Skocz do zawartości

[e32] California 4.0iL by Witboy


witboy

Czy auto zasługuje na PD :)  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto zasługuje na PD :)

    • tak
      21
    • nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Bartas napisał:

Jazda tylko w szarym dresie. Wszyscy. Bez wyjątku. :lol:
Całkiem ładnie pomalowane ;)

Pozdro!
B.

no jest lepiej jak było  hehe :) wygląda dobrze no i kolor szary bo wcześniej nie trafione z kolorem było, teraz czas na czerwone przyciski pasów,

 dziś polerka rantów bo odkąd kupiłem ani razu pastą nie jechałem i wygląda słabo a jutro wesele, poza tym za 2 tygodnie zlot wiec trzeba dopieszczać szczegóły, ale nad rantami się nie spuszczam bo i tak maja wlecieć radinoxy, ale żeby to jakoś chociaż wyglądało, poza tym tył podwyższyłem o ok 2 cm na nivo poprzez ramie aby dodatkowo utwardzić i własnie 2 cm podwyższyć auto bo 5 osób na pokładzie będzie 

 

no i jeszcze dziś doszorowałem szyby Stockmeier Brillant:) no i końcówka tłumika została oczyszczona najpierw papier wodny 400 potem 1000 i 1500 i na koniec pasta nie jest może ideał ale wygląda niebo a ziemia zdjęcia może jutro zrobię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś auto było do ślubu deszczu trochę było itd...ale parę zdjęć zrobiłem...końcówka tłumika i felgi troszkę przeleciane papierem i pastą, ale żeby był mega sztos to w zimę bym musiał nad tym się troszkę pochylić z papierami wodnymi...a ranty i tak radinox będą to nie robię tego :) ale z zamglonych rantów zrobiły się błyszczące a z tłumika który miał dosłownie 1 mm nagaru na końcówkę wyszło coś co się błyszczy w końcu i na końcu :)


50256454846_490480e7cf_h.jpg

50255793963_f84bd0ebae_h.jpg

50256454996_15578142c3_h.jpg

50256637677_49b5ddb7f4_h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kolejne wesele pogoda średnia znów :(

50288954513_77207e46ab_h.jpg 
w tym tygodniu może się uda zrobić mała korektę lakieru bardziej one step chyba że będzie słaby efekt to zrobię 2 etapówkę jak kolega udostępni garaż do pracy to będzie to zrobione przed zlotem :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z telefonu to ja mistrzem robienia zdj nie jestem :D dlatego w trakcie 2 zdj zrobiłem pewnie coś zrobię z aparatu to wstawię ale auto jeszcze nie skończone

50297172088_3a1a4fbcf2_h.jpg

50297172118_9bf31dae2a_h.jpg

ale ogólnie to co chciałem zrobiłem oksyde która była na lakierze usunąłem rysy poszły zostały tylko te które już trzeba by jechać papierem ale przed malowaniem auta tego nie będę robił, ale to co chciałem by było jest zrobione i wyszło nawet lepiej jak chciałem :)
Co stosowałem sonax 04-06 więc własnie pasta średnio tnąca ale biały pad nata i czarny na wykończenie załatwił sprawę,  wcześniej glinka i wio :)

 

czyli auto będzie przygotowane jak chciałem na zlot natomiast ja już myślami jestem co będzie się działo zimą i na jesieni :)

 

nie był bym sobą gdybym nie zrobił zdjęć :) 

50298566703_64fce72a20_h.jpg

50298566623_ea0bdba7bf_h.jpg

całość na koniec potraktowałem qd z kwarcem PROSTAFF CC WATER GOLD, bardzo lubię ten qd daje mega kropelkowanie przez ok 1-1.5 mc, zostało przetrzeć ranty i z głowy :) a no i szyby ale to czysta szmatka plus ipa :) i by było :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za miłe słowa które słyszałem o e32 :) fajnie było was wszystkich poznać i chwile pogadać :) i zobaczyć wasze auta, co do mojej sztuki to chyba wstydu nie było :) chociaż żadnego wyróżnienia nie dostałem hehe ale ja zlot uznaje za udany :) sezon 2020 mimo że był bardzo ciężki i jeszcze się nie skończył ale powoli odchodzi do historii określam jako udany, mimo że nie wszystko udało sie zrealizować tak jak ja tego bym chciał to jednak sporo drobnostek zostało ogarniętych które to sprawiają ze auto wygląda tak dobrze jak obecnie :) 

jakie plany? proste:
- kierownica drewno ac schnitzer
- pakiet ac schnitzer
- malowanie błotnika kierowcy i zderzaka albo calego pakietu jak uda się go znalesc
- ranty radinox 4.25 x4 szt  przy okazji beben i rotor w piach

- Bagażnik welur 

- sporty w elektryce ale to już na końcu listy jest 

50311212186_e53e4baea7_h.jpg

50311212066_8782934348_h.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lapka666 napisał:

Czemu to auto nie dostało wyróżnienia? :shock:

widocznie były lepsze które na to zasłużyły a moje nie :) PD tez nie ma no cóż... :) życie, natomiast moje zdanie jest takie że wstydu nie ma na tle innych sztuk :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ryyyan napisał:

Większe szerokości i lepszy spas i myśle ze PD będzie 

ranty to ja chce lepsze bo dla mnie droga dystansem aby wypychać felgi to ostateczność po to mam 3tlg żeby finalnie pasować rantami :)  natomiast to niestety było uzależnione glebą...a jeśli wszystko wyjdzie jak chce to przyszły rok będzie bardzo syty odnośnie mojej pracy a przy okazji dodatków :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Michaś 523i napisał:

Powiem Ci że to 7er jest bomba w moim guście kolorystyka wnętrza i ten stan - świetna. 

Gratulacje 

dzięki wielkie :) staram się by było jak najlepsze moje autko :) mam nadzieje że ranty i dobór opon będzie jeszcze lepszy w przyszłym sezonie co da końcowy szlif :) a przez jesień i zimę inne drobnostki ogarnę które się zrobi z dobrych na nowe :) 

DSC_4465.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś z ciekawości zmierzyłem całe bmw miernikiem, i w sumie nie wyszło nic o czym bym nie widział
- tylne błotniki 400
- maska, dach, klapa, drzwi od listwy do góry drzwi 130-140
- doły drzwi 200
- jeden dół drzwi 400 
- błotnik od strony kierowcy przód przy samym kierunku 600-800 ale reszta błotnika 110-120

czyli to co już wiedziałem :) ogólnie błotniki i maskę będę chciał pomalować chociaż maska po polerce wygląda bdb ale ma kilka odprysków ale ich ilość jest tak mała ze chyba daruje i zostawię oryginalny lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, witboy napisał:

Dziś znalazłem artykuł w bmw trends ale coś kolorki im sie posypały na zdj

https://trends.com.pl/jak-aniol-i-demon-dwa-pomysly-na-e32/

Sorry ale jak to czarne G mogło stanąć koło Twojego? I jeszcze to pytanie na końcu buahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...