Skocz do zawartości

[e32] California 4.0iL by Witboy


witboy

Czy auto zasługuje na PD :)  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto zasługuje na PD :)

    • tak
      21
    • nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Gratuluję awansu!

dzięki wielkie motywacja do dalszej pracy jeszcze większa, ogólnie to co...ranty i gumy zmienić wtedy na finalne :) tak blisko a jak daleko, ale jeśli przyszły sezon ślubny będzie normalny a przez to wszystkie zlecenia z 2020 co miały być zrobię w 2021 to ranty będą najmniejszym problemem, gorzej będzie z czasem na wszystko ...ale jak przyszły rok jeśli będzie ok potraktuje jako wycackiwanie e32 na maxa w tym malowanie czy ranty 

ten rok przyniósł PD mimo że i tak z planów na 2020 mało zrealizowałem przez ograniczone fundusze np w październiku będę stratny na ponad 7k pln, ale jeśli to wszystko przejdzie na 2021 to będzie ogień :)

 

o planach już pisałem na poprzedniej stronie może w części uda się je zrealizować w zimę :) chociaż mody to never ending story -->> bo do listy chęci doszedł soft close :) takze ten tego wiecie... e32 na szczęście miało tak bogate opcje że zawsze się coś znajdzie do dodania co dla mnie to ogromny plus bo będę miał kolejne cele na kolejne lata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni w tym roku regionalny spot z moim Bmw, zdjęć brak bo zaczęło kropić i aparatu już nie wystawiałem ale parę minut przed dojechaniem małe tankowanie było...a w przyszłym tygodniu już czas na sen zimowy albo przeciągnę ją 3 tygodnie i w rocznice naszą ją wstawie :)

50405477083_af958fc7d4_h.jpg

50406184951_3fd70e52e9_h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, BartoszzG napisał:

nie bardzo rozumiem, wychodzi na to, że przód jest bardziej pojemny niż tył w budzie E32?

bingo :) fakt faktem przod jest teraz pochylony zeby nie darło nadkoli dlatego tez wiecej da rade upchnąć ale i tak i tak z przodu w e32 jest w pyte miejsca a mam dystans 8mm z przodu a tył jest seryjny tyle ze wiekszy beben, i rant wiekszy o 0.5 cala bo z tyłu jest 3.25 a przod 2.75 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dziś dostałem od żony a bardziej Bmw dostało przy okazji jeden z małych prezentów farba tonująca silbergrau hell :) kolor pasuje idealnie do boczków więc jestem mega zadowolony oczywiście nie mogłem wytrzymać wiec troszkę bo 2 warstwy zrobiłem :) każdy nawet drobny szczegół który mnie kuł a mogę sam zrobić, robię go od ręki :D swoją droga cena jaka usłyszałem w jednym z Płockich studio detailingu zwalały z nóg dlatego skoro to potrafię to sam to zrobię :) jutro albo w środę więcej zdj z cyfraka 

50505381983_06ae9aa6e8_h.jpg

wyszło tak dobrze że zastanawiam się nad odświeżeniem tunelu środkowego ale to może za rok ....bo wygląda bdb ale by miał równy kolor nowy no zobaczę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Ależ ona jest wychuchana. Masz świetne podejście. Brawo. Utrzymanie takiego środka w takiej czystości wymaga naprawdę dużo serca. Brawo.

dzięki wielkie, czy wymaga serca....ogólnie np na początku sezonu i na koniec pranie dywanów, samo czyszczenie skór i zabezpieczanie Versiegelung czyli takim blokerem od przefarbowań za każdym czyszczeniem, czyszczenie średnio co 3 tygodnie i daje się rade, ale fakt jasna tapicerka nie jest łatwa, to nie czarne skory bawole z grubą skóra i byle się nie nadmiernie świeciła :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dedi napisał:

ale Ty swoim samochodem nie zarabiasz ;) tutaj to jest narzędzie pracy i taka czystość jest wskazana ;) 

no narzedzie jak narzedzie 3 razy w tym roku byłem autem do slubu to tyle co nic...ale na oc i inne bzdety zarobiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu cisza z autem ...nic się nie dzieje tzn dzieje się ale nie bardzo widoczne ...szukam pakietu stylistycznego, jeden nawet oglądałem Schnitzera oraz jeden Kailine ale obydwa były w stanie może nie agonalnym ale ogrom pracy by było trzeba przeznaczyć a cena nie była atrakcyjna no i pakiet był z laminatu który mocno oberwał, jeszcze prowadzę rozmowy na temat pakietu bbs :), jedynie co najgorsze to fakt ze wszystkie dla krótkiej wersji, bbs na białej prezentuje się tak i myślę ze by to pasowało do mojej białej 

 

 

BBS8s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...