.jpeg

731E151E-6AA9-4003-B9BF-EC187F129420.jpeg

FCCCB7F1-AABB-431C-8ED8-0A72B416BDB0.jpeg

52E0CC22-86C6-4523-9086-87E15AE6AB48.jpeg

A6AFDAEF-AFF2-4311-A2AE-302DC4E80CBC.jpeg

0F649CE4-F08D-4632-B59E-0F898FEFC628.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze też bym odpuścił pakiety,  przednia dokładka V plus duży grill wyglądają super,  nie ma co szukać zmian na siłe bo potem dojdą inne dekory potem inne wnętrze inne koło itp itd,  czyli można stwierdzić że auto się powoli nudzi...   myślałeś o polakierowaniu czernych dołów na biało ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, M3DYK napisał:

Szczerze też bym odpuścił pakiety,  przednia dokładka V plus duży grill wyglądają super,  nie ma co szukać zmian na siłe bo potem dojdą inne dekory potem inne wnętrze inne koło itp itd,  czyli można stwierdzić że auto się powoli nudzi...   myślałeś o polakierowaniu czernych dołów na biało ? 

białe doły do zwykłego zderzaka własnie to padaczka bo jest uskok w polowie zderzaka ;/ ale np na schnitzerze pakiecie juz to inaczej wyglada :) no i kierownica z drewnem szukam schnitzera...

 

 

$_57fsda.jpg

$_57sa.jpg

67522627_2434842366564028_2610739546396033024_o.jpg

F145004257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Łukasz ///3 napisał:

Tak patrzę i nie wiem co ty chcesz od tego auta :/ zostaw jak jest dopracuj felgi i tyle twojej przygody. Kup następne żebyś miał przy czym dlubac 

no właśnie ja lubię dłubać albo kupie 2 komplet zderzaków i będę sobie zmieniał, bo zmiana zderzaka to raptem 3 minuty no dobra 4 :) na szczęście już załapałem prace nową bo wiadomo moja branża znów leży i kwiczy...ale to daje to ze ranty będą na wiosnę plus nowy lakier na bębnach i rotorach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i od dziś auto do garażu wjechało na zimowanie wjazd nawet bezproblemowy z tata mały regał złożyliśmy mały regał przez co więcej miejsca mam z jednej strony do otwierania drzwi na szeroko od strony pasażera :) przy okazji zapadła decyzja o malowaniu zderzaka i błotnika i pewnie maski aby było piko bello :) a ze praca jest to jest szansa na szybką realizacje planów :)

mam większe pytanie kierownice zostawić ? czy np schnitzer w drewnie czy np nardi torino 
moja ori

49944711008_ce7123f467_h.jpg

50633615422_a86932c39c_b.jpg

50632777703_bf53ca3abd_b.jpg


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

Jak już tak bardzo chcesz zmienić kiere to ta będzie pasować idealnie tak mi się wydaje. Podoba do tej co masz ale jest mniejsza ma wypustki nici /// w ogóle to jest kiera z m pakietu

kierownica-m-technic-m-pakiet-z-bmw-e36-zawieszenie-uklad-kierowniczy-zgierz-530409399.jpg

co do tej kierownicy wiem ze jest mniejsza ale zbyt jest podobna do obecnej...a chciałbym zmieniać z serii na cos innego i by kiedyś znów wrócić do serii jak będzie taka potrzeba czy moje widzimisię 

 

no i kolejne jedno zdjęcie z kolejnego ślubu 

50638629756_054c9c65bb_b.jpg

co do samej kierownicy mi osobiście bardzo podoba się schnitzer bo nardi jest dość sporo w innych autach ale...no nie ma nigdzie tego schnitzera do kupienia ;/ autko stoi w garazu już więc teraz czas do wiosny na przemyślenie modów na 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Nardi nie pasuje (jest "za lekka"), Schnitzer też nie, bo gdzie inne dodatki? Jak chcesz drewnianą kierkę to na pewno znajdziesz ori do e32 w indyvidualu ;) Kierka, którą pokazał @Łukasz ///3 jest fajna, dobrze leży w dłoni i jakby miała multi to bym się zastanawiał czy u siebie nie założyć (a moja żona ma taką w kompakcie ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

co do kierownicy chciałem już kupić ac w drewnie pisze do gościa daje mi cenę, napisałem po jakimś czasie ok 2 tyg ze się zdecydowałem wiadomo cena to koleś mówi że cena 1000 wyższa :d 

 

przeglądając internety zobaczyłem ze lampki rejestracji tylne są dostępne oryginalne heli i to za śmieszne $$$$ to co kupiłem bez wahania i czekam na paczkę z aso z dodatkami pewnie będzie we wtorek środę 

 

50985651371_bb2fc2cbbe_h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przyszły dodatki do e32 gazetnik w nogi pasażera, plastik w koło zapasowe, i półeczka na telefon wszystko oczywiście nówki z aso 

50999500683_f03f63888b_h.jpg

51000318972_90fc9b2005_h.jpg

51000318877_b2345e1387_h.jpg


dlaczego nie kanister? wole dodatkowe miejsce na pierdółki do trzymania niż kanister :) a siatkę na gazety zamontuje na wiosnę jak wyjadę z garażu :) ale jest progres bo ulice zaraz robią i będzie normalny wyjazd z garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...