Skocz do zawartości

[e32] California 4.0iL by Witboy


witboy

Czy auto zasługuje na PD :)  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto zasługuje na PD :)

    • tak
      21
    • nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie w e32 lubię jak tył jest niżej i nie ma klina, natomiast przód i tak i tak pójdzie niżej ale to już na finalnym rancie i finalnej oponie, teraz jest ok 1 cm wyżej niż ostatnio bo każdy skręt kierownicą to było wywijanie błotników, ja robię auto pod siebie i wiem ze można inaczej ale to jest long i chrom i wszystkie pasowania będą już na finalnych rantach, teraz to taka bieda edition :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prac ciąg dalszy czyli polerka listw wewnętrznych chromowanych tu sukces w 95% bo pięknie nalot zszedł natomiast wyszły male kropki spod spodu, bałem się trzeć chrom aby go nie przetrzeć do plastiku,

zacząłem drewno w sumie już skończone, ale efekt jutro może zrobię zdjęcie, ale jak się uda dorwę twardszą gąbkę żeby jeszcze nadać lepszy look, a dziś tylko pokarze zdjęć sprzed troszkę podkręcone żeby było widać bardziej rysy na drewnie które były 

a i żeby nie było opuszczając szybę spinka się połamała od strony pasażera ;/ więc nie tylko sukcesy...

50167966957_66c61d5c0d_h.jpg

50167966897_62978137ec_h.jpg

50167704956_ba2f5a3245_h.jpg

50167704901_cc66ae2ddb_h.jpg

50167172768_94efac0eb3_h.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bartas napisał:

Po tym ostatnim zdjęciu, o ile nie naruszyło samego drewna, to pokusił bym się nawet o jakieś delikatne wypełnienie...
Czy to tylko tak źle wygląda na foto?

troszkę dodałem od siebie żeby pokazać ryski dla przeciętnego kowalskiego to by było lux i co ja gadam :) a po polerce wyszła bajka, więcej rysek zostało od grubego papieru 800 niż to co było dlatego mały pad ale twardy by sie przydał to by było 100% zadowolenia, ale jest dzień a noc no i nabrało blasku drewno jaki powinno mieć, ta kreska oczywiście zeszła pięknie :) sama żywica ma ok 1mm wiec jest gruba ale tez nie chciałem przedobrzyć bo nowych nie ma bo juz by było u mnie to drewno ;/ tak jak gałka zmiany biegów jest popękana ale nówki nie ma ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, witboy napisał:

sama żywica ma ok 1mm wiec jest gruba ale tez nie chciałem przedobrzyć bo nowych nie ma bo juz by było u mnie to drewno ;/ tak jak gałka zmiany biegów jest popękana ale nówki nie ma ;/ 

Jeśli się nie mylę @BartekW1 wysyłał całe pakiety drewna do regeneracji do Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AdRRian napisał:

Jeśli się nie mylę @BartekW1 wysyłał całe pakiety drewna do regeneracji do Łodzi.

tylko u mnie akurat tylko gałka i własnie przy biegach drewno było do zrobienia i dwie listwy od strony pasażera widać ze nie raz komuś te spinki padały, ja wymieniłem na nówki ślizgi i w nosie :) drewno przy lewarku już zrobione efekt jest miodzio, jedynie co gałkę do zrobienia gdzieś bym musiał dać bo o ile fornir jest ok to własnie żywica popękana, swoja droga ciekawe jest to ze listwy moje są typowo na usa, ale chyba niczym się nie różnią od eu bo nawet naklejka jedna na druga jest naklejona :)

 

 

116396757_296559838221685_5684023130444959969_n.jpg

 

2 godziny temu, jacoo napisał:

Zawsze mnie jarało w wersjach USA że jest naklejka z VINem na każdym elemencie karoserii :-)

dodatkowo jest jeszcze na desce rozdzielczej po stronie kierowcy przy samiutkiej szybie :) oczywiscie wszystkie elementy maja ori naklejki z usa :) drzwi blotniki maska etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Ode mnie dwa plusy... Za zdjęcia bo robisz sztos. Totalnie mój klimat. Bez przekoloryzowanych kolorów w PS. Druga kwestia to, że modzisz wszystko przed blokiem. Można? Można. Brawo.

wszystko można, ale czasem wymaga to sporo zaparcia sąsiedzi tez tylko patrzą ze coś się robi ale kibicują i tylko podziwiają auto :) ale niektóre rzeczy na spokojnie gdzieś odstawiając auto by na pewno były lepiej zrobione ale ja kocham dłubać samemu wiec jeśli tylko coś mogę zrobić sam to to robię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastiki już wszystkie finalnie zrobione, tylko od strony kierowcy ma większe białe plamki może coś było wcześniej kombinowane z nimi ale mało widać, natomiast pewnie poszukam 2 sztuki tego elementu i odbarwię na nowo, reszta wyszła bdb+ a były zólte jak stary komp z lat 90 :)

50197731318_2bffb23f7d_h.jpg
50198276841_1b63ddfeff_h.jpg

i dla przypomnienia jak to wyglądało :) bo linki wygasły ktore nie były na flickr 

50197752713_51659c0e8e_h.jpg

 

teraz wakacje wiec na 2 tygodnie temat bmw odstawiony :) a potem skora juz pomalowana i zregenerowana wleci do auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...